Znany piłkarz Maciej Korzym, były zawodnik Korony Kielce, wygrał walkę w K1. Kibicował mu Jacek Kiełb [ZDJĘCIA, WIDEO]

Dorota Kułaga
Dorota Kułaga
Udostępnij:
Były piłkarz między innymi Korony Kielce Maciej Korzym zaliczył zwycięski debiut w sportach walki. Były piłkarz klubów ekstraklasy wziął udział w gali South Battle Fight Night. Walczył w kick boxingu w formule K1, pokonał Huberta Schmidta.

Maciej Korzym ma 33 lata. Grał między innymi w Sandecji Nowy Sącz, Lechu Poznań, Legii Warszawa, Odrze Wodzisław Śląski, GKS Bełchatów, Koronie Kielce, Górniku Zabrze, Podbeskidziu Bielsko-Biała, obecnie występuje w lidze okręgowej w Barciczance Barcice. Na koncie ma 240 spotkań w ekstraklasie, w których zdobył 38 bramek.

W piątek zadebiutował w sportach walki. Stoczył walkę w Dworku Konckim w Kątach w województwie małopolskim. Na gali South Battle Fight Night pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Huberta Schmidta. Był to pojedynek w kategorii do 77 kilogramów. Kibicował mu między innymi Jacek Kiełb, kapitan Korony, który obecnie leczy kontuzję.

Wideo

Materiał oryginalny: Znany piłkarz Maciej Korzym, były zawodnik Korony Kielce, wygrał walkę w K1. Kibicował mu Jacek Kiełb [ZDJĘCIA, WIDEO] - Echo Dnia Świętokrzyskie

Dodaj ogłoszenie