ZOBACZ
    ZDJĘCIA

    Prawdziwki, koźlaki, zajączki, podgrzybki, maślaki...

    Rozwiń
    Wręczyli nagrody w konkursach prewencyjnych Okręgowego...

    Wręczyli nagrody w konkursach prewencyjnych Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi [LISTA]

    Alicja Zboińska

    Dziennik Łódzki

    Wręczyli nagrody w konkursach prewencyjnych Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi [LISTA]
    Cztery konkursy organizowane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi doczekały się rozstrzygnięcia.
    Wręczyli nagrody w konkursach prewencyjnych Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi [LISTA]
    Poznaliśmy 75 laureatów czterech konkursów: Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej, Buduj bezpiecznie, Zdobądź dyplom PIP oraz Najaktywniejszy zakładowy społeczny inspektor pracy.

    Poniżej publikujemy listę laureatów:

    „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” 2016

    Laureaci - I miejsca:
    Kategoria zakładów pracy do 50 zatrudnionych:
    I miejsce w województwie łódzkim w 2016r. i wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim Głównego Inspektora Pracy

    P.P.H.U. „ADRIAN” Przetwórstwo Mięsne Katarzyna Szewczyk
    97-226 Żelechlinek, ul. L. Kruczkowskiego 5

    Kategorii zakładów pracy od 51 do 250 zatrudnionych:
    I miejsce w województwie łódzkim w 2016r. i wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim Głównego Inspektora Pracy

    PKP Energetyka S.A. Oddział w Warszawie – Usługi Zakład Robót Energetycznych Dyrektor Zakładu Paweł Drzewiecki
    95-040 Koluszki, Słotwiny


    Kategoria zakładów pracy powyżej 250 zatrudnionych w województwie łódzkim:
    I miejsce w województwie łódzkim w 2016r. i wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim Głównego Inspektora Pracy

    PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów Dyrektor Oddziału Marek Ciapała
    Rogowiec, ul. Energetyczna 7 97-406 Bełchatów


    „BUDUJ BEZPIECZNIE”

    I miejsce
    ERBUD S.A. Oddział w Toruniu
    za budowę Centrum Biurowo – Konferencyjnego Nowa Formiernia w Łodzi

    II miejsce
    SKANSKA SA Oddział Budownictwa Ogólnego w Łodzi
    za budowę budynku biurowego wraz z adaptacją zabytkowego budynku pofabrycznego w Łodzi


    III miejsce
    Usługi Budowlane Arkadiusz Olak
    za budowę budynku mieszkalnego i adaptację zabytkowego młyna na obiekt mieszkalny „Amerykanka Residence”

    III miejsce
    Częstochowskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego „PRZEMYSŁÓWKA” SA
    za budowę budynków mieszkalnych „Amerykanka Residence”.


    Nagrody rzeczowe w Konkursie „Na Najaktywniejszego Społecznego Inspektora Pracy” 2016 w województwie łódzkim otrzymali:
    1.Ryszard Gurdek Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy w „ARIADNA” S.A. Fabryka Nici Łódź; otrzyma także Odznakę Honorową Za Zasługi dla Ochrony Pracy.

    2.Henryk Wiśniewski Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy w PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów,

    3.Andrzej Bartłomiejczyk Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy w Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne „POLFA S.A.” Grupa ADAMED.


    „Zdobądź dyplom PIP”

    Odział Łódź:

    1.Centrum Finansowo Kredytowe s.c. Bartłomiej Pokora, Sebastian Klimecki
    90-404 Łódź, ul. Próchnika 16

    2.JAMAD BUDOWNICTWO Adam Klimczak
    90-361 Łódź, ul. Piotrkowska 276

    3.„OLIMP” Maciej Matuszczak
    92-547 Łódź, ul. Bartoka 23 m 50; Biuro: Al. Piłsudskiego 150/152 lok. 30

    4.Ewa Zwolińska F.P.H. „REVAJ”
    90-361 Łódź, ul. Piotrkowska 276

    5.Allepaznokcie Michał Szewczyk
    90-361 Łódź, ul. Piotrkowska 270

    6.PRZEDSIĘBIORSTWO DORADZTWA I WDROŻEŃ PRZEMYSŁOWYCH „DUKAT”
    Sp. z o.o. (Andrzej Duszyński)
    95-200 Pabianice, ul. Grunwaldzka 18/20

    7.ORTOPRO s.c. Piotr Drużek, Dariusz Głogowski, Maciej Rękawicki
    91-214 Łódź, ul. Kaczeńcowa 25

    8.Usługowy Zakład Kominiarski „Mistrz Kominiarski” Bogdan Okupski
    94-048 Łódź, ul. Szermiercza 11

    9.PIEKARNIA Andrzej Frajnd
    95-045 Parzęczew, Plac Kościuszki 4

    10.USŁUGI LEŚNE Cezary Opasiński
    95-083 Lutomiersk, ul. 3 Maja 20

    11.PPH „WENA” Maciej Kamiński
    91-612 Łódź, ul. Spiska 3

    12.PRACOWNIA KAMIENIARSKA „AMICO” Milena Fiks
    95-020 Bedoń Wieś k/Łodzi, ul. Brzezińska 84

    13.ELARM FIRMA PRYWATNA inż. Leszek Szymankowski
    93-160 Łódź, ul. Maurycego Mochnackiego 34

    14.MEBLO-BUD Danuta Kuźnicka
    95-054 Ksawerów, ul. Graniczna 5

    15.PIEKARNIA „PAN TADEUSZ” Tadeusz Sudowski
    93-429 Łódź, ul. Bierna 7

    16.FORM-MEBEL ZAKŁAD STOLARSKI Piotr Kuźnicki
    95-054 Ksawerów, ul. Graniczna 5

    17.Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Dorota Świerczewska
    91-078 Łódź, ul. Kasprzaka 13

    18.BIMED KOMUŃSKA S.J. (Monika Łaganowska, Teresa Komuńska)
    91-058 Łódź, ul. Zachodnia 12A

    19.Creality Sp. z o.o. (Anna Kucharek)
    90-057 Łódź, ul. Sienkiewicza 85/87

    Oddział Sieradz:


    1.Zakład Usługowy „TRANSKOP” Piotr Łakomski
    98-160 Sędziejowice, Pruszków ul. Główna 72

    2.Salon Fryzjerski „Ania” Zimoch Anna
    98-300 Wieluń, oś. Stare Sady 14A

    3.P.P.H.U. „CZECH – POL” Krzysztof Czechowicz
    95-083 Lutomiersk, ul. 3-go Maja 18 Oddział: 98-220 Zduńska Wola, ul. Szadkowska 68

    4.ART – MET Robert Szewczyk
    98-400 Wieruszów, ul. Podzamcze 1A

    5.Mechanika Pojazdowa Robert Prędki
    98-405 Galewice, ul. Boczna 1

    6.Zakład Robót Budowlanych „BUDOMAX” Arkadiusz Baś
    98-200 Sieradz, Grabowiec 35E

    7.PPHU PROF MET s.c. Jarosław Cieślak, Wojciech Sadowski
    98-220 Zduńska Wola, Tymienice 88c

    8.MMER Sp. z o.o. (Maciej Pabisiak, Robert Rytczak, Maciej Wesoły)
    98-100 Łask, ul. Narutowicza 24A

    9.UBEZPIECZENIA „MM” Małgorzata Majewska
    99-200 Poddębice, Niemysłów 56 Biuro: 99-200 Poddębice, ul. Kaliska 5/7 p 7

    10.TRIJO Izabela Skrzypińska
    98-200 Sieradz, ul. Wolska 25

    11. Biuro Podróży BONUS TRAVEL s.c. Antoni Bartnicki, Michał Szerer
    98-200 Sieradz, ul. Żwirki i Wigury 1

    12.DIAMED Marcin Urbaniak
    98-200 Sieradz, ul. Żwirki i Wigury 2

    13.Handel i Usługi „Zakład DDD Wierzbicki i Zięć” Ewelina Wierzbicka – Kłoś
    98-200 Sieradz, Chojne ul. Polna 10C

    14.Radosław Bekalarczyk DROTAK
    98-200 Sieradz, Chojne ul. Wiśniowa 13

    15.VISTA POLAND Sp. z o.o. Henryk Gudaś
    98-220 Zduńska Wola, Krobanów 34

    16.P.H.U. „EMMA” Mieczysław Muszyński
    98-100 Łask, Teodory 108


    Oddział Piotrków Tryb.


    1.USŁUGI LEŚNE „MIRON” Mirosław Gosa
    Brudzewice 101, 26-315 Poświętne

    2.KOBUD Sp. z o.o. Sp. k. Zygmunt Kośny
    97-500 Radomsko, Stara Droga 49

    3.ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Ludwik Sionkowski
    97-200 Tomaszów Maz. ul. Wola Wiaderna 64

    4.Zakład Dekarsko – Blacharski Jan Stępień
    97-400 Bełchatów, ul. Piaskowa 7

    5.P.P.U.H. „AGMET” Agnieszka Łaska
    97-371 Wola Krzysztoporska, ul. Fabryczna 1

    6.Zakład Produkcyjno – Usługowy „LEG” Sławomir Łaski
    Wola Moszczenicka, ul. Słoneczna 1, 97-310 Moszczenica

    7.BUSINESS SOLUTIONS Wojciech Karłowski
    97-400 Bełchatów, ul. 19 Stycznia 4

    8.P.H.U. „WIT-POL” Łukasz Zgrzebnicki
    97-500 Radomsko, ul. Krasickiego 148

    9.POLAB Sp. z o.o. (Alex Elmetti)
    97-300 Piotrków Tryb. ul. Łódzka 120/124

    Oddział Skierniewice

    1.Usługi Leśne Ogrodnicze i Koparkowe „LAS-KOP” Krzysztof Uczciwek
    99-417 Bolimów, Podsokołów 18

    2.USŁUGI LEŚNE Wiesław Staniak
    96-115 Nowy Kawęczyn, Suliszew 7

    3.ZAKŁAD POGRZEBOWY Usługi – Wyrób i Sprzedaż Trumien Zofia Strasenburg
    99-440 Zduny, Wiskienica Górna 66

    4.F.P.H.U. Sławomir Tkaczyk
    96-232 Regnów, Regnów 3

    5.DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWO-HANDLOWA Gajewicz Maksymilian
    99-423 Bielawy, Psary 13

    6.Dolce donna Anna Synowiec
    96-200 Rawa Mazowiecka, ul. Wyszyńskiego 8

    7.Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jakub Bodych
    99-417 Bolimów, ul. Łowicka 17A




    Oddział Kutno

    1.FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „IRYS” Nina Krygiel
    99-300 Kutno, Plac Wolności 1

    2.SM-FILTER Sebastian Michalak
    99-300 Kutno, ul. Królowej Jadwigi 3/16


    3.„P.H.U. BH Perfect” Marzena Kaczmarek
    99-100 Łęczyca, ul. Marii Konopnickiej 11A

    Wydarzenia tygodnia w Łódzkiem. Przegląd wydarzeń 31 października - 6 listopada 2016 roku



    Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecamy

    25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

    25 lat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

    Wybieraj świadomie! 30 minut darmowej ekojazdy z ING

    Wybieraj świadomie! 30 minut darmowej ekojazdy z ING

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny

    Szamanie na ekranie - nowy program kulinarny