Wybory Parlamentarne

Sprawdź wyniki wyborów w Twoim okręgu

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 11 i Senatu, okręg nr 25

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 to informacja, na którą czeka wiele osób - nie tylko kandydatki i kandydaci. Aby ułatwić Ci sprawdzenie wyników, poniżej prezentujemy pełne listy kandydatów do Sejmu z okręgu nr 11 oraz kandydatów do Senatu z okręgu nr 25 wraz z poparciem, które otrzymali. Na tych kandydatów głosować mogli wyborcy, którzy zamieszkują obszary powiatów: kutnowski, łęczycki, łowicki, poddębicki. Wybory odbyły się 13 października, już teraz możesz poznać wyniki, i sprawdzić, jak rozłożyły się głosy i kto otrzymał mandat. Przekonaj się, kto będzie cię reprezentować w Sejmie i Senacie. Wyniki wyborów parlamentarnych publikujemy poniżej.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 11

Granice tego okręgu to część województwa łódzkiego obejmująca obszary powiatów

  • kutnowski,
  • łaski,
  • łęczycki,
  • łowicki,
  • pabianicki,
  • pajęczański,
  • poddębicki,
  • sieradzki,
  • wieluński,
  • wieruszowski,
  • zduńskowolski,
  • zgierski.

Już wiemy, kto dostał się do Parlamentu. Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 sa już oficjalne i ostateczne. Przekonaj się, kto w najbliższej kadencji Sejmu będzie cię reprezentował.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Bejda Paweł Jan ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 14 161
  • Procent głosów oddanych na listę: 29,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,08%
  • Miejsce zamieszkania: Łowicz
  • Zawód: inżynier mechanik

2. Zięba-Gzik Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 096
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,54%
  • Miejsce zamieszkania: Zduńska Wola
  • Zawód: pedagog

3. Nowak Adam Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 106
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,67%
  • Miejsce zamieszkania: Marzęcice
  • Zawód: inspektor ochrony przeciwpożarowej

4. Nawrocka Elżbieta Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 565
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Wieruszów
  • Zawód: inżynier technologii żywności

5. Jarota Bogdan Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 185
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Karnków
  • Zawód: nauczyciel

6. Woźniak Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 348
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Wągłczew
  • Zawód: nauczyciel

7. Stasiak Zbigniew Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 631
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Żytowice
  • Zawód: ekonomista

8. Pacholski Michał Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 164
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Łęczyca
  • Zawód: inżynier geodeta

9. Krawczyk Marek Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 603
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Kamostek
  • Zawód: rolnik

10. Bednarek Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 204
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Chodaki
  • Zawód: rolnik

11. Jankowski Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 445
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Kamilew
  • Zawód: rolnik

12. Karniszewski Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 332
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Kaczkowizna
  • Zawód: doradca rolniczy

13. Plewiński Paweł Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 146
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Zagórzyce
  • Zawód: inżynier budownictwa

14. Terka Michał Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 359
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Sieradz
  • Zawód: syndyk

15. Kaczorowska Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 464
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Brużyczka Mała
  • Zawód: ekonomista

16. Łabędzki Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 582
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Biały Ług
  • Zawód: rolnik

17. Błach Alina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Bieniec
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

18. Żóraw Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 369
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Walichnowy
  • Zawód: doradca zawodowy

19. Krawczyk Ewa Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 554
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Stemplew
  • Zawód: nauczyciel

20. Romanow-Przybylak Justyna Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 636
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: prawnik

21. Morga Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 505
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Stara Brzeźnica
  • Zawód: rolnik

22. Czupryniak Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 322
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Brodnia Górna
  • Zawód: rolnik

23. Grzegory Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 701
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Łaźniki
  • Zawód: rolnik

24. Stępień Andrzej Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 601
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Przywóz
  • Zawód: rolnik

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Lichocka Joanna Katarzyna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 45 823
  • Procent głosów oddanych na listę: 19,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,96%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: dziennikarz

2. Polak Piotr Stanisław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 34 056
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,4%
  • Miejsce zamieszkania: Grabinka
  • Zawód: parlamentarzysta

