Tomasz Jabłoński
Widzew Zagłębie - relacja i wynik meczu na żywo
Widzew Zagłębie - relacja i wynik meczu na żywo Polskapress
Widzew Zagłębie na żywo! Dziś (wtorek) Widzew Łódź podejmuje na własnym boisku drużynę Zagłębia Sosnowiec. Łodzianie po dwóch ostatnich zwycięstwach liczą na podtrzymanie dobrej passy i systematyczny marsz w górę tabeli. Zapraszamy na relację na żywo. Widzew Zagłębie online. Wynik Widzewa na żywo!

WIDZEW ZAGŁĘBIE na żywo online

Wynik meczu Widzew Zagłębie 1:1

Widzew w dramatycznych okolicznościach wywalczył cenny remis, pokazując swój charakter. Przed 76 minut łodzianie musieli grać w dziesiątkę, ale potrafili zdobyć punkt. Tym bardziej on jest cenny, że po straceniu pierwszego gola Widzew potrafił wyrównać. Brawo za walkę.
90+5 min. Koniec meczu
90+4 min. Panie sędzio, kończ pan ten mecz
90+3 min. Tanżyna wybija piłkę na aut. Marcin Broniszewski wyrzucony przez sędziego na trybuny
90+3 min. Pawłowski dośrodkował za mocno w pole karne Widzewa. Wybija Mleczko
90+2 min. Walka w środku pola
90+1 min. Strzelał Gregorio, Mleczko łapie piłkę
90 min. Sędzia doliczył trzy minuty
89 min. Poczobut fauluje w środku pola. Na spalonym Szwed
88 min. Karbowy z wolnego strzelił w słupek bramki Widzewa. Dobijał Pawłowski, ale niecelnie. Widzew wrócił z dalekiej podróży
87 min. Grudniewski fauluje, rzut wolny dla gości przed polem karnym
86 min. Czubak faulował pod polem karnym Zagłębia
85 min. Dobre tempo meczu, obie drużyny chcą wygrać. Są emocje
84 min. Olaf Nowak, rezerwowy zawodnik Zagłębia (wszedł za Mularczyka) strzelał i wywalczył róg. Piłkę przejmują gospodarze
83 min. Rwane akcje w środku pola obu drużyn
82 min. Trzeci z rzędu róg dla Zagłębia. Strzelał Mularczyk niecelnie
81 min. Po wycofaniu piłki Mąka wybija na kolejny korner
80 min. Goście wywalczyli róg
78 min. Widzewiacy walczą o zwycięstwo. Nie murują własnej bramki
76 min. Kibice głośno dopingują swoją drużynę: Tylko Widzew, RTS!
75 min. Podwójna zmiana w Widzewie. Mąka za Kuna, Stępiński za Bechta
74 min. Podwójna zmiana w Zagłębiu Karbowy za Małeckiego, Szwed za Oliveirę
70 min. Gol dla Widzewa. Strzela gola Mucha. Powalczył w polu karnym Czubak, piłka spadła pod nogi Muchy, który płaskim strzałem przy słupku wyrównał
69 min. Dwie zmiany w Widzewie: Czubak za Robaka, Poczobut za Możdżenia
66 min. Zagłębie szanuje piłkę, długo rozgrywają piłkę obrońcy gości
65 min. Po rogu Mularczyk strzelał metr ponad bramką Widzewa
64 min. Kontra Zagłębia. Możdżeń wybija piłkę głową na róg
64 min. Czy Widzew zaatakuje i zagra odważniej?
61 min. Gol dla Zagłębia. Po rogu najwyżej skoczył Portugalczyk Oliveira i głową wpakował piłkę do siatki Widzewa. Piłki głową nie sięgnął Mucha
61 min. Widzewiacy wybijają piłkę, ale kolejny korner dla gości
60 min. Daleki strzał, piłkę na róg wybija Mleczko
59 min. Zagłębie zepchnęło do obrony drużynę Widzewa
58 min. Kibice śpiewają Czerwoną Armię.
57 min. Robak zablokowany w polu karnym
54 min. Widzew gra odważniej, już nie broni się kurczowo. Kosakiewicz wywalczył róg
53 min. Kun inicjował kontrę, ale zagrał niedokładnie
51 min. Mularczyk w boczną siatkę
50 min. Z wolnego strzelał Możdżeń, goście wybili piłkę na róg. Po kornerze blisko przejęcia piłki Robak
49 min. Kapitalna akcja Kuna, faulowany tuż przed polem karnym. Niewiele brakowało do jedenastki. Duriska ukarany żółtą kartką
48 min. Michalski podciągnął pod pole karne gości, strzelił jednak za wysoko
48 min. Małecki za mocno z lewego skrzydła
47 min. Mularczyk zagrywa w pole karne Widzewa, obrońcy wybili piłkę
Początek drugiej połowy
Pawłowski za Turzynieckiego - zmiana w drużynie Zagłębia
Koniec pierwszej połowy
45+1 min. Mleczko zdejmuje piłkę z głowy Małeckiego
45 min. Doskonały przechwyt Muchy, Widzew pod polem karnym gości
44 min. Ofensywny faul Robaka
42 min. Gorąco pod bramką Widzewa. Gospodarze wybili piłkę, faul dla Widzewa
41 min. Fauluje Turzyniecki i dostaje żółtą kartkę
40 min. Róg dla gości, Mleczko piąstkuje. Widzew znów nie jest w stanie przeprowadzić akcji
38 min. Małecki zagrał wzdłuż bramki Widzewa, piłkę wybił idealnie Tanżyna, uratował łódzką drużynę
36 min. Kosakiewicz z lewej podaje wzdłuż bramki Zagłębia, bramkarz gości przechwytuje piłkę
35 min. Mularczyk z wolnego, piłkę na raty łapie Mleczko
34 min. Możdżeń kopnięty w głowę przy linii bocznej
33 min. Strzał z wolnego w mur widzewiaków
31 min. Becht otrzymuje żółtą kartkę. Grudziński faulowany przez polem karnym Widzewa
30 min. Widzew nie może przeprowadzić kontry. Zagłębie zepchnęło łodzian na własną połowę
28 min. Dobry powrót Bechta, uratował sytuację
26 min. Michalski niedokładnie do Kuna
24 min. Jedenastym zawodnikiem Widzewa są kibice. Krzyczą: Kto wygra mecz? Widzew, Widzew, Widzew
22 min. Zagłębie w ataku pozycyjnym zepchnął łodzian na własną połowę, Widzew nastawiony na kontry
20 min. Kun zaatakował, Michalski strzelał z pola karnego, bramkarz gości broni. Dobra okazja Widzewa
19 min. Mucha traci piłkę przed pole karnym, na szczęście strzał Małeckiego bardzo niecelny
17 min. Zmiana taktyczna. Grudniewski za Fundambu. Trener wzmacnia obronę kosztem ofensywy
15 min. Krytykujący decyzję sędziego Robak też otrzymuje żółtą kartkę. Przez sędziego Damiana Sylwestrzaka z Wrocławia ukarany jest też trener Dobi
14 min. Czerwona kartka dla Nowaka. Drugi żółty kartonik za przytrzymanie za koszulkę Małeckiego
10 min. Faul na Michalskim. Z wolnego wrzucał Kosakiewicz, spalony Robak
9 min. Zagłębie gra agresywnie, często gości pod bramką gospodarzy
8 min. Sędzia zbiera zasłużoną porcję gwizdów. Widzi tylko faule łodzian
6 min. Po dośrodkowaniu z rogu i zagraniu głową Robaka piłka trafiła w słupek bramki Widzewa. Byłby gol samobójczy
5 min. Zaczął padać deszcz. Pierwszy róg dla Zagłębia i za chwilę jeszcze jeden korner
4 min. Michalski nie przyjął piłki po dalekim przerzucie
3 min. Z wolnego strzelał Gregorio, Mleczko dobrze ustawiony łapie piłkę
2 min. Faul Nowaka przed polem karnym Widzewa i żółta kartka dla naszego obrońcy
1 min. Pierwszy gwizdek sędziego. Zaczął Fundambu, strzelił obok
18:09. Powitanie kapitanów. Zacznie Widzew
18:09. Drużyna gości na biało, Widzew na czerwono. Piłkarze już na boisku
18:08. Z głośników płynie hymn Widzewa: Taniec Eleny

18:07. Spiker Marcin Tarociński czyta składy drużyn. Po nazwiskach piłkarzy Widzewa rozlega się z trybun gromkie: Jest!

18:05. Dziennikarze Polsatu przypomnieli, że w 1981 roku po meczu z Zagłębiem Sosnowiec Widzew zdobył pierwsze w historii mistrzostwo Polski. To były czasy!

18:00. Dziesięć minut do meczu. Powitań ciąg dalszy. Drugim trenerem Zagłębia Sosnowiec jest wychowanek Widzewa Łukasz Matusiak, który piłki uczył się od trenera Marka Grzeszczakowskiego

17:55. Widzew jest najczęściej faulującym zespołem w pierwszej lidze, a Zagłębie Sosnowiec w tej klasyfikacji zajmuje trzecie miejsce. Tak wynika ze statystyk podawanych przez Widzew. tv. Czy to oznacza, że trup będzie padał gęsto w tym meczu? Oby nie

17:50. To też szczególny mecz dla Mateusza Możdżenia, który przed przyjściem do Widzewa grał w Zagłębiu Sosnowiec i spadł z tym klubem z ekstraklasy.

17:45. Wracając do składów, trener Enkeleid Dobi też dołączył do grona wyznawców teorii, że zwycięskiego składu się nie zmienia. Widzew wyjdzie na spotkanie z Zagłębiem w takim samym zestawieniu, jak na mecz z GKS Jastrzębie.

17:40. Kibicom Widzewa przypomni się Łukasz Turzyniecki, który zagra na prawej obronie Zagłębia. W Widzewie wsławił się głównie wiedzą wykorzystaną w piłkarskim teleturnieju TVP Sport. Turzyniecki grał w teleturnieju z piłkarzami klubów ekstraklasy i dotarł aż do finału tej telewizyjnej zabawy

17:35. Mecz obejrzy komplet widzów, czyli 9 tys., bo tyle dopuszczają przepisy związane z pandemią. 6 tys. stanowią posiadacze karnetów, część trafiła do kibiców gości, a ponad tysiąc biletów rozeszło się w wolnej sprzedaży. Zostały 23 bilety. Jeszcze jest szansa na zakup

17:25. Zagłębie Sosnowiec jest w gronie pięciu drużyn pierwszej ligi, które w tym sezonie nie strzeliły jeszcze gola na wyjazdach. Oprócz sosnowiczan w roli gości pasywnie grają ponadto: Miedź, Chrobry, Stomil i Resovia.

17:20. Mecze Widzewa z Zagłębiem mają bogatą historię. Wystarczy podać nazwiska strzelców goli w meczach między tymi drużynami na szczeblu ekstraklasy. Same gwiazdy...
Strzelcy dla Zagłębia (25): Dworczyk 5, Tochel 3, Mazur 2, Napieracz 2, Szaryński 1, Z. Sączek 1, Narbutowicz 1, Leszczyński 1, Woźnica 1, Rycek 1, G. Śpiewak 1, Z. Gręda 1, Wnuk 1, Mizia 1, Koniarek 1, A. Marek 1 oraz 1 samobójcza - K Surlit.
Strzelcy dla Widzewa (34): Boniek 4, Dawid 3, Smolarek 3, Myśliński 3, Błachno 2, Tłokiński 2, Dziekanowski 2, Leszczyk 2, Rozborski 1, Chodakowski 1, K. Surlit 1, Pięta 1, Możejko 1, Żmuda 1, Wraga 1, Filipczak 1, Wójcicki 1, Dziuba 1, Wijas 1, J. Bayer 1, Cisek 1.

17:10. Trenerzy podali składy drużyn:
Widzew: Mleczko – Kosakiewicz, Nowak, Tanżyna, Becht – Michalski, Mucha, Możdżeń, Kun – Fundambu, Robak
Rezerwowi: W. Pawłowski – Stępiński, Grudniewski, Rudol, Poczobut, Mąka, Ameyaw, Prochownik, Czubak

Zagłębie: Stępniowski – Turzyniecki, Duriska, Grudziński, Gojny – Oliveira, Mularczyk – Ryndak, Maia, Małecki – Gregorio
Rezerwowi: Chorążka – Sz. Pawłowski, Szwed, Karbowy, Radkowski, Polczak, Kieca, Nowak, Korzeniecki

Wydaje się, że Widzew po fatalnym początku sezonu złapał wiatr w żagle. Piłkarze wygrali dwa ostatnie mecze i kibice mają nadzieję, że łodzianie zaczną wygrywać i przesuwać się w górę ligowej tabeli.

Mecz z Zagłębiem oczywiście nie będzie łatwy. Zagłębie w ostatnich 3 meczach nie zdobyło punktu i sosnowiczanie liczą, że wreszcie się przełamią.

Zapowiada się zacięty mecz. Zapraszamy na relację na żywo z meczu Widzew Zagłębie. Początek meczu o godzinie 18.10