ZOBACZ
  ZDJĘCIA

  Łódź Disco Fest 2019

  Rozwiń
  Gala plebiscytu Mistrzowie Handlu 2017 [ZDJĘCIA]

  Gala plebiscytu Mistrzowie Handlu 2017 [ZDJĘCIA]

  Matylda Witkowska

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Gala plebiscytu Mistrzowie Handlu 2017 [ZDJĘCIA]
  1/197
  przejdź do galerii

  ©Grzegorz Gałasiński

  55 osób nagrodziliśmy 29 września podczas gali finałowej plebiscytu Mistrzowie Handlu 2017, która odbyła się w Łódzkiej Specjalnej Strefie.
  W piątek w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej odbyła się uroczysta gala podsumowująca plebiscyt Mistrzowie Handlu 2017. Nagrodziliśmy najsympatyczniejszych sprzedawców. Nagrody zdobyły też sklepy, butiki i kwiaciarnie.

  Plebiscyt prowadzony był w całym regionie łódzkim. W każdym powiecie Czytelnicy zgłaszali, a następnie wybierali w głosowaniu handlowców w czterech kategoriach: Sprzedawca Roku, Sklep Roku, Butik Roku i Kwiaciarnia Roku. Głosowanie zakończyło się 21 lipca.

  W piątek nagrodziliśmy zwycięzców we wszystkich kategoriach. Nagrody naszym laureatom wręczyli Marcin Polak, prezes łódzkiego oddziału Polska Press Grupy, oraz Marcin Kowalczyk, redaktor naczelny Dziennika Łódzkiego. Na galę zaprosiliśmy zdobywców trzech pierwszych miejsc ze wszystkich kategorii i powiatów regionu łódzkiego.

  Oprócz tytułów powiatowych przyznaliśmy też tutuły ogólnowojewódzkie w kategorii Sprzedawca Roku. Najwięcej głosów w regionie w tej kategorii zdobyli: I miejsce - Anna Staniaszczyk z Łodzi, II miejsce - Kamila Lewandowska z Tomaszowa Maz., III miejsce - Agnieszka Pabin z Łęczycy. Kolejne miejsca zajęli: Mirosław Moliński z Radomska, Patrycja Kordjalik ze Zgierza, Arletta Sieradzka z Sieradza, Anna Rzepka z Opoczna, Agata Świercz z Piotrkowa Trybunalskiego, Magdalena Bonikowska z Szadku, Dominik Zbącki z Skierniewic.

  Dla laureatów przewidzieliśmy nagrody. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc będą mogli spędzić od 4 do 5 dni w Karpaczu w luksusowym ośrodku SPA Pałac Margot wraz z osobą towarzyszącą. Zdobywcy miejsc IV-X będą mogli spędzić 2 lub 3 dni w Termach Uniejów nocując na Zamku Biskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie oraz w Domu Pracy Twórczej w Uniejowie.

  Laureaci wszystkich kategorii wzięli też udział w bezpłatnym szkoleniu Flexi Form Day na temat zastosowania technik internetowych w handlu. Mogli poznać najnowsze trendy w reklamie internetowej, zastosowanie wyszukiwarki Google w biznesie i zasady wideomar-ketingu.

  Po gali laureaci laureaci chętnie opowiadali o tym, co lubią w pracy handlowca. Pani Anna Staniaszczyk, Sprzedawca Roku 2017, pracuje w handlu od 18 lat. Od siedmiu jest pracownikiem piekarni Piekarenka mieszczącej się na łódzkiej Retkini przy al. Wyszyńskiego 94.

  - Bardzo lubię tę pracę - podkreśla sprzedawczyni. Najbardziej ceni sobie codzienny kontakt z ludźmi. - Klienci przychodzą do mnie codziennie, opowiadają o sobie. Wiem wszystko na temat ich życiowych problemów - opowiada. - Nie potrafiłabym zamienić tej pracy na siedzenie cały dzień przy biurku przed komputerem -dodaje.

  Pani Patrycja Kordialik została wybrana Sprzedawcą Roku w powiecie zgierskim. Na co dzień pracuje w salonie Play przy ul.1-Maja w Zgierzu. Jak podkreśla handlowanie musiała odziedziczyć w genach, bo w tej branży pracowała już jej mama.

  - Najbardziej lubię, gdy komuś mogę pomóc - mówi pani Paulina. - Niektórzy klienci mają problemy techniczne, ja mogę je rozwiązać - dodaje.

  Jak podkreśla nagroda w plebiscycie to dla niej ogromne wyróżnienie. - To moja pierwsza taka nagroda - wyjaśnia.

  Handlowcy docenieni w naszym plebiscycie zauważają też wady pracy w handlu - konieczność uporania się z trudnymi klientami i zachowania cierpliwości w stresowych sytuacjach.

  - Problemem są też godziny pracy. Nie mamy wolnych sobót, bo sklep jest wtedy otwarty - mówi Arkadiusz Ściślewski z Salonu Black Red White w Kutnie. Jednak także i on nie zamieniłby tej pracy na żadną inną. - Lubię kontakt z ludźmi, dzięki niemu wciąż dowiaduję się nowych rzeczy -tłumaczy.

  Nie potrafi powiedzieć, dlaczego został wybrany. - To klienci mnie zgłosili do plebiscytu. Ich trzeba zapytać - dodaje.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Kiedyś nazywano ich przodownikami pracy

  dziś wciskaczami kitu (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

  a tak serio,to po co kwiaciarnie i po co sprzedawca,jak wszystko i jeszcze więcej kupuje się online?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  co za gó...o

  Spijanie z dziubków (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo