Gdzie zamieszkać w Łodzi? Sprawdź lokalizacje i nowe inwestycje w mieście!

Materiał informacyjny Dziennika Łódzkiego
Udostępnij:
Łódź i jej popularność jako miejsca do życia jest coraz większa. Atrakcyjne ceny mieszkań i stale rosnące nowe inwestycje są magnesem dla osób z całej Polski, którzy pragną osiąść się w centrum kraju. Wpływ na to ma szereg procesów rozwojowych miasta, które już teraz jest nowoczesnym ośrodkiem życia społecznego. Razem z nami poznaj ciekawe (i nowe) inwestycje w każdej z dzielnic Łodzi, a także deweloperów, którzy za nie odpowiadają.

ZOBACZ RÓWNIEŻ WYDANIE PRASOWE:
GDZIE ZAMIESZKAĆ W ŁODZI?

Sempre Nieruchomości

Sprzedajemy nieruchomości szybko i po najkorzystniejszej cenie, zadowalającej zarówno Klientów sprzedających, jak i kupujących. Posiadamy umiejętność sprawnego i skutecznego negocjowania, dzięki czemu możemy dostarczać naszym Klientom najwyższą jakość i efektywność oferowanych usług.

Sempre to szersze spojrzenie na pośrednictwo nieruchomości.
Klienci mogą liczyć na:

  • rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z transakcją,
  • znalezienie innego miejsca zamieszkania,
  • organizację przeprowadzki,
  • zgranie terminów: sprzedaży, kupna, przekazania nieruchomości, przepływu pieniędzy,
  • pomoc i doradztwo w finansowaniu transakcji,
  • wsparcie w prostowaniu problemów prawnych nieruchomości.

W Sempre Nieruchomości koncentrujemy się na człowieku i jego potrzebach. Oferujemy wartość, która dla każdego znaczy przecież coś innego. Dlatego nasi Opiekunowie skupiają się na poznaniu nie tylko podstawowych potrzeb naszych Klientów, ale również ich marzeń, pomysłów i inspiracji. Chcemy razem z Klientami tworzyć niepowtarzalną wizję, którą wprowadzamy w życie.

Szczegóły:
www.semprenieruchomosci.pl/
telefon: 42 233 53 60
ul. Łąkowa 11, Łódź

Bałuty

H3 development – Osiedle Stav (Nowe Łagiewniki, ul. Okólna 62A)

Osiedle STAV to kameralne i nowoczesne miejsce nad stawami usytuowane w Łagiewnikach Nowych przy ul. Okólnej 62A.
Inwestycja składa się z dziesięciu lokali o pow. 124 lub 128 mkw. (pow. działek to 250 lub 350 mkw.). Każdy lokal ma odseparowane wejście, dwa tarasy drewniane, trzy lub cztery sypialnie. Przestrzeń została zaprojektowana z myślą o jak najlepszej funkcjonalności – każdy dom ma spiżarnię i pralnię, garderobę i miejsce na szafy w zabudowie, przestronne wejście i dużą kuchnię.

Architekturę osiedla wyróżnia ponadczasowość, prostota i jakość wykończenia ze starannie dobranych materiałów, takich jak mineralny klinkier na elewacji, ogrodzenie z dre-wna palonego, betonowe dojście, kruszywo przed domem, ciepłe drewno na tarasie.

Nie zabraknie również zieleni, przede wszystkim w strefie wejścia oraz przy tarasach —na całej inwestycji zostanie posadzone kilkadziesiąt drzew — jak również na pobliskich terenach, ponieważ w okolicy znajdują się m.in. Stawy Piętnastki oraz rezerwat przyrody Las Łagiewnicki. Niedaleko osiedla jest również Łódzki Klub Jeździecki, stajnia Skotniki i
pasieka. Punkty handlowe, gastronomiczne i placówka edukacyjna także znajdują się w pobliżu.

Kompleks domów jest zlokalizowany zaledwie kwadrans od centrum miasta i jest dobrze skomunikowany z sercem Łodzi, do zjazdu na autostradę jest dziesięć minut.

Wolnych jest jeszcze pięć lokali.
Termin oddania do użytku — wrzesień 2022 roku.

Szczegóły:
www.h3development.pl
Facebook: FB/h3development
telefon: 669 767 361
mail: [email protected]

Górna:

Arche – ul. Kilińskiego 243A

Kameralne osiedle mieszkaniowe na słonecznej działce między ulicami Kilińskiego 243a a ulicą Kaliską, w dzielnicy, która jest rewitalizowana. Tworzy je wielobryłowy budynek o zróżnicowanej wysokości — do 9 kondygnacji nadziemnych.
Zaprojektowano w nim 144 mieszkania o pow. od 37 do 75 mkw. (od dwu- do czteropokojowych). Każde z nich jest wyposażone w balkon, loggię lub taras. Na parterze znajdują się dwa lokale usługowe.

Budynek został wykończony w prosty, elegancki i ponadczasowy sposób, z elewacjami w dwóch kolorach — białym i grafitowym.
W sąsiedztwie znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, szkoły, obiekty rekreacyjne dla dzieci i dorosłych oraz tereny zielone.

