Wszystko pod jednym dachem

  Wszystko pod jednym dachem

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Wszystko pod jednym dachem
  1/3
  przejdź do galerii
  Działająca na terenie całego kraju sieć serwisów Norauto to jedno z tych miejsc, które powinniśmy odwiedzić, planując wakacyjny wyjazd samochodem. W warsztatach tych można przeprowadzić drobiazgowy przegląd najważniejszych podzespołów auta, usunąć ewentualne usterki i uzupełnić braki a w sklepie dokupić to, co się może w takiej podróży przydać. Czasami drobna usterka dostrzeżona w porę może nas ustrzec przed późniejszymi kłopotami i niepotrzebnymi wydatkami.
  Warsztaty Norauto specjalizują się zarówno w poważnych naprawach mechanicznych (sprzęgła, rozrządy, zawieszenia i hamulce), jak i drobnych, typu wymiana żarówki lub świec w samochodach różnych marek. Usługę można wykonać od ręki lub umówić się na dogodny dla klienta termin. Nawet jeśli pozornie z naszym pojazdem jest wszystko w porządku, nie zaszkodzi, aby przed liczącą setki kilometrów wyprawą jego faktyczną sprawność ocenił fachowiec.

  Lista rzeczy, które możemy tu załatwić, jest bardzo, bardzo długa. Jeśli z samochodem nic złego się nie dzieje, warto pomyśleć o uzupełnieniu jego wyposażenia. Norauto to także setki, jeśli nie tysiące różnego rodzaju towarów, które każdemu kierowcy mogą się przydać. Od samochodowych kosmetyków, poprzez drobne akcesoria, jak. np. wycieraczki, po alufelgi oraz sprzęt audio. Wszystko to po zakupie można od razu na miejscu zamontować. To samo dotyczy opon, których Norauto ma wprost nieograniczony wybór. Od razu dodajmy, że oprócz wysokiej jakości tego wszystkiego co stoi na regałach, kuszą one również atrakcyjnymi cenami. Np. opony kosztują tylko tyle, za ile te same można kupić w internecie.

  Niezwykle istotne jest, aby decydując się na wyjazd w czasie upału, przygotować do tego układ klimatyzacji. Czyszczenie całej instalacji oraz uzupełnienie płynu to wręcz przedwakacyjny obowiązek. Dobrze więc wiedzieć, że diagnostyka układu klimatyzacji w Norauto jest gratis. Po jej wykonaniu klient otrzymuje bezpłatny kosztorys dotyczący usług, jakie należy wykonać, aby układ działał sprawnie.

  Nawet krótkie wakacje zmuszają nas do zabrania w podróż nie tylko bagażu z rzeczami osobistymi, ale często także sprzętu sportowego, jak np. rowery. Najlepiej przewozić je na specjalnych bagażnikach, gdzie nie tylko będą jechały bezpiecznie ale także nie zagrożą w podróży innych. Drobne przedmioty najlepiej schować do dachowych boksów, które w Norauto możemy dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb i samochodu.


  Norauto Łódź

  Zapraszamy do sklepu motoryzacyjnego i stacji obsługi

  Łódź, ul: Kolumny 6/36 (przy Centrum Handlowym Carrefour), tel. 42 689 10 80

  www.norauto.pl

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo