Wybory Parlamentarne

Sprawdź wyniki wyborów w Twoim okręgu

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 10 i Senatu, okręg nr 28

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Sprawdź, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 10, a kto do Senatu z okręgu nr 28. W okręgach tych, uprawnione do głosowania były osoby, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: bełchatowski, piotrkowski, radomszczański oraz miasta na prawach powiatu: Piotrków Trybunalski. Czy na listach przyszłych posłów i senatorów są kandydatki i kandydaci, na których głosowałeś? Porównaj wyniki wyborów do Parlamentu 2019 ze swoimi oczekiwaniami. Kto juz niebawem będzie reprezentował mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego w Sejmie i Senacie? Przekonaj się.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 10

Granice tego okręgu to część województwa łódzkiego obejmująca obszary powiatów:

  • bełchatowski,
  • opoczyński,
  • piotrkowski,
  • radomszczański,
  • rawski,
  • skierniewicki,
  • tomaszowski
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Piotrków Trybunalski,
  • Skierniewice.

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 są już oficjalnie znane. Zobacz, kto zwyciężył wybory do Sejmu z okręgu nr 10. Czy twój kandydat dostał się do Sejmu?

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Klimczak Dariusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 15 977
  • Procent głosów oddanych na listę: 44,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,61%
  • Miejsce zamieszkania: Kaliszki
  • Zawód: historyk

2. Łuczkowski Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 184
  • Procent głosów oddanych na listę: 17,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,79%
  • Miejsce zamieszkania: Opoczno
  • Zawód: dziennikarz

3. Jędraszek Teresa Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 323
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Złota
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

4. Ościk Elżbieta Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 415
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,41%
  • Miejsce zamieszkania: Wolbórz
  • Zawód: ekonomista

5. Majewski Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 921
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Niemirowice
  • Zawód: rolnik

6. Kącki Bogdan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 914
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeczyca
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

7. Czechowska Krystyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 091
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: ekonomista

8. First Agnieszka Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 301
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Bujny Szlacheckie
  • Zawód: budownictwo ogólne inż. budownictwa

9. Wyszogrodzki Zbigniew Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 510
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

10. Grałek Bożena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 601
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: nauczyciel przedszkola

11. Górska Alicja Bogusława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 494
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Żytno
  • Zawód: kucharz

12. Olszewska Grażyna Marianna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 426
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: rolnik

13. Walczyk Jacek Bogdan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 494
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Bukowie Górne
  • Zawód: prawnik

14. Łoś Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 833
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Zagórze
  • Zawód: mechanik pojazdów samochodowych

15. Robak Barbara Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 638
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Kwiatkówka
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

16. Pazurek Damian Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 308
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Błogie Rządowe
  • Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

17. Skorupa Ewelina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 018
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Grabostów
  • Zawód: historyk sztuki

18. Mazur Marek Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 703
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,49%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: ekonomista

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Macierewicz Antoni ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 31 280
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 9,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: historyk

2. Wojciechowski Grzegorz Michał ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 25 575
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,38%
  • Miejsce zamieszkania: Regnów
  • Zawód: rolnik

3. Telus Robert ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 27 254
  • Procent głosów oddanych na listę: 14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,87%
  • Miejsce zamieszkania: Ostrów
  • Zawód: rolnik

4. Milczanowska Anna Maria ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 20 451
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,91%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Zawód: pedagog

5. Dróżdż Beata Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 439
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,57%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: dyrektor generalny

6. Lorek Grzegorz Andrzej ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 18 238
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,27%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: parlamentarzysta

7. Kubiak Dariusz Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 139
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,35%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: parlamentarzysta

8. Wendrowska Ewa Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 272
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,1%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: lekarz - specjalista dermatologii i wenerologii

9. Maciejewski Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 169
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,2%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Zawód: parlamentarzysta

10. Janowska Małgorzata Monika ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 599
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,35%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: ekonomista

11. Ozga-Flejszer Beata Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 571
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,03%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: rolnik upraw mieszanych

12. Wyczachowski Waldemar ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 728
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,89%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,5%
  • Miejsce zamieszkania: Łękińsko
  • Zawód: ekonomista

13. Wojciechowska Martyna Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 724
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,94%
  • Miejsce zamieszkania: Osiedle Niewiadów
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

14. Sałek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 9 432
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,72%
  • Miejsce zamieszkania: Maków
  • Zawód: wyższy urzędnik państwowy

15. Wysocka Agnieszka Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 526
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: nauczyciel języka obcego

16. Misztal Dariusz Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 725
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,79%
  • Miejsce zamieszkania: Rawa Mazowiecka
  • Zawód: inżynier mechanik - środki transportu

17. Ziemba Zbigniew Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 630
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,05%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Krzysztoporska
  • Zawód: nauczyciel historii

18. Ciecióra Krzysztof Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 906
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,71%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Zawód: wyższy urzędnik państwowy

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Sowińska Anita Katarzyna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 13 023
  • Procent głosów oddanych na listę: 34,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,76%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomistka

2. Ostrowski Artur Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 518
  • Procent głosów oddanych na listę: 30,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,33%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: nauczyciel

3. Panak Marta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 627
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,29%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Chlebów
  • Zawód: nauczyciel

4. Rozpara Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 511
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: radca prawny

5. Ptak Małgorzata Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 489
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Zawód: animatorka kultury

6. Wałach Małgorzata Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 591
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,46%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: wychowawca w placówce wychowawczo-opiekuńczej

7. Pawelczyk Andrzej Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 412
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: technik elektryk

8. Klemba Julia Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 661
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: specjalista administracji publicznej

9. Lewandowski Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 890
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: agent ubezpieczeniowy

10. Zięba Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 836
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Przedbórz
  • Zawód: monter

11. Bienias Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 651
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Rawa Mazowiecka
  • Zawód: adwokat

12. Rochmiński Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 210
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Pągów
  • Zawód: inżynier rolnictwa

13. Mandat Joanna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 394
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Łask
  • Zawód: lekarz

14. Podpora Mariusz Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 353
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: reżyser filmowy

15. Sulka Monika Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 284
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,75%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

16. Żuraw Elżbieta Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 353
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: ekonomistka

17. Jabłoński Marek Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 222
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,59%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: emeryt - włókiennik

18. Kowalczyk Mariusz Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 905
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: technik administracji

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Marjan Patryk Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 875
  • Procent głosów oddanych na listę: 54,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,72%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: górnik

2. Rak Jacek Krzysztof ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 638
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Zawód: elektronik

3. Fąk Andrzej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 720
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: emeryt - były oficer sił zbrojnych

4. Zaborny Piotr Bogusław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 556
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: nauczyciel

5. Heinzel Alicja Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 025
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: nauczycielka

6. Wychowałek Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 670
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Jarosty
  • Zawód: rolnik

7. Florczyk Bernadeta Edyta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 475
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Dębniak
  • Zawód: opiekunka dziecięca

8. Budkiewicz Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 637
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Łazów
  • Zawód: informatyk

9. Madejska Wiesława Agata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 315
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Brzostek
  • Zawód: rolnik

10. Sęk Adrian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 317
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: mechanik

11. Chmielarska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Biskupia Wola
  • Zawód: kosmetyczka

12. Sypka Kamil Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 455
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Głuchówek
  • Zawód: spawacz

13. Kleska Katarzyna Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 341
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: kierowca

14. Liszewska Ewa Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 288
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: doradca finansowy

15. Kostrzewa Mirosław Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 319
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Opoczno
  • Zawód: kierowca

16. Gajda Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 511
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,18%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: doradca klienta

17. Grabowski Krzysztof Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 991
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: inżynier budownictwa

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Grabarczyk Cezary Stanisław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 16 357
  • Procent głosów oddanych na listę: 30,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,72%
  • Miejsce zamieszkania: Łódź
  • Zawód: adwokat

2. Spólnicka Magdalena Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 11 790
  • Procent głosów oddanych na listę: 21,77%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,4%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Zawód: farmaceuta

3. Rutkowska Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 303
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,11%
  • Miejsce zamieszkania: Skierniewice
  • Zawód: socjolog

4. Klatka Barbara Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 879
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,7%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: menedżer sportu

5. Sokalski Jacek Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 380
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,69%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: ekonomista

6. Rożniatowski Arkadiusz Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 137
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: pracownik obsługi klienta

7. Telus Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 163
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Opoczno
  • Zawód: technik mechanik

8. Kuba Elżbieta Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 676
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Wałowice
  • Zawód: księgowa

9. Janiec Roman Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 223
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Przerębska
  • Zawód: nauczyciel

10. Senejko Andrzej Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 223
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: adwokat

11. Listwoń Anna Renata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 254
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Niechcice
  • Zawód: technik farmacji

12. Siedlecki Roman Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 738
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,36%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Zawód: nauczyciel

13. Bilski Kuba ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 463
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Budziszewice
  • Zawód: student

14. Tokarski Piotr Sebastian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 646
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Tomaszów Mazowiecki
  • Zawód: ekonomista

15. Wolińska Sylwia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 311
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,57%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Jakubów
  • Zawód: logistyk

16. Kowalczyk Jan Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 212
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Kietlin
  • Zawód: rolnik

17. Poniatowska Ewa Justyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 272
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Będków
  • Zawód: nauczycielka

18. Wężyk-Głowacka Marlena Irena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 133
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,19%
  • Miejsce zamieszkania: Piotrków Trybunalski
  • Zawód: administratywista

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 28

Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • bełchatowski,
  • piotrkowski,
  • radomszczański
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Piotrków Trybunalski.

Znamy już wyniki wyborów parlamentarnych 2019! Zobacz, kto dostał się do Senatu z okręgu nr 28. Zobacz, kto będzie cię niebawem reprezentował w Senacie.

Ciach Arkadiusz Stanisław ❌

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 44 408
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 24,03%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Partia: Sojusz Lewicy Demokratycznej
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

Dobkowski Wiesław Józef ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 102 812
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 55,63%
  • Miejsce zamieszkania: Bełchatów
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: inżynier elektryk

Witaszczyk Stanisław ❌

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 37 607
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 20,35%
  • Miejsce zamieszkania: Radomsko
  • Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
  • Zawód: meliorant

Dowiedz się więcej

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3