UKS 190 Łódź z sukcesami na mistrzostwach świata na wodach otwartych

Łódzki Okręgowy Zwi
Dobrze spisali się reprezentanci UKS 190 Łódź podczas Mistrzostw Świata Juniorów w pływaniu na wodach otwartych - informuje Łódzki Okręgowy Związek Pływacki.

W wyścigu na dystansie 10 km w kategorii 18-19 lat wystartowali Paulina Piechota i Patryk Pawlaczyk. Tym razem nieco lepiej spisał się Patryk, który zajął 16 miejsce. Paulina uplasowała się na 17 pozycji.

Do wyścigu wystartowały 34 zawodniczki i 37 zawodników.

Najwyżej z polskiej ekipy uplasował się Krzysztof Chmielewski (UKS Muszelka Wa-wa), który zajął 6. miejsce w kat. 14-15 lat na dystansie 5 km. W kategorii 16-17 lat w wyścigu na 7,5 km na 20 pozycji sklasyfikowany został Hubert Bruzdewicz (Kormoran Olsztyn).