Widzew pokonał Polonię 3:1.

Jakub Pokora
Na stadionie przy al. Piłsudskiego Widzew wygrał z Polonią Bytom 3:1. Typowaliśmy. że widzewiacy wygrają 1:0 po golu Panki. Już wiadomo. że się pomyliliśmy. Ale przewidzieliśmy wygraną.Oto zapis relacji live z tego spotkania.

Drużyny grają w składach:

Widzew: Mielcarz - Szymanek, Madera, Bieniuk - Budka, Panka, Broź. Dudu - Sernas, Dzalamidze, Nakoulma.

Polonia Bytom:Juszczyk - Hricko, Killar, Żytko, Telichowski - Chomiuk, Hanek, Barcik, Tymiński, Radzewicz - Podstawek.

Sędziuje: Dawid Piasecki (Słupsk).

Aktywnie gra rekonwalescent Prejuce Nakoulma, ale brakuje mu precyzji. Strzelał w 9 minucie, lecz za wysoko.

Kwadrans gry nie przyniósł goli.

Próbował Nika Dzalamidze. Strzelał Nakoulma, ale w boczną siatkę. Goli wciąż nie ma.

Bramkarz Polonii radzi sobie ze wszystkimi atakami łodzian. Najgorsze, że nie ma tych ataków zbyt wiele.

29 minuta. Sędzia dyktuje jedenastkę dla Widzewa.

Jej pewnym wykonawcą jest wymieniany przez nas dziś często Prejuce Nakoulma.

Widzew - Polonia 1:0.

Widzewiacy atakują. Goli nie ma, ale cieszy prowadzenie.

Do końca pierwszej połowy 2 minuty.

Jest już przerwa.

67 minuta. Dudu strzelił z wolnego. Piłka dobiła się od poprzeczki i bramkarza Polonii i wpadła do siatki

75 minuta. Błażej Telichowski wykorzystał błąd Mielcarza i wpakował piłkę do siatki

Do końca 5 minut.

Sędzia przedłużył mecz o 4 minuty.

W 93 minucie Przemysław Oziębała wykorzystał sytuację sam na sam i na raty pokonał bramkarza Polonii.

Koniec - Widzew wygrał 3:1,