3. Woźniak Tadeusz Jacek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 923
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,89%
  • Miejsce zamieszkania: Mieczysławów
  • Zawód: historyk

4. Mateusiak-Pielucha Beata Anna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 030
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,83%
  • Miejsce zamieszkania: Posmykowizna
  • Zawód: parlamentarzysta

5. Ciebiada Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 770
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,34%
  • Miejsce zamieszkania: Pabianice
  • Zawód: parlamentarzysta

6. Rzymkowski Tomasz Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 20 752
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,51%
  • Miejsce zamieszkania: Kutno
  • Zawód: prawnik

7. Rychlik Paweł Piotr ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 25 246
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,49%
  • Miejsce zamieszkania: Wieluń
  • Zawód: farmaceuta

8. Matuszewski Marek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 392
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,91%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: parlamentarzysta

9. Wieczorek Iwona Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 147
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,99%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: nauczyciel akademicki

10. Górczyński Andrzej Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 181
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,91%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Kałkowa
  • Zawód: inżynier rolnik

11. Rzymkowska Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 254
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,71%
  • Miejsce zamieszkania: Kutno
  • Zawód: prawnik

12. Nowak Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 576
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Piaski
  • Zawód: ekonomista

13. Krzak Michał Bazyli ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 361
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Lututów
  • Zawód: lekarz dentysta

14. Kołoszczyk Olga Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 797
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,83%
  • Miejsce zamieszkania: Maciszewice
  • Zawód: dyrektor ds. administracyjnych

15. Paprota Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 155
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Złoczew
  • Zawód: logopeda

16. Gałka Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 229
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Sadowiec Niwa
  • Zawód: rolnik

17. Walczak Sławomir ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 979
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Brodnia Górna
  • Zawód: leśniczy

18. Chadryś Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 075
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Dzietrzkowice
  • Zawód: nauczyciel

19. Twardowska Monika Malwina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 420
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Błonie
  • Zawód: urzędnik państwowy

20. Ratyńska Elżbieta Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 804
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Pabianice
  • Zawód: nauczyciel

21. Wrzała Sylwia Marianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 563
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Wierzchlas
  • Zawód: kierownik biura rachunkowego

22. Kaźmierczak Wieńczysław Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 663
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Poddębice
  • Zawód: lekarz

23. Kaleta Paweł Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 574
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,21%
  • Miejsce zamieszkania: Chełmce
  • Zawód: historyk

24. Wojciechowski Waldemar Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 475
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,84%
  • Miejsce zamieszkania: Wicie
  • Zawód: rolnik

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Matysiak Paulina ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 757
  • Procent głosów oddanych na listę: 30,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,64%
  • Miejsce zamieszkania: Kutno
  • Zawód: kierownik działu finansowego

2. Olejniczak Cezary Roman ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 14 575
  • Procent głosów oddanych na listę: 26,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,17%
  • Miejsce zamieszkania: Stary Waliszew
  • Zawód: rolnik

3. Idzikowski Wiktor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 498
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Sieradz
  • Zawód: informatyk

4. Kaźmierska-Małyska Iwona Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 490
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Mieleszynek
  • Zawód: pedagog

5. Waluda Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 962
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Grabowiec
  • Zawód: kierownik działu

6. Sikora Anna Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 557
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Sieradz
  • Zawód: publicysta

7. Pietrzak Michał Damian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 205
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Chechło Pierwsze
  • Zawód: pedagog

8. Lewicka Zdzisława Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 534
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Miedźno
  • Zawód: główny księgowy

9. Lorenc Patryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 896
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Korczew
  • Zawód: specjalista ds. jakości

10. Karpiński Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 338
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,43%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Szczawin Duży
  • Zawód: rolnik

11. Błaszczyk Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 163
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Wieluń
  • Zawód: nauczycielka

12. Walczak Sebastian Bartosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 748
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Kutno
  • Zawód: księgowy

13. Kościan Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 743
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Zduńska Wola
  • Zawód: księgowa

14. Raj Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 760
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Sieradz
  • Zawód: lekarz weterynarii

15. Bundzylak-Dąbrowska Agnieszka Czesława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 315
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: bankowiec

16. Wolska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 623
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kutno
  • Zawód: technik rachunkowości

17. Zięba Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 581
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Lichawa
  • Zawód: administratywista

18. Ciuborski Piotr Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 256
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kąty
  • Zawód: inżynier geodeta

19. Jędrysiak-Urbańska Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 302
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Działoszyn
  • Zawód: nauczyciel

20. Płóciennik Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 891
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Waszkowskie
  • Zawód: pracownik administracji państwowej

21. Skoczylas Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 076
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: politolog

22. Borkiewicz Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 540
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Zduńska Wola
  • Zawód: student prawa

23. Grabski Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 430
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Sobień
  • Zawód: filolog polski

24. Gryglewski Marek Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 876
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,84%
  • Miejsce zamieszkania: Pabianice
  • Zawód: pracownik administracji

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Walczak Izabela Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 079
  • Procent głosów oddanych na listę: 44,65%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,62%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: wykładowca akademicki

2. Owczarek Łukasz Mikołaj ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 463
  • Procent głosów oddanych na listę: 12,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,75%
  • Miejsce zamieszkania: Sieradz
  • Zawód: rolnik

3. Kaniewski Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 490
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Zduńska Wola
  • Zawód: przedsiębiorca

4. Ożadowicz Łukasz Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 979
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Sworawa
  • Zawód: informatyk

5. Dyoniziak Dariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 443
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Chruścińska
  • Zawód: technik rolnik

6. Matusiak Ewelina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 126
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,16%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: specjalista ds. exportu

7. Kędziak Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 763
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrowa
  • Zawód: finansista

8. Sobczak Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 858
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Aleksandrów Łódzki
  • Zawód: architekt

9. Nowak Wojciech Damian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 682
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Ogroble
  • Zawód: student historii

10. Gogulska Malwina Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Sieradz
  • Zawód: konsultant

11. Wolniewicz Adam Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 646
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Pabianice
  • Zawód: specjalista ds. produktu

12. Skowronek Angelika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 477
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Krępa
  • Zawód: student ochrony środowiska

13. Kociński Konrad Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 458
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: student gospodarki przestrzennej

14. Gackowska Weronika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 273
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kutno
  • Zawód: konsultant infolinii

15. Hejniak Sebastian Patryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 206
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

16. Szcześniak Katarzyna Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 273
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: programista

17. Kardas Rafał Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 421
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: mechanik

18. Wasiewicz Magdalena Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 132
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: nauczyciel

19. Zając Mateusz Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 546
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Brzeziny
  • Zawód: student rachunkowości

20. Rosińska Natalia Paulina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 322
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: rejestratorka medyczna

21. Ziemba Aleksandra Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 378
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: pomoc przedszkolna

22. Gierowski Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 745
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Pełczyska
  • Zawód: logistyk

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Tomczyk Cezary Józef ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 44 217
  • Procent głosów oddanych na listę: 46,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,61%
  • Miejsce zamieszkania: Sieradz
  • Zawód: politolog

2. Joński Dariusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 999
  • Procent głosów oddanych na listę: 12,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,61%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomista

3. Hanajczyk Agnieszka Małgorzata ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 535
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,29%
  • Miejsce zamieszkania: Bełdów
  • Zawód: prawnik

4. Rąkowski Krzysztof Gabor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 742
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,25%
  • Miejsce zamieszkania: Pabianice
  • Zawód: specjalista ds. funduszy unijnych

5. Owczarek Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 741
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,03%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrów-Osiedle
  • Zawód: historyk

6. Gierula Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 202
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Kutno
  • Zawód: nauczyciel

7. Pabich Michał Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 966
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Męcka Wola
  • Zawód: administratywista

8. Lewera Jacek Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 904
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Pajęczno
  • Zawód: nauczyciel

9. Seweryn Piotr Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 451
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: kosztorysant budowlany

10. Lewandowska Iwona Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 682
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,37%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: prawnik

11. Wróbel Katarzyna Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 728
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Łask
  • Zawód: pracownik adminstracyjny

12. Strumian Edyta Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 491
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Głowno
  • Zawód: nauczyciel

13. Wójcik Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 494
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Łowicz
  • Zawód: pożarnik

14. Kowalczyk Michał Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 620
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Huta Dłutowska
  • Zawód: technik informatyk

15. Lipińska Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 056
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: artysta plastyk

16. Matusiak Karolina Daria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 877
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Kutno
  • Zawód: ekonomista

17. Zielińska Beata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 748
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Wrząca
  • Zawód: nauczyciel

18. Kącki Tomasz Bernard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 837
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Kurów
  • Zawód: rolnik

19. Jesionowska Barbara Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 237
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Poddębice
  • Zawód: zarządca nieruchomości

20. Sieradzki Marcin Miłosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 303
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Grotniki
  • Zawód: architekt

21. Wolna Katarzyna Kinga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 455
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Zduńska Wola
  • Zawód: psycholog

22. Okoń-Wyder Nina Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 282
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Osiek
  • Zawód: nauczyciel

23. Jachimek Marek Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 202
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Łask
  • Zawód: emeryt wojskowy

24. Grabarczyk Małgorzata Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 499
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,98%
  • Miejsce zamieszkania: Aleksandrów Łódzki
  • Zawód: przedsiębiorca

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Skupiński Przemysław Szczepan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 511
  • Procent głosów oddanych na listę: 21,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: przedsiębiorca

2. Goździewicz Wojciech Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 182
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: lekarz dentysta

3. Tobolczyk Przemysław Bogusław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 374
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Kutno
  • Zawód: technik mechanik

4. Pietrzak Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 430
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Aleksandrów Łódzki
  • Zawód: specjalista ds. marketingu i handlu

5. Matusiak Emilia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 797
  • Procent głosów oddanych na listę: 11,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Jasionka
  • Zawód: handlowiec

6. Baczyńska-Socha Monika Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 329
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

7. Klimkiewicz Jakub Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 204
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

8. Gawron Jakub Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 243
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: nauczyciel geografii

9. Barańska Lucyna Stanisława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 158
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Kutno
  • Zawód: operator maszyn i sprzętu torowego

10. Dominiak Mariusz Janusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 209
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Pabianice
  • Zawód: elektomechanik

11. Klimkiewicz Edyta Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 156
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: technik analityki medycznej

12. Chruściel Agnieszka Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 197
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

13. Furmańczyk Natalia Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 214
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: specjalista ds. logistyki

14. Borys Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 231
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: ekonomista

15. Kolęda Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 347
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: pedagog

16. Owczarek Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 290
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Ruda Bugaj
  • Zawód: technik rachunkowości

17. Majkowski Marcin Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 90
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: mechanik pojazdów samochodowych

18. Neuman Michał Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 86
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: technik mechatronik

19. Syncerek Joanna Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 174
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Wiktorów
  • Zawód: grafik komputerowy multimediów

20. Sabela Mariusz Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 57
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: specjalista zastosowań informatyki

21. Baraniak Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 148
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Zgierz
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

22. Robaczyński Adrian Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 52
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: technik logistyk

23. Goździk Marcin Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 149
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: psycholog

24. Placek-Kujawska Beata Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 555
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Dąbrówka Strumiany
  • Zawód: ekonomista

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 25

Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • kutnowski,
  • łęczycki,
  • łowicki,
  • poddębicki.

Wyniki wyborów do Parlamentu 2019 z okręgu nr 25 znamy już oficjalnie. Oto lista kandydatów do Senatu wraz z informacją o otrzymanej liczbie głosów.
Poniżej prezentujemy wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Zobacz, kto wygrał wybory do Senatu z okręgu wyborczego nr 25.

Błaszczyk Przemysław Jacek ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 69 998
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 57,69%
  • Miejsce zamieszkania: Goszczynno
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: inżynier zootechnik

Debich Krzysztof Mariusz ❌

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 39 382
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 32,45%
  • Miejsce zamieszkania: Kutno
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: menedżer

Pigłowski Dariusz Andrzej ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓCIĆ PRAWO

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 11 965
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,86%
  • Miejsce zamieszkania: Poddębice
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: inżynier konstruktor

Dowiedz się więcej

polecane: FLESZ: Niebawem zmiana czasu, jedna z ostatnich

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3