Wicemistrzyni Polski z ŁKS Łódź Boks. Po świetnych walkach bokserskich, odniosła sukces w kickboxingu

Julia Radys - wicemistrzyni Polski
Julia Radys - wicemistrzyni Polski ŁKS Łódź Boks
Bardzo udany był występ zawodników ŁKS Łódź Boks w mistrzostwach Polski seniorów full contact, które odbyły się na ringu w Kaliszu.

Jak informuje trener ŁKS Łódź Boks Grzegorz Goliński znana ze świetnych walk bokserskich, a debiutująca w kickboxingu, Julia Radys (-60 kg seniorka) została srebrną medalistką mistrzostw Polski. Łodzianka przegrała tylko z Emilią Czerwińską (SKF Boksing Zielona Góra)

Brązowy medal dorzucił do swojej niemałej już kolekcji - Damian Tajbert (-60 kg senior). W finale tej kategorii Dawid Avagyan (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra) pokonał Macieja Muchę (KS C.S.E. Sparta Chrzanów)

Tomasz Koniarski (+91 kg senior) i Adrian Stasiak (-71 kg senior) zakończyli swoje zmagania na ćwierćfinałach.

W kategorii junior młodszy +60 kg złoty medal i mistrzostwo Polski wywalczyła Magdalena Kazek (Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)