(bart)
Dziś Widzew - Stal Stalowa. Kolejny pojedynek o upragniony awans do I ligi. Początek meczu o magicznej godz. 19:10. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE.

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola na żywo

strona wymaga odświeżania

WIDZEW ŁÓDŹ3
STAL STALOWA WOLA0

KONIEC MECZU - Widzew zasłużenie pokonuje Stal Stalową Wolę 3:0. Łodzianie są liderem tabeli i rozegrali naprawdę dobre spotkania. Wreszcie można ich pochwalić.
90+2 min - Próba Wolsztyńskiego.
90+1 min - Zmiana w Widzewie. Filip Bechta zastępuje Kordasa. To debiut Bechta w ligowym meczu pierwszej drużyny.
90 min - Mecz potrwa jeszcze przynajmniej trzy minuty.
89 min - Mecz na stadionie ogląda 4502 kibiców.
87 min - Niedokładnie podaje Kosakiewicz.
83 min - Główkuje Tanżyna.
82 min - Ładna centra Robaka z prawej strony. Róg dla łodzian.
80 min - Z wolnego strzela Mroziński, futbolówka odbija się od głowy Tanżyny, po czym chwyta ją wybiegający z bramki Pawłowski.
79 min - Możdżeń fauluje przeciwnika.
77 min - Zmiana w Widzewie. Robert Prochownik za Gutowskiego.
76 min - Uderza Mąka, piłka trąca jeszcze Wolsztyńskiego.
75 min - Widowiskowy rajd Tanżyny.
73 min - Zamieszanie w polu karnym Stali.
72 min - Zmiana w Widzewie. Rafał Wolsztyński zastępuje Radwańskiego.
70 min - Piotr Mroziński trafią nogą w Rudola. Widzewiak zwija się na murawie, a zawodnik Stali zostaje ukarany żółtą kartką.
68 min - Centruje Kosakiewicz, główkuje Tanżyna.
67 min - Zmiana w Stali. Bartłomiej Ciepiela za Fidziukiewicza.
65 min - Zmiana w Widzewie. Daniel Mąka zastępuję Ojamę.
64 min - Uderzenie Płonki nad poprzeczką.
64 min - Tanżyna podaje do Gutowskiego, a ten uderza po ziemi.
62 min - Znakomita akcja łodzian. Po wymianie kilkunastu podań kończy ją uderzeniem Kosakiewicz.
60 min - Robak zagrywa piętą do Ojamy, ale po strzale Estończyka interweniuje golkiper.
57 min - Wręcz brutalnie faulowany jest Radwański. Ale bez konsekwencji dla rywala.
56 min - Przedarł się Gutowski, ale zbyt długo zwlekał z uderzeniem.
53 min - Znów strzela Fidziukiewicz.
51 min - Stal atakuje. Niecelnie uderza Fidziukiewicz.
49 min - Żółta kartka dla Mateusza Możdżenia.
48 min - Groźny strzał Płonki.
46 min - Aż trzy zmiany w zespole gości. Krzysztof Kiercz za Przemysława Stelmacha, Michał Płonka za Dominika Chromińskiego oraz Adam Waszkiewicz za Bartosza Sobotkę.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY - Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu. Widzew-Stal 3:0.
PRZERWA - Widzew prowadzi ze Stalą Stalowa Wola 3:0. Po kilku nerwowych minutach, Widzew zaczął grać tak, jak na to czekali kibice. W pełni zasłużone prowadzenie gospodarzy. Widzew-Stal 3:0. Zapraszamy na relację po przerwie.
45+1 min - Sędzia pokazuje kartonik asystentowi Marcina Kaczmarka, Tomaszowi Włodarkowi.
45+1 min - Faul Poczobuta.
40 min - GOOOLLL!!! Widzew prowadzi już 3:0. Znakomita akcja łodzian. Rozpoczął ją Radwański, który podał do Ojamy. Ten precyzyjnie dośrodkował na głowę Gutowskiego, po którego uderzeniu piłka trafiła w poprzeczkę. Po czym spadła pod nogi Robaka, który wepchnął ją do siatki. Widzew-Stal 3:0.
37 min - GOOOLLL!!! Widzew prowadzi już 2:0. Kapitalnym uderzeniem w tzw. krótki róg popisuje się Adam Radwański. Widzew-Stal 2:0.
36 min - Interweniuje Poczobut.
33 min - Żółta kartka dla Michała Fidziukiewcza.
32 min - Przytomna interwencja Daniela Tanżyny.
28 min - Akcja Gutowskiego.
27 min - Arbiter uznał, że Robak faulował.
25 min - Groźne uderzenie Rudola, bramkarz wybija piłkę poza boisko.
22 min - Niecelny strzał Gutowskiego.
21 min - Przewinienie Rudola, po którym mógł obejrzeć kartkę.
20 min - Kosakiewicz uderza z wolnego w mur.
19 min - Żółta kartka dla Piotra Witasika za faul na rozpędzonym Robaku.
18 min - Nerwowa gra z obu stron w środku pola.
17 min - Niecelny strzał Piotra Zmorzyńskiego.
16 min - Drugi rożny dla gości.
15 min - Faul Bartłomieja Poczobuta.
13 min - Pietrzkiewicz radzi sobie z uderzeniem Ojamy.
12 min - Ojamaa podaje do Robaka.
10 min - GOOOLLL!!! Widzew prowadzi. Po błędzie naciskanego przez Ojameę Szymona Jarosza Robak popisuje się kapitalnym uderzeniem z powietrza z półobrotu, nie dając szans golkiperowi. Widzew-Stal 1:0.
8 min - Marcin Robak przegrywa pojedynek sam na sam z Dawidem Pietrzkiewiczem, dobitka Mateusza Możdżenia była niecelna.
7 min - Faul na Gutowskim.
6 min - Centruje Kosakiewicz.
5 min - Znacznie lepszy początek Stali.
2 min - Po wolnym Bartosza Sobotki interweniuje Wojciech Pawłowski.
1 min - Groźna akcja gości. Strzela Michał Fidziukiewicz, ale w efekcie tylko róg.
POCZĄTEK MECZU - Pierwszy gwizdek sędziego. Widzew zaczyna spotkanie ze Stalą.

Godz. 19:09 - Oba zespoły już na murawie. Widzew na czerwono, Stal na zielono-czarno.

Godz. 19:05 - We wcześniejszych czterech meczach Widzew zainkasował zaledwie dwa punkty, podczas gdy Stal wygrała trzy poprzednie spotkania.

Godz. 18:57 - W Siedlcach Pogoń przegrała z GKS Katowice 0:2. A to oznacza, że Widzew naprawdę nie może sobie dziś pozwolić na wpadkę. Jeśli nie pokona Stali, spadnie bowiem na trzecią pozycję w tabeli. A ona nie daje już bezpośredniego awansu do pierwszej ligi.

Godz.18:53 - Dzisiejsze starcie będzie osiemnastym oficjalnym meczem Widzewa i Stali. Bilans jest znacznie korzystniejszy dla łodzian (11 zwycięstw-5 remisów-1 porażka, bilans goli: 24:8).

Godz. 18:49 - W Widzewie na zbyt ostrą grę muszą uważać Sebastian Rudol, Konrad Gutowski, Łukasz Kosakiewicz oraz Henrik Ojamaa. Jeżeli któryś z nich zostanie ukarany żóltą kartką, nie zagra w kolejnym starciu.

Godz. 18:10 - Widzew: Pawłowski – Kosakiewicz, Rudol, Tanżyna, Kordas – Możdżeń, Poczobut – Ojamaa, Radwański, Gutowski – Robak
Rezerwowi: Wolański – Turzyniecki, Wołąkiewicz, Becht, Pięczek, Mandiangu, Mąka, Prochownik, Wolsztyński

Stal: Pietrzkiewicz – Mroziński, Witasik, Jarosz – Sobotka, Jopek, Stelmach, Zmorzyński – Chromiński – Fidziukiewicz, Śpiewak
Rezerwowi: Korziewicz – Waszkiewicz, Stępniowski, Płonka, Szifer, Tłuczek, Kiercz, Ciepiela, Szczutkowski

Godz. 18 - Za chwilę podamy składy. Poniżej aktualna tabela I ligi. Trwa obecnie mecz Pogoń Siedlce - GKS Katowice. Wynik po przerwie 0:0.

PZPN ukarał Cracovię za udział w aferze korupcyjnej!

Materiał oryginalny: WIDZEW - STAL STALOWA WOLA RELACJA NA ŻYWO 15.07.2020. Śledź wynik meczu Widzew vs. Stal - Express Ilustrowany