Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Gala plebiscytu Hipokrates 2023. Poznaj laureatów nagród ZDJĘCIA

Dariusz Pawłowski
Dariusz Pawłowski
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
W łódzkim Hotelu Ambasador Premium odbyła się gala naszego plebiscytu Hipokrates 2023. Laureatom w poszczególnych kategoriach wręczyliśmy pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Hipokrates to jeden z największych plebiscytów medycznych w Polsce. Ogólnopolskim patronem plebiscytu jest Narodowy Fundusz Zdrowia, partnerem głównym plebiscytu jest APTEO, patronem ogólnopolskiej gali Ministerstwo Zdrowia, a partnerem Kategorii Diagnosta Laboratoryjny/Technik Analityki Medycznej jest Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych. Partnerem regionalnym naszej gali jest Echo Residential by Archicom.

Kandydatów do nagród nominowali ci, którzy najlepiej znają medyków - ich pacjenci. Od pracowników ochrony zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i kultury osobistej. Takie właśnie osoby zostały nagrodzone w Plebiscycie Medycznym Hipokrates.

Zaszczytne tytuły czekały na lekarzy wielu specjalizacji. W trakcie akcji, nasi czytelnicy i internauci wybierali najlepszych w kilkunastu kategoriach.

Nagrody przyznane zostały w kategoriach indywidualnych w poszczególnych powiatach województwa łódzkiego, a następnie wyróżniono laureatów w plebiscycie wojewódzkim w kolejnych kategoriach. Nie zabrakło emocji, uśmiechów i licznych gratulacji. Nagrody wręczał redaktor naczelny Dziennika Łódzkiego, Piotr Samsik.

W kategorii Lekarz Rodzinny i POZ Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobył Piotr Koziński, II miejsce - Hanna Boguszewska, III miejsce - Alicja Bojanowska-Roszuk.

W kategorii Pediatra Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobyła Agnieszka Komorowska, II miejsce - Iwona Ligenza, III miejsce - Joanna Kazanek-Zasada.

W kategorii Stomatolog Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobyła Joanna Motylewska, II miejsce - Joanna Rachwał, III miejsce - Anna Filipczak-Pacała.

W kategorii Pielęgniarka Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobyła Monika Jedynak, II miejsce - Bożena Okolewska, III miejsce - Agnieszka Szubert.

W kategorii Ginekolog Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobył Mariusz Grzesiak, II miejsce - Agnieszka Żalińska, III miejsce - Aleksandra Szcześniewska.

W kategorii Chirurg Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobył Mariusz Łochowski, II miejsce - Artur Terlecki, III miejsce - Wojciech Świątnicki.

W kategorii Laryngolog Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobył Jarosław Andrzejewski, II miejsce - Urszula Regel, III miejsce - Krzysztof Krajewski.

W kategorii Dermatolog Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobyła Olga Krupa, II miejsce - Monika Kierstan, III miejsce - Marcin Noweta.

W kategorii Okulista Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobyła Iwona Laudańska-Olszewska, II miejsce - Piotr Grzybowski, III miejsce - Serhij Fiłatow.

W kategorii Kardiolog Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobył Andrzej Frach, II miejsce - Danuta Kopcik, III miejsce - Sebastian Słomka.

W kategorii Neurolog Roku (to nowa kategoria w naszym plebiscycie) w województwie łódzkim I miejsce zdobył Jarosław Zagórski, II miejsce - Jarosław Fijołek, III miejsce - Beata Wyrwas-Meckier.

W kategorii Urolog/Nefrolog Roku (to także nowa kategoria w naszym plebiscycie) w województwie łódzkim I miejsce zdobył Tomasz Konecki, II miejsce - Ryszard Maranda, III miejsce - Robert Kędzierski.

W kategorii Ortopeda Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobył Michał Groblewski, II miejsce - Artur Dyhdalewicz, III miejsce - Tadeusz Śnieżek.

W kategorii Położna Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobyła Klaudia Krasoń, II miejsce - Bożena Frontczak, III miejsce - Aneta Kubel.

W kategorii Fizjoterapeuta Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobyła Agnieszka Adamczewska, II miejsce - Paula Szczodrak, III miejsce - Kacper Kamyszek.

W kategorii Ratownik Medyczny Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobył Robert Szulc, II miejsce - Piotr Walczak, III miejsce - Jowita Walas.

W kategorii Farmaceuta/Technik Farmaceutyczny Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobył Lias Saed, II miejsce - Jowita Sadowska, III miejsce - Natalia Trojak.

W kategorii Diagnosta Laboratoryjny/Technik Analityki Medycznej Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobyła Ewa Nowak, II miejsce - Mariola Krawczyk, III miejsce - Katarzyna Lewiak.

W kategorii Przychodnia/Gabinet Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobyło Zelowskie Centrum Medyczne, II miejsce - Możmed, III miejsce - Tuszyńskie Centrum Medyczne Ucińscy sp. j.

W kategorii Szpital Roku w województwie łódzkim I miejsce zdobyło Poddębickie Centrum Zdrowia, II miejsce - Szpitale Powiatowe Sp. z o.o., III miejsce - PCM NZOZ Wieruszów.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki