W Łodzi rozpoczął się VIII Przystanek PaT [ZDJĘCIA+FILM]

  W Łodzi rozpoczął się VIII Przystanek PaT [ZDJĘCIA+FILM]

  dom

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  W Łodzi rozpoczął się VIII Przystanek PaT [ZDJĘCIA+FILM]
  1/8

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©Maciej Stanik

  Na tę uroczystą chwilę dwa tysiące młodych ludzi czekało przez cały rok. We wtorek o godzinie 17 w Atlas Arenie nastąpiło otwarcie VIII Przystanku PaT. Gospodarzem tegorocznej edycji akcji jest Łódź. Uczestnicy programu z całej Polski promują w swoich miastach i wsiach, a także w szkołach, trend życia bez alkoholu i narkotyków.
  Otwarcie VIII Przystanku PaT rozpoczął artystyczny prolog oraz fragment spektaklu "Pass", przygotowanego przez grupę teatralną PARASOL z Chełmna.

  Po uroczystym powitaniu gości i uczestników, gospodarze przedstawili sztab akcji oraz instruktorów warsztatów. Przypomnijmy, że w programie na środę i czwartek znalazło się 40 warsztatów artystycznych, w tym: taneczne, aktorskie, filmowe i teatralne. Po prezentacji wszyscy zaśpiewali hymn Przystanku PaT "Nie wracajmy jeszcze na ziemię". Wielkie otwarcie nie zakończyło wieczora, pełnego atrakcji.

  Po godz. 21 młodzież wysłuchała koncertu zespołów BETHEL z Wrocławia i KLAWO z Łodzi. Przed publicznością wystąpili także Piotr Nagiel oraz Kamil Brzozowski. Pomiędzy koncertami odbyły się pokazy teatralne - "Wdowa" Teatru Przedsionek oraz "Tango" Teatru Fanum.

  Organizatorami i współorganizatorami akcji są: Urząd Miasta Łodzi, Komenda Główna Policji, Urząd Wojewódzki w Łodzi, Urząd Marszałkowski w Łodzi, Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Politechnika Łódzka. Patronem medialnym wydarzenia jest "Dziennik Łódzki".

  FILM WKRÓTCE


  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  jasne

  mireczek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 20 / 19

  można nie pić na imprezie ale po co? bez alkoholu, bez narkotyków a sex uprawiać można czy tyż nie?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo