Brutalny napad w Aleksandrowie. Napastnik pobił Hindusa kijem i pięściami. Śledczy nie mają wątpliwości: to atak na tle rasowym

Wiesław Pierzchała
Wiesław Pierzchała
Zaktualizowano 
Do napadu na 26-letniego obywatela Indii doszło w piątek około godz. 20 w parku miejskim w Aleksandrowie Łódzkim. 24-letni napastnik pobił Hindusa kijem i pięściami po głowie i całym ciele. Obcokrajowiec stracił przytomność i trafił do szpitala. Decyzją Sądu Rejonowego w Zgierzu agresor został w sobotę aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do pięciu lat więzienia. CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE Tomasz Bolt
Do napadu na 26-letniego obywatela Indii doszło w piątek około godz. 20 w parku miejskim w Aleksandrowie Łódzkim. 24-letni napastnik bił Hindusa kijem i pięściami po głowie i całym ciele. Obcokrajowiec stracił przytomność i trafił do szpitala. Decyzją Sądu Rejonowego w Zgierzu agresor został w sobotę aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Hindus czekał na krańcówce na autobus miejski. W pewnym momencie udał się do pobliskiego parku, gdzie został obrzucony stekiem wyzwisk i pobity przez 24-latka. Śledczy nie mają wątpliwości, że atak nastąpił na tle rasowym. Świadek zdarzenia wezwał policję i pogotowie. Nieprzytomny Hindus trafił do szpitala, w którym odzyskał przytomność. Okazało się, że stan pobitego nie jest taki ciężki, jak na początku się wydawało i w sobotę mógł opuścić szpital.

Napastnik jest mieszkańcem Aleksandrowa Łódzkiego. Był już notowany w kartotekach policyjnych. Inna jego sprawa o pobicie trafiła do sądu. Podczas przesłuchania nie przyznał się do winy. Utrzymywał, że to on został napadnięty przez Hindusa, jednak zebrany materiał dowodowy przeczy temu.

polecane: FLESZ: Zmiana w logowaniu na konto. Uwaga na oszustów.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

J
Ja

mydlo w plynie dla cwela z aleksandrowa

K
Karola Emilia wutangclan

Tejz łasku pizdzida niemialaby tyle odwagi,raczej chca nas w czyms innym utwierdzic.?

M
Mario
2019-06-23T08:01:16 02:00, aska:

Wiecie jak obrzydliwie zachowuja sie hindusi w klubach? Otaczają w kulku dziewczyne i macaja,kazde odepchniecie odbieraja jako obelgę i staja sie jeszcze bardziej agresywni.Powinni zachowywac sie jak w cywilizowanym kraju a nie jak u nich.Stracg wychodzic w Lodzi i sie bawić bo wszedzie sa hindusi i ich koszmarne zachowania.Oczywiscue nie pochwadam wystepku tego co pobił,napisalam swoje spostrzezenie.

2019-06-23T09:31:24 02:00, MG:

Dyslektyczka czy po prostu idiotka?

FRAJER!

F
Franciszek
2019-06-23T22:57:58 02:00, lySSolini:

Serduszko mi peklo i krwawi.....

Dupa ci nie pekneła?

D
Dydek

Bardzo prosze o wsparcie dla Pani Urszuli szczególnie w tych trudnych chwilach psychiczne jak i materialne.

K
Kkkkk
2019-06-23T08:01:16 02:00, aska:

Wiecie jak obrzydliwie zachowuja sie hindusi w klubach? Otaczają w kulku dziewczyne i macaja,kazde odepchniecie odbieraja jako obelgę i staja sie jeszcze bardziej agresywni.Powinni zachowywac sie jak w cywilizowanym kraju a nie jak u nich.Stracg wychodzic w Lodzi i sie bawić bo wszedzie sa hindusi i ich koszmarne zachowania.Oczywiscue nie pochwadam wystepku tego co pobił,napisalam swoje spostrzezenie.

2019-06-23T09:39:17 02:00, .:

Pierdolisz przygłupie

2019-06-23T12:22:02 02:00, Gość:

Zgadzam sie,hindusi oprocz tego ze są brudni to odbija im własnie po alkoholu.A otaczanie ofiar w kólko to ich zwyczajowy publiczny gwałt!!

Teraz jego zgwalca nie jednokrotnie brudasa

K
Krasula

Wyrobi sie chlopaczyna na miescie rzadzil to w pace da se rade ,mama powie co i jak

H
Hhhhhh
2019-06-25T10:57:54 02:00, Hermegida:

To słynny Pan Dawid Kuberski z Dębowej,już dawno powinni jego i tą rodzinkę pozamykać i nie wypuszaczać dbając o bezpieczeństwo obywateli.Tu lekarz nie pomoże

Jak masz odwage to się pokaż to pogadamy a nie będziesz komuś dupe obsmarowywala . Wiadomo ze to ta kurwa z Waryńskiego

B
Beti
2019-06-25T10:57:54 02:00, Hermegida:

To słynny Pan Dawid Kuberski z Dębowej,już dawno powinni jego i tą rodzinkę pozamykać i nie wypuszaczać dbając o bezpieczeństwo obywateli.Tu lekarz nie pomoże

Pani Beato Olczak prosze uciszyć pizde

T
Tyrt

Na piotrkowskiej kucharze z restauracji w bramie harce uskuteczniają po nocach a sąsiedzi ogonki podkulone nikt się nie odezwie wszyscy sza jak myszki

l
lySSolini

Serduszko mi peklo i krwawi.....

A
Abc

Ludzie on jest katolikiem tak jak Polacy ...w Indiach jest kilka kultur !!!! Jeżeli by wyznawał hinduizm to może tak ale jest katolikiem jak my i pracuje jak my !!! Ten kto go zaatakował to kompletna patologia i nie powiem co jeszcze!!! Jeszcze jedno sprostowanie krańcówka autobusowa jest w parku więc zanim coś opiszecie sprawdźcie to bo piszecie bzdury!!!!

k
kozaczek
2019-06-23T08:01:16 02:00, aska:

Wiecie jak obrzydliwie zachowuja sie hindusi w klubach? Otaczają w kulku dziewczyne i macaja,kazde odepchniecie odbieraja jako obelgę i staja sie jeszcze bardziej agresywni.Powinni zachowywac sie jak w cywilizowanym kraju a nie jak u nich.Stracg wychodzic w Lodzi i sie bawić bo wszedzie sa hindusi i ich koszmarne zachowania.Oczywiscue nie pochwadam wystepku tego co pobił,napisalam swoje spostrzezenie.

2019-06-23T09:39:17 02:00, .:

Pierdolisz przygłupie

znowu tu cieniasie internetowy?

G
Gość
2019-06-23T08:01:16 02:00, aska:

Wiecie jak obrzydliwie zachowuja sie hindusi w klubach? Otaczają w kulku dziewczyne i macaja,kazde odepchniecie odbieraja jako obelgę i staja sie jeszcze bardziej agresywni.Powinni zachowywac sie jak w cywilizowanym kraju a nie jak u nich.Stracg wychodzic w Lodzi i sie bawić bo wszedzie sa hindusi i ich koszmarne zachowania.Oczywiscue nie pochwadam wystepku tego co pobił,napisalam swoje spostrzezenie.

2019-06-23T09:39:17 02:00, .:

Pierdolisz przygłupie

Zgadzam sie,hindusi oprocz tego ze są brudni to odbija im własnie po alkoholu.A otaczanie ofiar w kólko to ich zwyczajowy publiczny gwałt!!

G
Gość

"Czekał na autobus miejski.W pewnym momencie udał się do pobliskiego parku."Może poszedł do parku oddać mocz?

Dodaj ogłoszenie