MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi poszukuje swoich pracowników z 65 lat

Dariusz Pawłowski
Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi wyprodukowała blisko 5 tys. filmów edukacyjnych, dokumentalnych i fabularnych
Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi wyprodukowała blisko 5 tys. filmów edukacyjnych, dokumentalnych i fabularnych Grzegorz Gałasiński
W grudniu Wytwórnia Filmów Oświatowych w Łodzi świętować będzie 65. urodziny. Z tej okazji wystosowała apel do swoich byłych pracowników.

"Wytwórnia Filmów Oświatowych obchodzić będzie w grudniu br. swe 65 urodziny i z tej okazji przygotowuje uroczyste spotkanie ludzi Oświatówki"- czytamy w apelu. - "Zwracamy się zatem z gorącą prośbą do wszystkich Pracowników i Współpracowników, którzy w minionych latach związani byli z WFO o pilny kontakt w celu otrzymania szczegółowego programu obchodów Jubileuszu Wytwórni. Na kierowanych do nas listach oraz w nagłówkach wiadomości e-mail prosimy o dopisek: "65-lecie WFO". Będziemy wdzięczni za Państwa pomoc w ustaleniu adresów korespondencyjnych niezbędnych dla wysyłki Zaproszeń. Nasze dane kontaktowe: Wytwórnia Filmów Oświatowych Sp. z o.o., ul. Kilińskiego 210, 93-106 Łódź, wfo@wfo. com.pl, tel: 42 689-23-45, 42 689-23-45, fax: 42 689-23-46. Serdecznie pozdrawiamy, do zobaczenia 29 grudnia br."

Apel podpisano: Załoga WFO. Podkreślmy, że przez dziesięciolecia nieprzerwanej działalności łódzka "Oświatówka" wyprodukowała blisko 5 tys. filmów edukacyjnych, dokumentalnych i fabularnych. Współpracowali z nią wybitni twórcy filmów dokumentalnych, naukowych i przyrodniczych.

Księgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.plKsięgarnia Dziennika Łódzkiego: www.ksiegarnia.dzienniklodzki.pl

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki