Wybieramy Dziewczynę Lata 2013. Zagłosuj na swoją kandydatkę...

  Wybieramy Dziewczynę Lata 2013. Zagłosuj na swoją kandydatkę [ZDJĘCIA]

  Arkadiusz Krystek

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Anna Witych
  1/10

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Przez całe wakacje przedstawialiśmy kandydatki do tytułu "Dziewczyna Lata 2013". Zaprezentowaliśmy 39 uroczych i pasjonujących dziewczyn z całego województwa łódzkiego. Co siedem dni nasi Czytelnicy i internauci wybierali zwyciężczynię poszczególnego wakacyjnego tygodnia. Wszystkie przeszły do wielkiego finału. Właśnie rozpoczęliśmy finałowe głosowanie.
  Jak prawidłowo oddać głos, by wesprzeć swoją faworytkę? To bardzo proste. Głosować można klikając przycisk "głosuj" przy zdjęciu kandydatki na tej stronie stronie:

  Dziewczyna lata Dziennika Łódzkiego 2013

  (każde naciśnięcie to 1 punkt, każdy użytkownik serwisu dzienniklodzki.pl może oddać pięć takich głosów dziennie) lub za pośrednictwem specjalnej plebiscytowej aplikacji Facebook (każdy głos to 3 punkty, każdy użytkownik Facebooka może oddać w plebiscycie 5 takich głosów dziennie). Głosować mogą zarejestrowani użytkownicy serwisu dzienniklodzki.pl lub posiadacze aktywnego konta na Facebooku.


  Każda z dziewczyn ma jednakowe szanse na odniesienie zwycięstwa - zdobycie tytułu "Dziewczyna Lata 2013". Głosy z wcześniej przeprowadzonych wyborów tygodniowych nie mają obecnie znaczenia - kandydatki zaczynają od zera. "Dziewczyna Lata 2013" otrzyma tablet multimedialny, a pozostałe finalistki zestawy kosmetyków. Głosowanie potrwa do północy 5 września. Wyniki przedstawimy w "Dzienniku Łódzkim" 7 września.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo