Widzew GKS 1:1. Remis ze wskazaniem na gości

Widzew Łódź GKS Katowice na żywo online. Wynik Widzewa na żywo
Widzew GKS - w Łodzi mecz na szczycie. Widzew Łódź GKS Katowice na żywo online.

WIDZEW GKS KATOWICE online. Mecz Widzew GKS na żywo

Wynik meczu Widzew GKS 1:1
95 min - koniec meczu. Remis ze wskazaniem na GKS Katowice. To był przede wszystkim mecz walki. Pokazał, że Widzew czeka jeszcze praca nad zbudowaniem drużyny, która wywalczy pewny awans do I ligi
93 min - Jędrych ujrzał żółtą kartkę
88 min - to mogła być akcja meczu. Kapitalne crossowe zagranie Mandiangu do wbiagającego w pole karne Kity, a ten z kilku metrów uderzył głową nad bramką
85 min - Po strzale Robaka piłka przelatuje nad poprzeczką
84 min - Michalski ujrzał żółtą kartkę, a za chwilę Wroński
82 min - Schodzi Rogalski, wchodzi Rumin
81 min - po strzale Mandiangu piłkę końcami palców wybija Mrozek
80 min - Gutowskiego zmienia Ameyaw, a Błąda Urynowicz
78 min . zablokowana centra Gutowskiego
76 min - mecz ogląda 17 329 widzów
75 min - Mąkę zastępuje Mandiangu
74 min - z przewagi GKS wynikają... rzuty rożne
71 min - Wroński zmienia Kiebzaka
69 min - Zmiana w Widzewie. Możdżenia zastępuje Radwański
67 min - Możdżeń zobaczył żółtą kartkę po faulu na szybkim i wszędobylskim Michalskim
65 min - Pięczek zmienia Kordasa
63 min - piłka po strzale Kosakiewicza szybuje nad poprzeczkę. Niezła kontra, ładny strzał
61 min - Tanżyna zatrzymał szarżującego Błąda
57 min - wreszcie dobra akcja łodzian Kity z Kosakiewiczem. Ten ostatni z linii pola karnego posłał piłkę minimalnie obok słupka
56 min - Kiebzak posyła piłkę nad poprzeczkę. Widzew sią broni
53 min - po fauliu na Kiebzaku rzut wolny. Pawłowski ujrzał żółtą kartkę
52 min - kibice Widzewa coraz głośniej dopingują swój zespół
49 min - w łódzkim polu karnym rywali uprzedza Możdżeń
47 min - goście bez kompleksów ruszyli do ataku
Rozpoczęła się druga połowa
Koniec pierwszej połowy. Jeden juniorski błąd zmienił oblicze meczu,. Z Widzewa zeszło powietrze, rywale przejęli inicjatywę
45 min - Błąd ujrzał żółtą kartkę
44 min - Gałecki z GKS ujrzał żółtą kartkę, wcześniej faulował Robaka
42 min - Błąd z rzutu wolnego w pole karne, pewnie piąstkuje piłkę Pawłowski
40 min - dobre podanie Robaka do Mąki, pomocnik nie przejął piłki i złapał ją Mrozek
37 min - inicjatywa należy do GKS. Zieleniecki już dobrze. Uprzedził w ostatniej chwili Błąda, który mógł wyjść sam na sam z Pawłowskim
35 min - szybka akcja GKS. Strzał Rogali zbyt słaby, żeby zaskoczyć Pawłowskiego

30 min - Gol dla GKS, Zieleniecki podając piłkę głową do Pawłowskiego wyłożył piłkę Rogalskiemu, który zdobył gola, lobując bramkarza
25 - Świetne crossowe podanie do Michalskiego, ten dośrodkował w pole karne i wybija piłkę Możdżeń
23 min - słabszy okres gry. Więcej fauli niż akcji
20 min - Woźniak wybija piłkę z linii bramkowej! Strzelał głową Tanżyna. Czy piłka minęła linię bramkową? Nie ma niestety VAR
18 min - nie brakuje twardej męskiej walki
Baner kibiców Widzewa: Data, która pozostaje w sercach na lata
13 min - pressing Widzewa na przedpolu rywala
10 min - znakomity wślizg Kordasa we własnym polu karnym
8 min - Gol dla Widzewa. Po centrze Kosakiewicza i zamieszaniu w polu karnym, piłka trafiła do Poczobuta, który pewnym strzałem w róg pokonał bramkarza GKS
4 min - Widzew ma inicjatywę
2 min - niecelny półwolej Gutowskiego

