Wakacje z Janem Pawłem II: Warsztaty dla zdolnych

  Wakacje z Janem Pawłem II: Warsztaty dla zdolnych

  Dariusz Pawłowski

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Jan Przybylski i szczęśliwa Martyna Stępień
  1/2
  przejdź do galerii

  Jan Przybylski i szczęśliwa Martyna Stępień ©archiwum organizatorów

  W sobotę w kościele pw. Zesłania Ducha Świętego w Łodzi (Pl. Wolności) rozpoczęły się przesłuchania dzieci i młodzieży uzdolnionych muzycznie na tygodniowe warsztaty wokalne organizowane nad morzem w Ośrodku „Fregata” w Rowach przez Towarzystwo Śpiewacze im. K. Szymanowskiego w Łodzi.
  W ramach projektu „Santo Subito czyli wakacje z Janem Pawłem II”, autorstwa łódzkiego dyrygenta i kompozytora a także prezesa Towarzystwa – dr Jana Przybylskiego, najlepsi młodzi śpiewacy – uczestnicy warsztatów wystąpią m.in. w Wiedniu, Rzymie i w Watykanie oraz wezmą udział w nagraniach płyty i w przygotowaniach audycji dla radia i telewizji.

  Już na pierwszych przesłuchaniach do grupki najzdolniejszych dzieci uśmiechnęło się szczęście. Jan Przybylski, chwilę po przesłuchaniu, na listę zakwalifikowanych na warsztaty wpisał m.in. Martynę Stępień, od piątku uczennicę I klasy gimnazjum, która przyjechała na eliminacje wraz z mamą z Leśniewca k. Dłutowa.

  W tym tygodniu przesłuchania będą trwały od poniedziałku do piątku w godz. 17-19. Szczegółowe informacje pod nr tel. 691-696-706.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Nam kiedyś obiecał to

  Watykan 2003 (gość)

  Zgłoś naruszenie treści

  O panie Janie można powiedzieć tyle naiwne dzieci pojechały podbijać świat. Byly obietnice i do dxiswojego dnia nie są spełnione. Szkoda . Proszę w końcu dać nam nagrania z turne

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo