WIDZEW ŁÓDŹ - STOMIL OLSZTYN wynik meczu! Zwycięstwo łodzian

(pas, ww)
Dziś przy al. Piłsudskiego piłkarze Widzewa zagrają mecz ze Stomilem Olsztyn. Łodzianie okupują ostatnie miejsce w tabeli i najwyższy czas przerwać tę fatalną passę. Początek spotkanie o godz. 12:40. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO.

WIDZEW ŁÓDŹ - STOMIL OLSZTYN RELACJA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ2
STOMIL OLSZTYN0

Koniec meczu zachwytów nie było, ale liczy się efekt. Pierwsze zwycięstwo Widzewa w rozgrywkach!
90 min zmiany w Widzewie Rudol za Możdżenia, Ameyaw za Fundambu żegnanego gorącymi oklaskami
87 min żółtą kartkę ujrzał Mąka
83 min w ciągu 30 sekund Nowak miał dwie sytuacje do zdobycia gola, ale nic z tego nie wyszło
80 min żółta kartka dla Kosakiewicza
72 min zmiany w Widzewie. Mąka za Michalskiego i Czubak za Robaka
66 min strzał Michalskiego po indywidualnej akcji z 18 metrów obok słupka
64 min po znakomitym podaniu Robaka, Kun mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam, ale...źle przyjął piłkę
58 min jedenastkę, strzałem w sam róg, wykorzystał Robak. 2:0
57 min faul Caroliny w polu karnym Faulowany Michalski. Rzut karny dla Widzewa!!!
56 min po centrze z rztu wolnego van Huffel główkował nad poprzeczkę
55 min żółtą kartkę ujrzał Nowak
52 min Byrtek wycofał piłkę do Kurdjavcevsa, a bramkarz zaliczył... kiks. Szczęśliwie dla gości piłka nie leciała w światło bramki
49 min strzał Kuna z powietrza z 14 metra wysoko nad poprzeczkę
46 min - zaczynamy drugą połowę. Kun za Ojamę
45 min koniec pierwszej połowy. Widzew prowadzi 1:0. Co by było z łodzianami, gdyby nie Fundambu
43 min Mucha zza pola karnego strzelił wysoko nad bramkę
39 min Fundambu ujrzał żółtą kartkę
33 min znów kiks van Huffela pod bramką łodzian, który w dogodnej sytuacji posłał piłkę nad poprzeczkę
32 min gol dla Widzewa!!!Po podaniu głową Muchy, Fundambu popisał się pięknym technicznym strzałem i pokonał bramkarza gości. 1:0
28 min mogło być 1.0 dla Stomilu. Po kontrze i świetnym podaniu Hinokio, strzelając z 11 metra fatalnie skiskował van Huffel

25 min piękna indywidualna akcja Fundambu. Minął czterech rywali. Jego strzał z trudem obronił golkiper Stomilu
22 min pierwszy celny strzał Widzewa. Mocny strzał Możdżenia w środek bramki. Pewna interwencja bramkarza
20 min posiadanie piłki 72 so 28 procent dla Widzewa
17 min Komentator Janusz Kudyba: Na razie w sensie sportowym nie jest za gorąco
15 min centrował Micvhalski skutecznie interweniował Byrtek
12 min na razie najaktywniejszy Fundambu
10 min mecz toczy się na połowie Stomilu
8 min po centrze Ojamy, Nowak nie zdołał sięgnąć piłki w polu bramkowym
5 min Na razie nic wielkiego się nie dzieje
2 min centra Kosakiewicza w pole karne, wybijają piłkę obrońcy
1 min Zaczynamy
Godz. 12.37 Trener Stomilu - Adam Majewski: Cel na ten mecz - zdobyć jedną bramkę więcej od Widzewa (na razie w trzech spotkaniach Stomil nie strzelił żadnego gola)
Godz.12.32 Bilans dotychczasowych spotkań: 10 zwycięstw Widzewa, 8 remisów, 4 zwycięstwa Stomilu. Bramki: 34:16 dla Widzewa.
Widzew nigdy nie przegrał na własnym boisku ze Stomilem. Ostatni raz w meczu o punkty obie drużyny zmierzyły się ponad 5 lat temu. W Olsztynie, Widzew wygrał 3:1. Później były dwa starcia towarzyskie, oba wygrali łodzianie.

Godz. 12.25 Sędzia główny meczu Widzew - Stomil: Łukasz Szczech (Kobyłka)

Godz. 12.20 Stomilem rządzą teraz trzej mistrzowie Polski 2002 z Legii. Prezesem klubu jest Wojciech Kowalewski, dyrektorem Sylwester Czereszewski, a trenerem Adam Majewski, który objął posadę 10 czerwca i zadeklarował, że „chcemy grać ofensywny futbol”. Szkoleniowiec gości był wcześniej asystentem Marcina Kaczmarka w Wiśle Płock.

Godz.12.10 W meczu z ŁKS trener Widzewa Enkeleid Dobi dokonał wielkiej rewolucji, wymieniając ośmiu piłkarzy. Teraz mamy do czynienia z połowiczną rewolucją. W jedenastce na spotkanie ze Stomilem pojawiło się czterech nowych graczy: Tanżyna, Michalski, Możdżeń, Ojamaa. W składzie Stomilu dwie zmiany - Mosakowskiego zmienił Byrtek, a Carolinę Staszak.

Godz. 11:50 - Skład drużyny Widzewa: Mleczko – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Becht – Michalski, Możdżeń, Mucha, Ojamaa – Fundambu, Robak

Godz. 11:31 - Bilans 22 spotkań Widzewa ze Stomilem w ekstraklasie i na jej zapleczu jest korzystny dla łodzian, którzy wygrali 10 razy, 8 razy remisowali i ponieśli 4 porażki.

Godz. 10:55 - Poniżej aktualna tabela I ligi...

Piłkarze Widzewa mają wyjątkowy fatalny początek sezonu, najgorszy od szesnastu lat! Ostatni raz tak źle klub z al. Piłsudskiego zaczynał sezon w 2004 roku. Dzisiaj jest szansa na odwrócenie kart i czas na to, aby w końcu wkroczyć na zwycięską ścieżkę. Widzew podejmie Stomil Olsztyn. Ekipa gości początek sezonu także nie może zaliczyć do najlepszych. Po trzech meczach uciułała zaledwie jeden punkt.