Rozpoczęło się to spotkanie. Goście w żółtych koszulkach oraz czarnych spodenkach i getrach. Gospodarze na czerwono
Arbiter wyprowadza obydwie drużyny.
Czy to będzie widowisko czy partia szachów?
Czwarty mecz Widzewa bez zmian w wyjściowej jedenastce
GKS Katowice: Mrozek – Michalski, Dejmek, Jędrych, Rogala – Kiebzak, Gałecki, Stefanowicz, Błąd – Woźniak – Rogalski
Pomocnik Widzewa - Bartłomiej Poczobut bronił barw GKS Katowice

W ostatniej kolejce, GKS pokonał u siebie Elanę Toruń 2:0, Widzew rozgromił Pogoń Siedlce aż 7:3.

Ostatni raz obie ekipy mierzyły się w sezonie 2014/2015 na zapleczu Ekstraklasy. W Katowicach lepsi okazali się gospodarze, którzy zwyciężyli 2:1, w Łodzi zaś padł remis 1:1.

Lider - Resovia tylko zremisował w Polkowicach z Górnikiem 2:2 (jednego gola strzelił Daniel Świderski) i ma tylko punkty przewagi nad łodzianami, jeżeli Widzew wygra będzie samodzielnym liderem.
19.10, godz 19.10 - to jest dzień Widzewa, czy będzie zwycięski?
Legenda Widzewa i GKS Katowice - Marek Koniarek: „W tym meczu nie ma faworyta”

Skład Widzewa: Wojciech Pawłowski - Łukasz Kosakiewicz, Sebastian Zieleniecki, Daniel Tanżyna, Kornel Kordas, Daniel Mąka, Bartłomiej Poczobut, Mateusz Możdżeń, Konrad Gutowski, Przemysław Kita, Marcin Robak.
Widzew i GKS to drużyny, które nie kryją swoich aspiracji - awansu do wyższej klasy rozgrywek i powrotu do ekstraklasy. Kibice Widzewa wierzą, że piłkarze łódzkiego klubu są już na właściwej drodze do upragnionego awansu. Wydaje się, że słabsze mecze Widzew ma już za sobą i od spotkania ze Śląskiem Wrocław, łodzianie wreszcie dobrze grają. Oczywiście zdarzają się jeszcze słabsze momenty, ale co najważniejsze, Widzew zwycięża. A jak będzie dziś?

Relacja z meczu Widzew GKS od godziny 19.00. Mecz rozpoczyna się tradycyjnie o godzinie 19.10. Ilu kibiców zasiądzie w Sercu Łodzi? Zapowiada się, że może paść rekord frekwencji!

Widzew wybiegnie zatem na boisko w składzie: Wojciech Pawłowski Łukasz Kosakiewicz, Sebastian Zieleniecki, Daniel Tanżyna, Kornel Kordas Daniel Mąka, Mateusz Możdżeń, Bartłomiej Poczobut, Przemysław Kita, Konrad Gutowski Marcin Robak.
WIDZEW GKS ONLINE. Relacja z meczu Widzew GKS
To może być szczególny mecz dla Bartłomieja Poczobuta, który przez półtora roku bronił barw GKS, a potem okazał się niepotrzebny i niechciany. Piłkarz zapewnia, że nie pała sportową zemstą. Po prostu chce dobrze zagrać i wygrać! Na pewno nie żałuję, że tak potoczyły się moje losy. W każdym meczu gram na maksa i czekam już na kolejne występy mówi.

GKS to trudny, wymagający rywal. Ma w składzie ligowych wyjadaczy. Są wśród nich tacy z ekstraklasową przeszłością, jak Adrian Błąd, Arkadiusz Woźniak czy Arkdiusz Jędrych. Wiedzą, jak grać, żeby wygrać. I taki mają cel: wywieź z Łodzi trzy cenne punkty i zrobić kolejny krok do powrotu do I ligi.