MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Złota Setka Łódzkiego 2022 – 12 października poznamy liderów naszego województwa.

Joanna Stępnik
Joanna Stępnik
Złotą Setka Łódzkiego to nowe przedsięwzięcie Dziennika Łódzkiego, mające na celu przedstawić siłę i kondycję gospodarczą województwa łódzkiego.

Jest to unikatowe zestawienie gospodarcze, prezentujące sto firm o największych przychodach, ale zarazem szansa na przybliżenie mieszkańcom roli, jaką pełni biznes i prowadzący go ludzie: gospodarczej, społecznej, środowiskowej.

12 października w gmachy Filharmonii Łódzkiej odbędzie się uroczyste podsumowanie projektu a swoją premierę będą miały rankingi przygotowane na zlecenie Dziennika Łódzkiego przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet - uznanego, globalnego dostawcą danych i analiz, istniejącego na rynku od dwustu lat.

Podczas gali nagrodzimy pierwszą dziesiątkę firm, które zanotowały najwyższe przychody ze sprzedaży swoich usług w 2022 roku. Wyróżnimy również przedsiębiorstwa, które mogą się pochwalić najlepszą dynamiką zysków oraz najwyższą rentownością.

13 października wraz z Dziennikiem Łódzkim ukaże się specjalny dodatek „ Złota Setka Łódzkiego”, w którym zostaną opublikowane omawiane zestawienia czyli:

  • 100 firm z woj. łódzkiego o najwyższych przychodach ze sprzedaży netto w 2022 roku.
  • Poczekalnia do Złotej Setki czyli firmy, które w zestawieniu najwyższych przychodów znalazły się na miejscach 101-150
  • 10 firm z woj. Łódzkiego, które osiągnęły najwyższą rentowność w 2022 roku
  • 10 firm z woj. Łódzkiego o najwyższej dynamice zysków (lata 2022/2021)
  • Poglądowe zestawienie 100 największych pracodawców z woj. Łódzkiego.

Partnerem merytorycznym Złotej Setki Województwa Łódzkiego jest Ministerstwo Rozwoju i Technologii, które objęło również honorowy patronat nad przedsięwzięciem.

Partnerem strategicznym projektu jest Airbus Helicopters SAS (dawniej Eurocopter Group) - oddział firmy Airbus zajmujący się produkcją śmigłowców.

Partnerami wydarzenia są

  • JTI Polska - jest częścią międzynarodowej firmy tytoniowej Japan Tobacco International. Fabryka w Starym Gostkowie pod Łodzią jest obecnie największy centrum produkcyjnym JTI na świecie
  • Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
  • Veolia Energia Łódź

Do tej pory siedem oddziałów Polska Press w Polsce zorganizowało już łącznie 129 rankingów prezentujących sto największych firm w województwach. W tym roku projekt ten po raz pierwszy obejmie swoim zasięgiem aż 14 województw.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki