Doradca klienta – Iwona Woźniak – zapozna Cię z ofertą ŁARR

Materiał informacyjny ŁÓDZKA AGENCJA ROZWOJU REGIONALNEGO
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego od ponad 30 lat świadczy specjalistyczne usługi doradcze obejmujące consulting finansowy, budowanie strategii rozwoju firmy oraz pomoc w zdobywaniu funduszy unijnych.

Celem instytucji jest wspieranie przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego w województwie łódzkim. Jesteśmy liderem wśród organów wsparcia biznesu w naszym regionie dzięki szerokiej gamie produktów dotacyjnych i pożyczkowych na rozpoczęcie działalności i rozwój firm, zakup nowych technologii, specjalistycznym usługom doradczym czy nawiązywanie kontaktów z inwestorami zagranicznymi.

Oddział w Zduńskiej Woli - Twoje miejsce na ścieżce rozwoju biznesu

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych zapoznaniem się z ofertą ŁARR z powiatu zduńskowolskiego, sieradzkiego oraz pozostałych powiatów zlokalizowanych na południu województwa łódzkiego serdecznie zapraszamy do siedziby w Zduńskiej Woli. To właśnie tu czeka na Was nasz doświadczony doradca klienta - Iwona Woźniak, która chętnie pomoże znaleźć rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania. Mieścimy się przy ul. Szadkowskiej 6c.
To dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu Iwony Woźniak, oddział ten stał się strategicznym punktem wsparcia dla lokalnych przedsiębiorców. Podczas rozmów osobistych lub telefonicznych nasz pracownik przedstawi pełną ofertę. Oprócz tego, w filii wynajmowane są powierzchnie biurowe oraz sala konferencyjna, co stanowi dodatkową wartość dla lokalnych przedsiębiorców. Ponadto, w naszej filii można również uzyskać kwalifikowany podpis elektroniczny, co znacząco ułatwia i przyspiesza procesy formalne dla naszych klientów.

Skontaktuj się z nami, sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej www.larr.pl i przekonaj się jak możemy wesprzeć rozwój Twojego biznesu.

– Współpracujemy z firmami z sektora MŚP z województwa łódzkiego, które dzięki środkom pozyskanym z ŁARR mogą się dalej rozwijać, kupować nowe maszyny, urządzenia czy wyposażenie, modernizować, kupować lub budować nieruchomości. Warto zwrócić uwagę, iż o środki mogą się już starać firmy od pierwszego dnia prowadzenia działalności co jest rzadkością na rynku usług finansowych. Myślę, iż dzięki nim takie młode firmy mają szansę zakupić niezbędne na start wyposażenie, narzędzia, środki transportu, sprzęt komputerowy, oprogramowania czy materiały do produkcji lub dalszej odsprzedaży. Wszyscy ogólnie wiemy, iż początki prowadzenia działalności są trudne i najczęściej młody przedsiębiorca boryka się z brakiem środków finansowych, a dzięki pożyczce w ramach projektu JEREMIE 2 ma szansę na jej rozwój – mówi Iwona Woźniak - doradca klienta w Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego

Pożyczki na inwestycje i rozwój: JEREMIE2

„Jak zacząć?” – prosta odpowiedź: JEREMIE2, czyli możliwość zakupu niezbędnego asortymentu, aby biznesplan wcielić w życie. Mamy szeroki wachlarz klientów: wspomagamy lekarzy, fizjoterapeutów, salony kosmetyczne i fryzjerskie, branżę budowlaną, warsztaty samochodowe, lokale gastronomiczne, producentów dóbr konsumpcyjnych i wiele innych. Wszystkie te działania pożyczkobiorca może sfinansować z niskooprocentowanej pożyczki w ramach projektu JEREMIE 2. Skorzystać z niej mogą przedsiębiorcy działający na terenie województwa łódzkiego. Nadal trwa nabór wniosków o udzielenie pożyczki z Funduszu Pożyczkowego dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Pożyczka JEREMIE2 to unikatowa szansa na zdobycie finansowania na różnorodne inwestycje, w tym zakup środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych. Oprocentowanie jest stałe i wynosi 2,3% przy finansowaniu środków trwałych oraz od 8,22% przy finansowaniu środków obrotowych. Oprocentowanie komercyjne jest wyliczane indywidualnie dla każdego klienta na co składa się wiele czynników. Jest to całkowity koszt finansowania.
W przypadku firm typu start-up oprocentowanie wynosi 2,3% niezależnie od celu projektu. Kwota pożyczki dla tych firm wynosi od 5 tys. zł. do 70 tys. zł. Umożliwia to rozwijanie się nowym podmiotom na rynku, dając im realną szansę na wzrost i konkurencyjność. Dla przedsiębiorców stanowi to atrakcyjną ofertę w porównaniu z oprocentowaniem rynkowym. Szczegóły znajdziecie Państwo w Regulaminie Funduszu Pożyczkowego oraz w tabeli oprocentowania pożyczki. Warto skorzystać z oferty, która jest wsparciem finansowym oraz innowacyjnym podejściem do rozwoju przedsiębiorstw w regionie łódzkim.

Jak działamy – ŁARR

Dążymy do tworzenia kompleksowych rozwiązań, które napędzają rozwój lokalnego biznesu i gospodarki. ŁARR jako instytucja zaufania publicznego bierze udział w różnego rodzaju spotkaniach i konferencjach, organizowanych zarówno przez nas jak i naszych partnerów. Szczegółowe informacje znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych. Wychodzimy naprzeciw rozwojowi technologicznemu. ŁARR realizuje ogólnopolski projekt dla sektora lotniczo-kosmicznego, w ramach którego firmy tej branży mogą szkolić swoich pracowników w kilkudziesięciu tematach zarekomendowanych przez Sektorową Radę ds. Kompetencji Przemysłu Lotniczo-Kosmicznego, działającą przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W ofercie mogliśmy znaleźć również projekty outplacementowe, czyli takie w których mamy do czynienia z podejmowaniem przez daną firmę czy nawet samego pracownika działań, które mają pomóc w radzeniu sobie z utratą pracy.
W ŁARR posiadamy również doświadczenie w komercyjnym rozliczaniu projektów unijnych, sporządzaniu wniosków beneficjenta o płatność, opisie dokumentów księgowych, raportowaniu i monitorowaniu realizacji projektów.

Doradztwo na miarę potrzeb biznesu

Każdy sukces zaczyna się od małych pierwszych kroków, dlatego ŁARR oferuje kompleksowe wsparcie, obejmujące m.in. przygotowywanie aplikacji o fundusze na rozwój działalności, opracowywanie strategii rozwoju. Działamy w oparciu o dynamiczny rytm konkursów oraz programów zarówno na poziomie regionalnym, jak i krajowym. Wnikliwie analizujemy każdą propozycję, wybierając te, które przyczynią się do wzrostu sektora przedsiębiorczości, rozwoju kadry zawodowej oraz aktywizacji osób poszukujących zatrudnienia czy szkoleń. Naszym celem jest również ciągłe poszerzanie perspektyw oraz zdobywanie nowych doświadczeń. Wdrażając różnorodne projekty rozwijamy się sami i zwiększamy zakres naszej oferty, by skutecznie wspierać rozwój regionu. Zespoły ekspertów specjalizują się w analizie potrzeb i projektowaniu rozwiązań dostosuje wachlarz możliwości pod Twoje potrzeby.

Szansa na rozwój z ŁARR

Nasz doradca klienta Iwona Woźniak zaznacza, że współpraca z ŁARR to nie tylko wsparcie finansowe, ale również jako firma z otoczenia biznesu staramy się tak przeanalizować potrzeby pożyczkobiorcy, aby jak najlepiej wesprzeć jego rozwój. Wierzymy, że nasze doradztwo oraz dostęp do różnorodnych funduszy staną się kluczowym elementem Waszego sukcesu w biznesie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, do kontaktu z nami w siedzibie w Łodzi przy ul. Narutowicza 34 lub do siedziby w Zduńskiej Woli, ul. Szadkowska 6c.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki