reklama

Widzew - transfery. Łodzianie stawiają na doświadczonego obrońcę

-Zaktualizowano 
28-letni Łukasz Kosakiewicz został nowym zawodnikiem Widzewa. Do łódzkiego klubu przeszedł na zasadzie transferu definitywnego.

Łukasz Kosakiewicz jest wychowankiem Energetyka Gryfino. Występował również m.in. w Redze Trzebiatów i Błękitnych Stargard - podaje oficjalna strona łódzkiego klubu. W tym ostatnim klubie - wspólnie z Bartłomiejem Poczobutem, występując na poziomie II ligi - dotarł do półfinału Pucharu Polski w sezonie 2014/2015. W pierwszym meczu w walce o finał, w którym Błękitni wygrali 3:1 z Lechem Poznań, zdobył nawet bramkę.

Przed sezonem 2015/2016 Kosakiewicz trafił do Chojniczanki Chojnice. Po dwóch latach spędzonych w tym klubie w lipcu 2017 r. podpisał kontrakt z Koroną Kielce. W jej barwach zadebiutował w ekstraklasie. W najwyższej klasie rozgrywkowej rozegrał łącznie 54 mecze i zdobył jedną bramkę. Ostatni raz zagrał w niej kilkanaście dni temu, zaliczając kwadrans meczu 1. kolejki Korony z Rakowem Częstochowa.

- Cieszę się, że udało się dopiąć wszystkie formalności. Teraz z niecierpliwością czekam na debiut w nowych barwach. Na mój transfer wpłynęło kilka czynników. Widzew Łódź to wielki klub, wokół którego powstaje duży, przyszłościowy projekt. Jestem szczęśliwy, że mogę być jego częścią i pomagać w odbudowie Widzewa - powiedział zaraz po podpisaniu kontraktu Kosakiewicz.
Nowy zawodnik Widzewa jest prawym obrońcą, ale może też występować na lewej stronie obrony i na boku pomocy.

W meczu z Gryfem Wejherowo w pełnym wymiarze czasowym wystąpił Łukasz Turzyniecki. Obrońca cieszył się ze zdobycia trzech punktów, ale zwrócił uwagę na błędy w obronie i słabą skuteczność zespołu.

Peter Schmeichel z wizytą w Polsce

Wideo

Materiał oryginalny: Widzew - transfery. Łodzianie stawiają na doświadczonego obrońcę - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 18

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-31T12:56:58 02:00, Gość:

w 20 min rozeszły się wszystkie bilety na mecz ŁKS - Lech !!!

2019-07-31T13:28:27 02:00, Górniak tylko Widzew:

Żałosne. Ekstraklapa i nie macie Full karnetów sprzedanych? Ja bym się tym nie chwalił na forum publicznym :)

Bez pozdrowień ;)

2019-07-31T15:03:24 02:00, Witold:

Żałosny to jest klęcznik na Armii Czerwonej..... Na kolana i karnet odbierać.

2019-07-31T15:14:09 02:00, ...:

Przynajmniej robi z nas to katolików a nie to co wy żydy postojowe przy ścianie płaczu.

2019-07-31T15:34:59 02:00, Witold:

Właśnie "robi z was" bo umiecie wszystko skopiować, nawet ostatnio "Prząśniczkę" która na ŁKSie leci już kilka lat. A to raczej jak "Klęknij panie, przed swoim władcą" daj kasę i pocałuj dłoń, która karmi cię Ligą Mistrzów od tylu lat.... Jesteście kopią, kopii.... I karykaturą wszystkich klubów. "Your never walk alone" to pewnie Liverpool od was wziął, godzinę rozpoczęcia meczu 1908, "W Naszym mieście Łodzi....", serce Łodzi, piwo Rodowite.... czy kibice ŁKSu którzy pomagali zakładać ruch kibicowski i byli na stadionie. Cały czas jesteście za plecami Xerowidzewie....

2019-07-31T18:14:12 02:00, Gość:

Jeszcze musimy spalić choinkę czy tam jakąś gwiazde dawida którą instalujecie pod tym czymś stadionopodobnym z jedną trybuną . Zniszczyć samochód jakiemuś waszemu grajkowi jak wy wolańskiemu. Rozrzucić szkło na boisku gdzie graja dzieci i wypisz wymaluj lumpen pato menelstwo skopiowane bedzie po was. Tylko to nie ten poziom lumpy łódzkie.

Choinkę... sami racami zjaraliście. Szkło na boisku ? Pamiętasz jak graliśmy na Starcie w III lidze ? To wasza akcja, chcesz dowody Xerodzewie. Lumpy łódzkie.....bez komentarza kolego z Byczyny.

W
Witold
2019-07-31T12:56:58 02:00, Gość:

w 20 min rozeszły się wszystkie bilety na mecz ŁKS - Lech !!!

2019-07-31T15:15:42 02:00, ....:

Szacun. Nie wiedziałem że aż tylu żydów zamieszkuje Łódź. Chyba że Ukraińcy z ciekawości kupili bilety.

2019-07-31T15:46:11 02:00, Witold:

Tak nawet Lutek Rozenbaum by się skusił, gdyby żył..... Masz coś do ikony swojego klubu ? Ten ci nie przeszkadza...?

2019-07-31T17:56:50 02:00, Anty ap eł-kałes:

A ty debilu żydowski rozróżniasz pracowników od założycieli?? Hiszberg i Heinman!!! Mówi ci to coś obrzezańcu?

Tylko że My się od tego nie odcinamy.... Xerodzewiacy tacy jak ty tak.... Niedawno pomniki chcieliście stawiać Kurkowi.

G
Gość
2019-07-31T12:56:58 02:00, Gość:

w 20 min rozeszły się wszystkie bilety na mecz ŁKS - Lech !!!

2019-07-31T13:28:27 02:00, Górniak tylko Widzew:

Żałosne. Ekstraklapa i nie macie Full karnetów sprzedanych? Ja bym się tym nie chwalił na forum publicznym :)

Bez pozdrowień ;)

2019-07-31T15:03:24 02:00, Witold:

Żałosny to jest klęcznik na Armii Czerwonej..... Na kolana i karnet odbierać.

2019-07-31T15:14:09 02:00, ...:

Przynajmniej robi z nas to katolików a nie to co wy żydy postojowe przy ścianie płaczu.

2019-07-31T15:34:59 02:00, Witold:

Właśnie "robi z was" bo umiecie wszystko skopiować, nawet ostatnio "Prząśniczkę" która na ŁKSie leci już kilka lat. A to raczej jak "Klęknij panie, przed swoim władcą" daj kasę i pocałuj dłoń, która karmi cię Ligą Mistrzów od tylu lat.... Jesteście kopią, kopii.... I karykaturą wszystkich klubów. "Your never walk alone" to pewnie Liverpool od was wziął, godzinę rozpoczęcia meczu 1908, "W Naszym mieście Łodzi....", serce Łodzi, piwo Rodowite.... czy kibice ŁKSu którzy pomagali zakładać ruch kibicowski i byli na stadionie. Cały czas jesteście za plecami Xerowidzewie....

Jeszcze musimy spalić choinkę czy tam jakąś gwiazde dawida którą instalujecie pod tym czymś stadionopodobnym z jedną trybuną . Zniszczyć samochód jakiemuś waszemu grajkowi jak wy wolańskiemu. Rozrzucić szkło na boisku gdzie graja dzieci i wypisz wymaluj lumpen pato menelstwo skopiowane bedzie po was. Tylko to nie ten poziom lumpy łódzkie.

A
Anty ap eł-kałes
2019-07-31T12:56:58 02:00, Gość:

w 20 min rozeszły się wszystkie bilety na mecz ŁKS - Lech !!!

2019-07-31T15:15:42 02:00, ....:

Szacun. Nie wiedziałem że aż tylu żydów zamieszkuje Łódź. Chyba że Ukraińcy z ciekawości kupili bilety.

2019-07-31T15:46:11 02:00, Witold:

Tak nawet Lutek Rozenbaum by się skusił, gdyby żył..... Masz coś do ikony swojego klubu ? Ten ci nie przeszkadza...?

A ty debilu żydowski rozróżniasz pracowników od założycieli?? Hiszberg i Heinman!!! Mówi ci to coś obrzezańcu?

W
Witold
2019-07-31T12:56:58 02:00, Gość:

w 20 min rozeszły się wszystkie bilety na mecz ŁKS - Lech !!!

2019-07-31T15:15:42 02:00, ....:

Szacun. Nie wiedziałem że aż tylu żydów zamieszkuje Łódź. Chyba że Ukraińcy z ciekawości kupili bilety.

Tak nawet Lutek Rozenbaum by się skusił, gdyby żył..... Masz coś do ikony swojego klubu ? Ten ci nie przeszkadza...?

G
Gość

A gdzie Możdżeń?? To było i jest pewne , że zasili klub. Chyba , że całą sportową emeryturę pobiera Robak

W
Witold

A właściwie to Xerodzewie

W
Witold
2019-07-31T12:56:58 02:00, Gość:

w 20 min rozeszły się wszystkie bilety na mecz ŁKS - Lech !!!

2019-07-31T13:28:27 02:00, Górniak tylko Widzew:

Żałosne. Ekstraklapa i nie macie Full karnetów sprzedanych? Ja bym się tym nie chwalił na forum publicznym :)

Bez pozdrowień ;)

2019-07-31T15:03:24 02:00, Witold:

Żałosny to jest klęcznik na Armii Czerwonej..... Na kolana i karnet odbierać.

2019-07-31T15:14:09 02:00, ...:

Przynajmniej robi z nas to katolików a nie to co wy żydy postojowe przy ścianie płaczu.

Właśnie "robi z was" bo umiecie wszystko skopiować, nawet ostatnio "Prząśniczkę" która na ŁKSie leci już kilka lat. A to raczej jak "Klęknij panie, przed swoim władcą" daj kasę i pocałuj dłoń, która karmi cię Ligą Mistrzów od tylu lat.... Jesteście kopią, kopii.... I karykaturą wszystkich klubów. "Your never walk alone" to pewnie Liverpool od was wziął, godzinę rozpoczęcia meczu 1908, "W Naszym mieście Łodzi....", serce Łodzi, piwo Rodowite.... czy kibice ŁKSu którzy pomagali zakładać ruch kibicowski i byli na stadionie. Cały czas jesteście za plecami Xerowidzewie....

....
2019-07-31T12:56:58 02:00, Gość:

w 20 min rozeszły się wszystkie bilety na mecz ŁKS - Lech !!!

Szacun. Nie wiedziałem że aż tylu żydów zamieszkuje Łódź. Chyba że Ukraińcy z ciekawości kupili bilety.

...
2019-07-31T12:56:58 02:00, Gość:

w 20 min rozeszły się wszystkie bilety na mecz ŁKS - Lech !!!

2019-07-31T13:28:27 02:00, Górniak tylko Widzew:

Żałosne. Ekstraklapa i nie macie Full karnetów sprzedanych? Ja bym się tym nie chwalił na forum publicznym :)

Bez pozdrowień ;)

2019-07-31T15:03:24 02:00, Witold:

Żałosny to jest klęcznik na Armii Czerwonej..... Na kolana i karnet odbierać.

Przynajmniej robi z nas to katolików a nie to co wy żydy postojowe przy ścianie płaczu.

W
Witold
2019-07-31T12:56:58 02:00, Gość:

w 20 min rozeszły się wszystkie bilety na mecz ŁKS - Lech !!!

2019-07-31T13:28:27 02:00, Górniak tylko Widzew:

Żałosne. Ekstraklapa i nie macie Full karnetów sprzedanych? Ja bym się tym nie chwalił na forum publicznym :)

Bez pozdrowień ;)

Żałosny to jest klęcznik na Armii Czerwonej..... Na kolana i karnet odbierać.

W
W robotniczym zakochany

Będzie się działo przychodzi do nas piłkarz z Energetyka Gryfino !!!

N
Najlepszy
2019-07-31T12:56:58 02:00, Gość:

w 20 min rozeszły się wszystkie bilety na mecz ŁKS - Lech !!!

2019-07-31T13:28:27 02:00, Górniak tylko Widzew:

Żałosne. Ekstraklapa i nie macie Full karnetów sprzedanych? Ja bym się tym nie chwalił na forum publicznym :)

Bez pozdrowień ;)

2019-07-31T13:42:34 02:00, Gość:

cym sie różni Full w karnetach od Full w karnetach i biletach ????????? nawet lepiej że jest te 1000 biletów bo zawsze moga przyjsć na mecz nowe osoby i może im sie spodobac atmosfera i pozniej beda przychodzić .na widzewie sa cały czas te same osoby od wybudowania stadiaonu a dla nowych osób jest mało miejsca

Mamy REKORD wszystkie bilety w 20 min.Jesteśmy Najlepsi...... jesteśmy Najlepsi!!!!!!

G
Gość
2019-07-31T12:56:58 02:00, Gość:

w 20 min rozeszły się wszystkie bilety na mecz ŁKS - Lech !!!

2019-07-31T13:28:27 02:00, Górniak tylko Widzew:

Żałosne. Ekstraklapa i nie macie Full karnetów sprzedanych? Ja bym się tym nie chwalił na forum publicznym :)

Bez pozdrowień ;)

cym sie różni Full w karnetach od Full w karnetach i biletach ????????? nawet lepiej że jest te 1000 biletów bo zawsze moga przyjsć na mecz nowe osoby i może im sie spodobac atmosfera i pozniej beda przychodzić .na widzewie sa cały czas te same osoby od wybudowania stadiaonu a dla nowych osób jest mało miejsca

G
Górniak tylko Widzew
2019-07-31T12:56:58 02:00, Gość:

w 20 min rozeszły się wszystkie bilety na mecz ŁKS - Lech !!!

Żałosne. Ekstraklapa i nie macie Full karnetów sprzedanych? Ja bym się tym nie chwalił na forum publicznym :)

Bez pozdrowień ;)

Dodaj ogłoszenie