Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów 2021 roku. Zdjęcia z zakończenia roku w XI LO w Łodzi

Grzegorz Gałasiński
Grzegorz Gałasiński
Maciej Kałach
Maciej Kałach
W piątek (30 kwietnia) zakończył się rok szkolny 2020/2021 dla absolwentów liceów ogólnokształcących i techników. Nie zdążyli oni wrócić do nauki stacjonarnej w swoich szkołach średnich, ale tego dnia mogli odbierać świadectwa ich ukończenia. We wtorek (4 maja) początek matury 2021. Życzymy wszystkim absolwentom z województwa łódzkiego, aby 5 lipca każdy z nich odebrał już świadectwo dojrzałości – nie tylko wychowankom XI LO w Łodzi, które nasz fotoreporter odwiedził w piątkowe przedpołudnie. >>> Zobacz kolejne zdjęcie z rozdania świadectw ukończenia szkoły maturzystom 2021 z XI LO w Łodzi >>>
W piątek (30 kwietnia) zakończył się rok szkolny 2020/2021 dla absolwentów liceów ogólnokształcących i techników. Nie zdążyli oni wrócić do nauki stacjonarnej w swoich szkołach średnich, ale tego dnia mogli odbierać świadectwa ich ukończenia. We wtorek (4 maja) początek matury 2021. Życzymy wszystkim absolwentom z województwa łódzkiego, aby 5 lipca każdy z nich odebrał już świadectwo dojrzałości – nie tylko wychowankom XI LO w Łodzi, które nasz fotoreporter odwiedził w piątkowe przedpołudnie. >>> Zobacz kolejne zdjęcie z rozdania świadectw ukończenia szkoły maturzystom 2021 z XI LO w Łodzi >>>Grzegorz Gałasiński
Udostępnij:
W piątek (30 kwietnia) zakończył się rok szkolny 2020/2021 dla absolwentów liceów ogólnokształcących i techników. Nie zdążyli oni wrócić do nauki stacjonarnej w swoich szkołach średnich, ale tego dnia mogli odbierać świadectwa ich ukończenia. We wtorek (4 maja) początek matury 2021. Życzymy wszystkim absolwentom z województwa łódzkiego, aby 5 lipca każdy z nich odebrał już świadectwo dojrzałości – nie tylko wychowankom XI LO w Łodzi, które nasz fotoreporter odwiedził w piątkowe przedpołudnie.

Maturzyści 2021 nie wrócili do szkół na stacjonarne lekcje, ale mogli odebrać odebrać świadectwa ich ukończenia

„W związku z ograniczeniem stacjonarnej pracy szkół nie będą mogły odbyć się tradycyjne uroczystości zakończenia zajęć” – pouczyło we wtorek (27 kwietnia) ministerstwo edukacji. – „W tym roku świadectwa i inne dokumenty abiturienci mogą odbierać indywidualnie lub w małych grupach w sposób ustalony przez dyrektora szkoły i z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemicznego".

Zgodnie z takimi zasadami młodzież odbierała w piątkowe przedpołudnie świadectwa ukończenia XI Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi (każda z trzech najstarszych klas szkoły z ul. Kopcińskiego 54 miała wyznaczone swoje "okno" na odbiór zaczynające się w sali gimnastycznej co półtorej godziny).

Pierwszy rocznik absolwentów w historii XI LO w Łodzi

Wiosna 2021 jest dla XI LO szczególnym czasem, bo szkoła ta "wypuszcza w świat" swój pierwszy rocznik absolwentów.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mikołajów i Odessa bramą do Morza Czarnego

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Łódzki
Dodaj ogłoszenie