Wygrany sparing piłkarek TME SMS Łódź. Piękny gol Aleksandry Stasiak

Piłka nożna. Piłkarki TME SMS Łódź rozegrały czwarty mecz sparingowy w trakcie przygotowań do nowego sezonu Orlen Ekstraligi.

W rozegranym w Łodzi meczu sparingowym podopieczne trenera Marka Chojnackiego pokonały tym razem beniaminka Orlen Ekstraligi, drużynę Stomilanek Olsztyn 3:2. Pierwszego gola strzeliły jednak piłkarki drużyny gości. Wiktoria Skrzypińska zdobyła bramkę w 11 minucie.
Sześć minut później oglądaliśmy bramkę, która mogłaby z pewnością być ozdobą wszystkich stadionów świata. Pięknym strzałem z ok. 30 metrów popisała się Aleksandra Stasiak, pozyskana z KKP Bydgoszcz.
Łodzianki strzeliły jeszcze dwa gole – przed przerwą Natalia Rohn (dobitka strzału Aleksandry Stasiak) i po przerwie Karolina Majda (także uderzeniem zza pola karnego).

Po porażce z GKS Katowice 0:3 w pierwszym meczu kontrolnym, piłkarki TMESMS wygrały następne mecze: ze Śląskiem Wrocław 5:2, z Czarnymi Sosnowiec 1:0 i teraz ze Stomilankami.
TMSSMSŁódź – Stomilanki Olsztyn 3:2 (2:1).
0:1 Weronika Skrzypińska (11), 1:1 Aleksandra Stasiak (17), 2:1 Natalia Rohn (32), 3:1 Karolina Majda (56), 3:2 Marta Vidal (64).
TMESMS: Olga Wieremiejczyk - Oliwia Bałdyga (85, Jana Stashkova), Daria Sokołowska (46, Oliwia Domin), Patrycja Balcerzak (46, Wiktoria Zieniewicz), Julia Kolis - Amelia Majtczak (46, Dominika Gąsieniec), Yana Urakova, Aleksandra Stasiak (46, Gabriela Grzybowska) - Klaudia Maciejko (78, Amelia Majtczak) - Natalia Rohn (46, Karolina Majda), Jana Stashkova (46, Paulina Filipczak). Trener: Marek Chojnacki. ą