Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wojsko na przetargu sprzedaje samochody, ciągnik, części do pojazdów, elektronarzędzia i sprzęt ogrodniczy. Nie trzeba dużo wydać

Dariusz Gabryelski
Dariusz Gabryelski
Honkery 2000 i 2324, lubliny, fiaty ducato oraz star 200, ciągnik ursus, opony do pojazdów, części zamienne, elektronarzędzia, sprzęt ogrodniczy, a nawet samochód ratowniczo-gaśniczy.
Honkery 2000 i 2324, lubliny, fiaty ducato oraz star 200, ciągnik ursus, opony do pojazdów, części zamienne, elektronarzędzia, sprzęt ogrodniczy, a nawet samochód ratowniczo-gaśniczy. Agencja Mienia Wojskowego
Honkery 2000 i 2324, lubliny, fiaty ducato oraz star 200, ciągnik ursus, opony do pojazdów, części zamienne, elektronarzędzia, sprzęt ogrodniczy, a nawet samochód ratowniczo-gaśniczy. Wojsko na przetargu sprzedaje pojazdy, którymi mogą być zainteresowani nie tylko kolekcjonerzy. Tym bardziej, że ceny wywoławcze nie są zbyt wygórowane.

Wojsko sprzedaje honkery, lubliny, fiata i stara 200

Na fanów motoryzacji czekają honkery 2000 i 2324, lubliny, fiaty ducato oraz star 200. Ceny wywoławcze tych pojazdów wahają się od 2 do 10 tys. zł. Kolekcjonerów może zainteresować autobus z sanockiej fabryki Autosan, czy mikrobus Lublin, za które będzie trzeba zaoferować odpowiednio 15 tys. zł i 2 tys. zł. W ofercie znajdują się również pozycje, które rzadko trafiają na przetargi Agencji Mienia Wojskowego. Chodzi m.in. o ciągnik ursus, z ceną wyjściową 20 tys. zł.

Do licytacji w drugim tegorocznym przetargu bydgoskiego oddziału AMW przeznaczono części samochodowe, takie jak np. podwozia pojazdów marki star (od 7 tys. zł) czy silniki wysokoprężne (1 tys. zł) oraz opony, w tym do samochodów ciężarowych (od 2,8 tys. zł).

Wojsko sprzedaje sprzęt do majsterkowania

Bydgoski oddział AMW przygotował także ciekawe pozycje dla miłośników majsterkowania. Są wśród nich: pilarki tarczowe (od 3,5 tys. zł), pilarki elektryczne (3 tys. zł), zakrętarki spalinowe (2 tys. zł) i elektryczne (1 tys. zł), strugarki (od 1,5 tys. zł), szlifierka do parkietu (800 zł), materiały budowlane (23 tys. zł), materiały meblowe (1,9 tys. zł za pakiet) i wiele innych.

Patrząc na wiosenną aurę panującą za oknem interesującymi propozycjami Agencji są również myjka Karcher (7 tys. zł) oraz sprzęt ogrodniczy, zawierający min. podkaszarkę, kosiarkę oraz kosę spalinową (1,5 tys. zł za pakiet).

W kwietniowym przetargu AMW nie zabraknie odpadów. Agencja wystawiła na sprzedaż pakiety m.in. odpady z toczenia i piłowania żelaza (466 kg w cenie wywoławczej 0,70 zł/kg), ze złomem metali żelaznych (ponad 30 tys. kg za 1 zł/kg), miedzią, brązem, mosiądzem (48 kg za 18 zł/kg), aluminium (ok. 425 kg za 5,00 zł/kg), żelazem i stalą (prawie 6 600 kg w cenie 1 zł/kg), zużytymi bateriami i akumulatorami czy oponami.

Wojsko sprzedaje sprzęt. Trzeba wpłacić 10 proc. wadium

Żeby wziąć udział w przetargu należy wpłacić wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej oraz złożyć ofertę. Wpłata musi zostać zaksięgowana na koncie wskazanym w ogłoszeniu najpóźniej w przeddzień rozstrzygnięcia przetargu. Ofertę na specjalnym formularzu należy dostarczyć lub przesłać w zamkniętej, nieprzezroczystej kopercie do kancelarii Oddziału AMW w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163 A, najpóźniej do 5 kwietnia 2024 roku do godz. 9. Rozstrzygnięcie przetargu odbędzie tego samego dnia o godz. 12.

Pełny wykaz oferowanego mienia oraz szczegóły dotyczące uczestnictwa w przetargu dostępne są na stronie internetowej: www.amw.com.pl w zakładce „Uzbrojenie i sprzęt wojskowy/Sprzęt wojskowy i wyposażenie/ Sprzedaż przetargowa”.

Zyski ze sprzedaży powojskowego mienia Agencja przekaże na Fundusz Wsparcia Sił Zbrojnych. W sumie ofercie AMW w Bydgoszczy znajduje się aż 189 pozycji.

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki