Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wyłączenia prądu w Łodzi do 20.11.2023. Zobacz, które dzielnice będą bez światła w najbliższych dniach

Dariusz Gabryelski
Dariusz Gabryelski
Dziś 16 listopada prąd zostanie wyłączony na trzy godziny na Bałutach. Chodzi o ul. Lewą od numeru 7 do 49 oraz od numeru 20 do 46ul. Liściastą numery 21, 21/23 plac budowy.Przerw należy się spodziewać także na Polesiu ul. Krakowska od numeru 100 do 124 i ul. Namiotowa numer 1
Dziś 16 listopada prąd zostanie wyłączony na trzy godziny na Bałutach. Chodzi o ul. Lewą od numeru 7 do 49 oraz od numeru 20 do 46ul. Liściastą numery 21, 21/23 plac budowy.Przerw należy się spodziewać także na Polesiu ul. Krakowska od numeru 100 do 124 i ul. Namiotowa numer 1 Pixabay
Wyłączenia prądu w Łodzi do 20.11.2023. Gdzie nie będzie światła w Łodzi? Sprawdź, na jakich ulicach w mieście zabraknie w najbliższych dniach prądu.

Spółka PGE Dystrybucja poinformowała o planowanych wyłączeniach prądu na terenie Łodzi. Energetycy w najbliższych dniach zaplanowali w kilku miejscach Łodzi roboty związane z modernizacją rozdzielni stacji, modernizacją złącza kablowego i kolizji w kablach, usunięciem tak zwanej kolizji linii, wycinką gałęzi pod linią napowietrzną, modernizacją rozdzielni stacji o konserwacją urządzeń w stacji zasilającej. Te wszystkie prace powodują, że w wielu miejscach Łodzi konieczne będzie wyłączenie prądu nawet na kilka godzin.

Najwięcej wyłaczeń na Bałutach i Górnej
W najbliższych dniach najwięcej przerw w dostawie prądu w Łodzi będzie na Bałutach, Polesiu, Górnej i Śródmieściu. Mniej wyłączeń prądu zaplanowano natomiast na Widzewie, a do takich sytuacji nie dojdzie w najbliższych dniach na Retkini. Najdłuższa przerwa w dostawie prądu, którą PGE Dystrybucja zaplanowało w najbliższych dniach listopada 2023 nie będzie większa niż osiem godzin.

Co robić w domu gdy nie ma prądu

Zdecydowanie mniej uciążliwa sytuacja jest wtedy, gdy podczas przerwy w dostawie energii nie ma nas w domu i jesteśmy w pracy lub szkole. Kłopot robi się wtedy, gdy dłużej nie ma światła, a my spędzamy czas w domu i wcześniej zapomnieliśmy naładować powerbank. Co można wtedy robić, żeby się nie nudzić?

  • Można pograć w gry planszowe z rodzicami lub rodzeństwem
  • Zagrać w karty, statki lub w państwa-miasta
  • Zrobić porządek w szafach
  • Porysować lub pomalować farbami
  • Pograć na telefonie lub popisać ze znajomymi
  • Można także porozmawiać z rodzeństwem lub rodzicami
od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki