Czekamy na zawodników ŁKS, którzy wzmocnią środek pola. Nie zawsze Dani musi grać razem z Pirulo

Trener Kazimierz Moskal jest zadowolony z objętości kadry swojej drużyny. Po meczu zdradził, że ŁKS jeszcze czeka na wzmocnienie w środku pola Fot. Krzysztof Szymczak
Piłka nożna. Poprawiły się humory w drużynie ŁKS. Łodzianie czekają jeszcze na wzmocnienia.

Piłkarze ŁKS zwyciężyli 1:0 z GKS Katowice, w drugim sparingu przed startem rozgrywek PKO Ekstraklasy. Podopieczni Kazimierza Moskala rozegrają jeszcze dwa mecze kontrolne – 8 lipca zagrają ze Zniczem Pruszków (godz. 11:00, boisko w ośrodku Akademii ŁKS Łódź), a 15 lipca z Polonią Warszawa.

Trener Kazimierz Moskal powiedział po wygranym meczu z GKS Katowice: – Druga połowa w naszym wykonaniu była lepsza niż pierwsza, nie tylko dlatego, że strzeliliśmy bramkę. Mieliśmy jeszcze inne sytuacje. Gra w momencie, gdy byliśmy bez piłki była lepsza niż w pierwszej połowie. Mieliśmy kłopot w pierwszej, by odebrać piłkę. Fajnie, że mieliśmy tylu ludzi nie tylko na dwa składy, ale jeszcze mogliśmy trochę pomieszać. Dani przyszedł do nas wczoraj, Kay też dwa dni temu. Kuba Letniowski miał po urazie zajęcia indywidualne. Mamy kadrę taką, że na każdej pozycji mamy po dwóch zawodników.

Nie chcielibyśmy, żeby to był koniec transferów. Szukamy zwłaszcza zawodników do środka pola. Nie jest powiedziane, że Dani Ramirez i Pirulo zawsze muszą grać razem obok siebie. Jak będą w dobrej dyspozycji, to są to zawodnicy, którzy nie muszą nikogo przekonywać, że potrafią w piłkę grać - stwierdził trener Kazimierz Moskal.
W meczu ze Zniczem niektórzy zawodnicy zagrają w większym wymiarze czasowym.
Oto zapis całej rozmowy z trenerem ŁKS zamieszczony na profilu ŁKS na Facebooku.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?