After Party Kasa. Konkurs Dziennika Łódzkiego dla imprezowiczów [REGULAMIN]

Redakcja
Łukasz Kasprzak

Regulamin konkursu pod nazwą „AFTER PARTY KASA” zwanego dalej „Konkursem”

Art. 1
Postanowienia ogólne
Konkurs dla czytelników i internautów naszemiasto.pl, „Dziennik Łódzki”, „Express Ilustrowany” pod nazwą „AFTER PARTY KASA” organizowany jest przez Polska Press Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Domaniewska 45, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002408, o kapitale zakładowym 42 000 000,00 złotych oraz numerze identyfikacji podatkowej NIP 522-01-03-609, zwaną dalej Organizatorem.
Konkurs organizowany jest przez Oddział w Łodzi – Wydawcę naszemiasto.pl, „Dziennik Łódzki”, „Express Ilustrowany”

Art. 2
Cel Konkursu

Celem Konkursu jest wręczenie nagród pieniężnych trzem osobom, które przyślą najciekawszy sposób na regenerację po imprezowym szaleństwie.

Art. 3
Warunki uczestnictwa w Konkursie
1.W Konkursie może uczestniczyć każdy, z wyjątkiem pracowników i współpracowników Organizatora, osób którym powierzono określone prace w związku z organizowaniem konkursu oraz członków ich najbliższych rodzin.
2.Osoby niepełnoletnie uczestniczące w Konkursie mogą otrzymać nagrody wyłącznie za pisemną zgodą ich opiekunów prawnych, dostarczoną Organizatorowi.

Art. 4
Zasady przeprowadzania Konkursu
1.Konkurs będzie się odbywał w dniach od 29.05.2015 r od godz. 17.00 do 31.05.2015 r. i obejmuje zgłoszenia nadesłane drogą smsową na numer 72355.
2.Zgłoszenie powinno zawierać: APK.imię.nazwisko. pomysł na regenerację po imprezowym szaleństwie.
3. Prawidłowe zgłoszenia należy dostarczyć drogą smsową do godz. 23:59:59 w dniu 31.05.2015 na nr 72355
4.Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT (160 znaków ze spacjami).
5.Uczestnik Konkursu może wysłać dowolną liczbę smsów konkursowych.
6.W Konkursie biorą udział te smsy, które wpłyną do systemu Organizatora do godziny zakończenia Konkursu; smsy, które wpłyną do sytemu Organizatora po zakończeniu głosowania nie zostaną uwzględnione w Konkursie,
7.Obsługę techniczną systemu zbierania odpowiedzi konkursowych oddanych za pośrednictwem wiadomości SMS zapewnia Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, właściciel systemu Hermes, dostawcą w/w usługi SMS Premium o podwyższonej opłacie jest Digital Virgo S.A., a świadczenie dodatkowe realizowane jest przez Organizatora.
8.Spośród zgłoszeń Uczestników biorących udział w Konkursie, Komisja Konkursowa wybierze trzy najlepsze jej zdaniem uzasadnienia przyznając jednocześnie trzy nagrody pieniężne w wysokości: 200 zł brutto, 150 zł brutto, 100 zł brutto.

Art. 5
Ochrona danych osobowych
1. Podane przez Uczestników dane osobowe, w tym numer telefonu komórkowego Uczestników, będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Organizatora dla celów organizacji i przeprowadzenia Konkursu, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Organizatora, a także w celach statycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych i ogłoszenia wyników konkursu.
2. Organizator informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Organizatora. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Organizatora w zakresie dozwolonym przez w/w ustawę lub zażądać zaprzestania ich przetwarzania w ogóle. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Organizatora na piśmie. Podanie danych jest dobrowolne jednak może być konieczne do wzięcia udziału w Konkursie.

3. Przystępując do udziału w niniejszym Konkursie, uczestnik może nadto wyrazić zgodę na otrzymywanie od Organizatora za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Organizatora adresy e-mail oraz / albo numery telefonów, informacji handlowej od Organizatora dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Organizatora, a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Organizatorem na odrębnych zasadach. Uczestnik Konkursu może zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej za pośrednictwem wiadomości SMS w powyższym zakresie wysyłając maila na adres mailowy hermes@mediaregionalne.pl w tytule wiadomości wpisując stop + numer telefonu. Numer ten w ciągu 72 godzin zostanie usunięty z listy numerów, na które wysyłane są wyżej wskazane wiadomości.

Art. 6
Ogłoszenie wyników Konkursu

1.Komisja Konkursowa składająca się z następujących osób: Krzysztof Druszcz, Joanna Stępnik, Małgorzata Martynelis, Tomasz Jabłoński po zweryfikowaniu nadesłanych odpowiedzi , ogłosi wyniki Konkursu w dniu 03.06.2015 na stronie internetowej naszemiasto.pl, dzienniklodzki.pl, expressilustrowany.pl poprzez publikację imienia i nazwiska zwycięzcy.
2.Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie na numer, z którego zostały wysłane zwycięskie smsy.
3.W przypadku trzykrotnego nieodebrania telefonu przez zwycięzcę uprawnionego do odbioru nagrody, nagroda przechodzi na następnego zwycięzcę.

Art. 7
Nagrody w Konkursie

Zwycięzcy Konkursu otrzymają trzy nagrody pieniężne w wysokości: 200 zł brutto, 150 zł brutto, 100 zł brutto.

Nagrody należy odebrać osobiście w siedzibie Organizatora w Łodzi przy ulicy Skorupki 17/19.
Nagrody zostaną wydane zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (Dz. U. z 2000 r., Nr 14, poz.176). Jeżeli w związku z wartością nagrody powstanie obowiązek podatkowy, do każdej z nagród zostanie przyznana dodatkowa nagroda pieniężna, która zostanie przeznaczona przez Organizatora na pokrycie zobowiązania podatkowego nagrodzonego uczestnika z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych, powstałego w związku z przyznaniem nagrody w Konkursie. Podatek dochodowy zostanie przekazany przez Organizatora bezpośrednio na rachunek właściwego urzędu skarbowego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Art. 8
Reklamacje

1.Reklamacje związane ze sposobem przeprowadzenia Konkursu będą przyjmowane w formie pisemnej w siedzibie Organizatora, w terminie do 7 dni od momentu poinformowania o wynikach Konkursu.
2.Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni od daty ich otrzymania. O wyniku postępowania reklamacyjnego osoby zgłaszające reklamacje zostaną powiadomione pisemnie niezwłocznie po ich rozpatrzeniu.
3.Uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia roszczeń we właściwym sądzie powszechnym.

Art. 9
Odpowiedzialność
1. Uczestnictwo w Konkursie zobowiązuje do przestrzegania Regulaminu Konkursu. Regulamin pozostaje do wglądu w siedzibie Organizatora w Łodzi przy ul. Skorupki 17/19.
2. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
3. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu o charakterze siły wyższej.

Art. 10
Postanowienia końcowe

1. Organizator zastrzega możliwość przedłużenia trwania Konkursu.
2. Zmiany niniejszego Regulaminu mogą być dokonywane przez Organizatora jedynie z ważnych powodów, w szczególności na korzyść Uczestników lub wynikających z poziomu zainteresowania Konkursem. Zmiany niniejszego Regulaminu obowiązują od dnia powiadomienia o zmianach uczestników przez ich zamieszczenia na stronie internetowej Organizatora. Zmiana Regulaminu nie narusza praw Uczestników nabytych przed zmianą.

Flesz: Wegańskie ubrania. Made in Poland

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3