11-letnia dziewczynka urodziła dziecko w szpitalu w Gdańsku. Do przestępstwa miało dojść na Ukrainie. Prokuratura prowadzi śledztwo

  • Dziennik Bałtycki

red

11-letnia dziewczynka urodziła dziecko w gdańskim szpitalu. Według nieoficjalnych informacji, jakie podaje reporter Polsat News, dziecko skrzywdził mężczyzna, który miał się nią opiekować. Do zdarzenia dojść miało na Ukrainie. Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa złożyła matka dziewczynki i starogardzka policja.
 pixaby.com

11-letnia dziewczynka w ciąży trafiła do szpitala w Starogardzie Gdańskim

Dziewczynka trafiła do szpitala w Starogardzie Gdańskim, skąd przewieziono ją do szpitala w Gdańsku. Tam urodziła dziecko. Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo. 11-latka najprawdopodobniej zaszła w ciążę na Ukrainie.

Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożyła matka dziewczynki. Śledztwo będzie prowadzone w kierunku art. 200 par. 1 Kodeksu karnego, czyli doprowadzenia do obcowania płciowego małoletniej poniżej 15 roku życia. Za ten czyn grozi od 2 do 12 lat - powiedział Polsat News Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Sprawą zajmie się ukraińska prokuratura?

11-letnia, młoda matka przebywała w Polsce dopiero od września tego roku. Wszystko więc wskazuje, że 11-latka zaszła w ciążę na Ukrainie - podaje reporter Polsat News. - Prawdopodobnie więc śledztwo zostanie przekazane na Ukrainę.

____________________________________________________
Zobacz także:
Podsumowanie tygodnia na Pomorzu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

16.01.2019, 18:18

Chora psychicznie to raczej ta obojętna powyżej.

07.01.2019, 14:35

Po pierwsze naucz się czytać ze zrozumieniem, po drugie, nie odpowiadaj sam na swój pedofilski pierwszy komentarz, po trzecie ktoś z takim podejściem jak olo nie pójdzie do Sądu, bo jak zajrzą w jego komputer to z miejsca pójdzie siedzieć.

03.01.2019, 02:25

Jarku za morderstwo z premedytacją powinno byc od 10 lat do zalezy od sytuacji
więc za gwalt na dziecku od 5 wzwyz
nie wiem czemu nazwałes 10 latke napalona (urodzila w wieku 11,jak wiesz ciąza trwa 9 mscy) ale nawet gdyby chciała sex z nią jest niedozwolony bo dziecko w tym wieku nie jest świadome podjąc decyzje

01.01.2019, 23:53

Nienawidzę pedofilii dewiatow itp. Kara powinna być długa ciężka. Z kastracja włącznie

31.12.2018, 19:17

Za zabicie mojego kolegi jego żona dostała 8 lat. Wyszła po 5. To za zerżnięcie napalonej małolaty 16-latek ma dostać 20 lat pierdla? I ja mam go utrzymywać przez te lata. A jak wyjdzie to do końca życia będzie bandziorem, bo go w więźniu będą cwelowali co noc. Odrobinę rozsądku Marianno.

30.12.2018, 00:03

Wg prawa, za czyn obcowania płciowego z nieletnią poniżej 15 lat grozi kara więzienia od 2 lat. Tak niski wyrok, (2 lata) to skandal w obowiązującym prawie!!!
Jaki przypadek(teoretycznie) może uzasadniać orzeczenie kary 2 lat więzienia !!!
To wprost prawna zachęta do popełniania takiego przestępstwa !!!!!!!

28.12.2018, 17:03

a jakie masz dowody, że on jest pedofilem oraz jakie masz dowody, że została zgwałcona, a nie zaczęła? Jesli żadnych to na jego miejscu załatwiłbym ci wizytę u prokuratora za zniesławienie.

28.12.2018, 17:01

A prokurator jest ojcem czy matką? Bo jak ani jednym ani drugim to ch... mu do tego.

28.12.2018, 17:00

Nic mnie to nie obchodzi. Cudze sprawy rodzinne to prywatna sprawa. Ci co się cudzymi sprawami rodzinnymi interesują są chorzy psychicznie.

22.12.2018, 21:12

A kiedy 9 ?miesiecy chodzila i bolal ja brzuch to krowiasta matula cicho siedziala ?

22.12.2018, 21:10

I nie pamietaja jak macaja wlasne dzieci

22.12.2018, 21:10

I nie pamietaja jak macaja wlasne dzieci

22.12.2018, 21:07

Na ukrainie i w rosji aborcja jest legalna i nie pieprz farmazonow na uszy dziecko

22.12.2018, 18:13

Brawo , zaradna ukraińska mamusia ..

22.12.2018, 17:55

To efekt nie tylko zboczeńca, ale też arcykościelnej nagonki na ginekologów. By nie dokonywać aborcji nawet, jak jest dopuszczalna w tej skrajnie wyśrubowanej ustawie antyaborcyjnej.

Kiedy w Polsce będzie normalnie, a o aborcji lub porodzie będzie decydować kobieta. Nie księża i ich ministranci?

22.12.2018, 17:55

To efekt nie tylko zboczeńca, ale też arcykościelnej nagonki na ginekologów. By nie dokonywać aborcji nawet, jak jest dopuszczalna w tej skrajnie wyśrubowanej ustawie antyaborcyjnej.

Kiedy w Polsce będzie normalnie, a o aborcji lub porodzie będzie decydować kobieta. Nie księża i ich ministranci?

22.12.2018, 15:26

O to powinien zapytać prokurator.

22.12.2018, 14:59

że matka tej jedenastolatki pozwoliła na coś takiego? Jest dowód w postaci dziecka. Sąd powinien zapuszkować stręczycielkę bez chwili zwłoki.

22.12.2018, 14:57

i może prawo upomni się o to dziecko. Sąd rodzinny powinien zainteresować się nowonarodzonym i matką i babka. Może w bidulu w Polsce dziecko z dzieckiem będą miały lepsze życie. Babka noworodka nie daje na to gwarancji.

22.12.2018, 14:52

ukrnka

22.12.2018, 14:48

to na dodatek pedofil

22.12.2018, 14:22

do : "polak (gość)"
tu ukrainski śmieciu ja nie jestem polakiem a o was myśle tak samo

22.12.2018, 11:01

I znowu wyszedłeś na idiotę.

22.12.2018, 10:59

Ile ci płacą ty rubelków?

22.12.2018, 10:58

Po prostu spierdalaj