Na autostradzie A2 koło Łodzi doszło do wypadku. Na A2 w kierunku Warszawy, pomiędzy węzłami Wartkowice a Emilia, kierowca samochodu osobowego Toyota Yaris uderzył w bariery. CZYTAJ WIĘCEJ >>>>PSP Zgierz
Na autostradzie A2 koło Łodzi doszło do wypadku. Na A2 w kierunku Warszawy pomiędzy węzłami Wartkowice a Emilia kierowca samochodu osobowego Toyota Yaris uderzył w bariery. W wypadku 3 osoby podróżujące samochodem zostały ranne. Do szpitala trafili rodzice i 3-miesięczne dziecko.
Wideo
Lucyna Nenow - wizyta prezydenta Dudy w Jaworznie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.