Widzew Łódź czeka, a PGE GKS sprzedaje Michalskiego

  Widzew Łódź czeka, a PGE GKS sprzedaje Michalskiego

  Paweł Hochstim

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Kamil Kiereś będzie musiał budować zespół bez Seweryna Michalskiego

  Kamil Kiereś będzie musiał budować zespół bez Seweryna Michalskiego ©Dariusz Śmigielski

  Najwyższa Komisja Odwoławcza Polskiego Związku Piłki Nożnej ma w środę ogłosić swoją decyzję w sprawie zażalenia złożonego przez Widzew na decyzję Komisji Licencyjnej PZPN. Tymczasem spadkowicz z ekstraklasy, PGE GKS Bełchatów, dzisiaj sprzeda do belgijskiego KV Mechelen obrońcę Seweryna Michalskiego.
  Kamil Kiereś będzie musiał budować zespół bez Seweryna Michalskiego

  Kamil Kiereś będzie musiał budować zespół bez Seweryna Michalskiego ©Dariusz Śmigielski

  Kilka dni temu informowaliśmy, że bełchatowski klub odrzucił ofertę Belgów, która wynosiła niewiele ponad 200 tysięcy euro. Okazało się, że prezes GKS Marcin Szymczyk doskonale zrobił, bo klub z Mechelen jest zdeterminowany, by pozyskać 18-letniego obrońcę. Według naszych informacji, nowa oferta belgijskiego klubu została podwyższona o ponad 100 tysięcy euro. Wczoraj Michalski, wraz ze swoim menedżerem poleciał do Belgii, a w środę rano przeszedł badania medyczne. Jeśli wszystko będzie dobrze, po południu ma podpisać trzyletni kontrakt.

  W Bełchatowie muszą zatem poszukać następcy dla Michalskiego, a Widzew w środę dowie się, czy będzie mógł robić transfery. Jeszcze przed końcem poprzedniego sezonu Komisja Licencyjna nałożyła na Widzew zakaz transferów i zakaz zatrudniania piłkarzy zarabiających więcej, niż pięć tysięcy złotych miesięcznie brutto.

  Przed tygodniem zażaleniem Widzewa zajęła się Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN, ale żadnej decyzji nie podjęła. Ostateczna decyzja NKO ma być ogłoszona dzisiaj. Jeśli okaże się, że wyrok zostanie podtrzymany, Widzew będzie miał spore kłopoty ze zbudowaniem odpowiedniej drużyny.

  Zresztą Widzewowi problemów nie brakuje, bo do końca czerwca – to termin, w którym właściciel łódzkiego klubu Sylwester Cacek zobowiązał się do spłaty zaległości wobec piłkarzy – pozostało zaledwie kilka dni. Zawodnicy wciąż czekają na pieniądze i coraz poważniej wątpią, czy akcjonariusz dotrzyma obietnicy.

  CZYTAJ TEŻ: Piłkarze Widzewa wciąż czekają na pieniądze

  Tymczasem na testy do Widzewa przyjechało dwóch kolejnych piłkarzy, którzy grają na pozycji obrońcy – Bar_tosz Tyktor z UKP Zielona Góra i Bar_tosz Widejko z Legii Warszawa.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  po decyzji NKO

  nip (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 14

  zatem dni pierdzewa sa policzone


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  śżk

  rts (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 11 / 10

  zatem c.h.u.j ci w pysk żydzie z łykysy

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo