Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Widzew wygrywa derby [ZDJĘCIA]

Dariusz Piekarczyk
Widzew Łódź
Widzew Łódź Krzysztof Kiernowicz
Widzew został halowym mistrzem okręgu łódzkiego w kategorii wiekowej 1999. W finale turnieju, który rozegrano w sobotę w hali ChKS Łódź, widzewiacy pokonali ŁKS 3:0.

Dwa gole dla Widzewa zdobył Mateusz Reszta. Jednego Krystian Marcioch. Obie drużyny wywalczyły awans do finału wojewódzkiego 13. Halowego Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.

W turnieju startowało 10 zespołów.
 W półfinale Widzew pokonał Orła Łódź 2:1, a ŁKS zwyciężył UKS SMS Łódź także 2:1.
 Królem strzelców turnieju został Mateusz Jaworski z Orła - 10 goli. Najlepszym zawodnikiem Mateusz Reszta (Widzew), zaś najlepszym bramkarzem Konrad Rutkowski (Widzew).

Skład Widzewa: Konrad Rutkowski, Marek Sieroń, Mateusz Reszta, Michał Borczyński, Kamil Trzesiak, Grzegorz Brodecki, Krystian Marcioch, Oskar Warzecha, Bartosz Janowski, Piotr Duda, Patryk Jakumolski. Trener: Krzysztof Kaszuba.