Inwestycja została oddana do użytku.

Szczegóły:
www.arche.pl
telefon: 42 637 22 33 lub 500 067 068

OPG Property - ART Modern (ul. Wróblewskiego 8)

Osiedle ART MODERN zlokalizowane jest w kwartale ulic: Wróblewskiego, Wólczańska oraz Skrzywana, czyli południowym centrum Łodzi. Do ulicy Piotrkowskiej mamy zaledwie 400 m. Bardzo dobra komunikacja i bliskość miejskiego życia przy jednoczesnym zachowaniu spokoju wewnątrz to niezaprzeczalne atuty inwestycji. Cała okolica w najbliższym czasie przechodzić będzie metamorfozę zmieniając swoje oblicze z przemysłowego na mieszkaniowe, zachowując jednak swój industrialny klimat, co sprawi, że będzie to jedna z najciekawszych lokalizacji na mapie miasta.

  • Spokój życia na przedmieściach połączony z wygodnym i szybkim dostępem do centrum. Położone w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe ułatwiają transport w obrębie miasta.
  • W promieniu zaledwie jednego kilometra od osiedla mieści się m.in. targowisko „Górna”, kino, centrum sportowe z basenem, hala widowiskowa, lodowisko i aż pięć parków miejskich.
  • Klimat Łodzi fabrykanckiej. Kompleks mieści się terenie dawnej farbiarni wełny Karla Gottlieba Sängera. Historyczny charakter miejsca podkreśla odrestaurowany budynek elektrowni parowej z XIX w., zaadaptowany na nowoczesne lofty.
  • Kameralny charakter miejsca. Blisko 1/3 działki zajmą tereny zielone, w tym ustronny plac oraz prywatny park oparty o istniejący starodrzew kasztanowców.

W sprzedaży II etapu inwestycji pozostały ostatnie wolne mieszkania z balkonami prawie 10 m2. Ceny już od 6 500 zł/m2!!!

Szczegóły:
www.artmodern.pl
telefon: 883 477 655 lub 883 477 699
[email protected]

Polesie:

Orion Development - Ogrody Karolewska (ul. Karolewska 62)

Ta nowoczesna inwestycja zlokalizowana jest w Łodzi, w dzielnicy Polesie, przy ulicy Karolewskiej. Niewątpliwym atutem jest właśnie położenie inwestycji, które umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, zarówno własnym środkiem transportu, jak i komunikacją miejską (w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy, Dworzec Łódź Kaliska oraz główne ciągi komunikacyjne m.in Aleja Bandurskiego i Aleja Jana Pawła II). W bliskim sąsiedztwie budynku mieści się również dobrze rozwinięta infrastruktura społeczna i handlowo-usługowa m.in szpital, przychodnia, placówki oświatowe, liczne sklepy, kioski, klub fitness oraz punkty gastronomiczne.

Budynek składa się z 9 kondygnacji podzielonych na dwie klatki schodowe. Na siedmiu piętrach budynku zaprojektowano 80 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni, które cechuje wyjątkowo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Wszystkie mieszkania wyposażone są w instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, centralnego ogrzewania oraz teletechniczną. Z mieszkań usytuowanych na wyższych piętrach budynku rozpościera się wspaniały widok na panoramę miasta. Wszystkie mieszkania posiadają wygodne balkony lub przestronne tarasy, dodatkowo mieszkanie na parterze budynku posiada do dyspozycji prywatny ogródek do wyłącznego korzystania przez właściciela. W poziomie parteru zaprojektowano dwa lokale usługowe, garaże oraz pomieszczenia gospodarcze. Na poziomie -1 mieści się hala garażowa z wydzielonymi miejscami postojowymi. Istnieje również możliwość zakupu miejsca postojowego "pod chmurką" na terenie działki. Dla wygody mieszkańców budynek został wyposażony w dwie cichobieżne windy osobowe, które obsługują wszystkie kondygnacje budynku.

Teren inwestycji został ogrodzony i zagospodarowany zielenią. Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom, obiekt jest monitorowany i w pełni przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

W sprzedaży pozostało 8 mieszkań:
2 pokojowe – 1 mieszkanie o powierzchni 34.39 m2
3 pokojowe – 3 mieszkania o powierzchni od 60.14 m2 do 63.03 m2
4 pokojowe – 4 mieszkania o powierzchni od 72.23 m2 do 78.68 m2

Szczegóły:
www.oriondevelopment.pl
telefon: 512 370 000

Vision Development – Nova Fabryka (ul. Kopernika 15)

To nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, cechująca się wyjątkową architekturą. Projekt zakłada kompleksową renowację pierwszej w Polsce fabryki szpulek i wyrobów drewnianych założonej w 1870 r. przez Henryka Wyssa. Ponadto, istniejące budynki zostaną wzbogacone o nowe kondygnacje.

W Kopernika 15 Nova Fabryka zaplanowano 62 mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach. Klienci znajdą w ofercie kawalerki o pow. od 25,44 do 28,29 mkw., ustawne mieszkania dwupokojowe o metrażach od 34,29 do 46 mkw. oraz trzy- i czteropokojowe lokale mieszkalne o pow. od 53,95 do 78,33 mkw. Do części mieszkań przynależeć będą balkony lub tarasy. Lokale na parterze zostaną wzbogacone o prywatne ogródki. Inwestycja oferuje przyszłym mieszkańcom współczesny komfort w historycznym kształcie. Budynki będą obsługiwane przez windy. W jednym z nich przewidziano również wózkownię/rowerownię. Aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa, inwestycja będzie wyposażona w system monitoringu, a teren nieruchomości ogrodzony.

Szczegóły:
www.kopernika15.pl
telefon: 535 929 117

Śródmieście:

Arche - Apartamenty Matejki (ul. Matejki 11)

To nowoczesny budynek przy o zróżnicowanej liczbie kondygnacji (od 5 do 11) w kształcie litery H. Zrealizowano dwa etapy inwestycji.

Etap pierwszy, deweloperski, to 183 mieszkania o pow. 29—82 mkw. (od jedno- do czteropokojowych). Wszystkie zostały sprzedane.
Etap drugi, inwestycyjny, stanowią mieszkania w systemie Condo z gwarantowanym zyskiem, przygotowane pod wynajem, mieszkania, które pod okiem doświadczonego operatora Arche mają przynosić zysk właścicielowi. Powstało ich 139 o pow. 29—73 mkw. całkowicie wykończonych, wyposażonych, gotowych do natychmiastowego zamieszkania.

Z tego etapu zostały jeszcze mieszkania trzypokojowe.

Szczegóły:
www.arche.pl
telefon: 42 637 22 33 lub 500 067 068

Perła Piotrkowska (ul. Piotrkowska 252/256)

Stąd wszędzie masz blisko. Inwestycja mieszkaniowa PERŁA PIOTRKOWSKA zlokalizowana jest w łódzkim śródmieściu, w części administracyjnej Osiedla Katedralna.
Doskonała lokalizacja inwestycji pozwala na szybki dojazd do każdej części Łodzi. Bliskość centrów handlowych, banków, ośrodków edukacji czy punktów usługowych sprawia że nowa inwestycja Perła Piotrkowska gwarantuje swoim mieszkańcom komfort życia.

Dodatkowo, w ramach zespołu budynków Perły Piotrkowska deweloper przewidział lokale usługowe, które będą zaspakajały najważniejsze potrzeby mieszkańców. Znajdą się tu miedzy innymi.: osiedlowy sklep spożywczy z rzemieślniczą piekarnią, salon piękności, klub malucha czy paczkomat.

W ofercie Perły Piotrkowska znajdziemy komfortowe mieszkania : 2 pokojowe, gdzie każdy z lokali posiada balkon, loggię lub taras. 2 pokojowe mieszkania o powierzchni między 41 a 50 metrów są doskonałą propozycją mieszkania na start.
Bogata oferta mieszkań 3 i 4 pokojowych dedykowana jest dla rodzin lub zwolenników większej przestrzeni.
W metrażach 70 - 85 mkw zostały zaprojektowane mieszkania 4 pokojowe, z trzema sypialniami i salonem.

W inwestycji przy ul. Piotrkowskiej warto zwrócić uwagę na przydomowe ogródki o powierzchni od 50 do 80 mkw, które zaprojektowano w ten sposób, by zapewnić maksimum komfortu i radości czerpanej z własnej, zielonej przestrzeni.
Planowane zakończenie inwestycji: IV kwartał 2022 r.

Szczegóły:
www.perlapiotrkowska.pl
Facebook: FB/PerlaPiotrkowska
telefon: 577 729 100 lub 887 400 700
Rezerwacja Spotkań w Dniach Otwartych Inwestycji pod nr tel. 577 729 100
BIURO SPRZEDAŻY
ul. Sienkiewicza 171, godz. 10.00-16.00

Vision Development – ul. Piotrkowska 44

Inwestycja składa się z dwóch etapów. Pierwszy to renowacja historycznej kamienicy z 1860 roku i zaprojektowanie w niej 34 mieszkań o pow. 28—84 mkw. (od jedno- do trzypokojowych i jedno czteropokojowe). Udało się odtworzyć eklektyzm architektury typowej dla tamtejszego okresu Łodzi. Budynek frontowy i oficyny zyskały nowe życie, a ponadto powstała nadbudowa obejmująca dwie kondygnacje.

Wolnych jest jeszcze kilka mieszkań trzypokojowych.

Drugi etap obejmuje budowę nowego sześciokondygnacyjnego budynku zgodnie z najnowocześniejszymi standardami. Powstanie w nim 111 apartamentów o pow. 25—78 mkw. (od jedno- do trzypokojowych). Inwestycję cechuje elegancja, duże przeszklenia i funkcjonalne przestrzenie współgrające z minimalistycznymi akcentami.

Dostępnych jest jeszcze około 25 procent lokali.
Termin oddania do użytku: IV kwartał 2021 roku.

Szczegóły:
www.piotrkowska44.pl
telefon: 535 929 117

Duda Development - Diasfera Łódzka (ul. Kilińskiego 138)

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? A może raczej czegoś pod inwestycję? Fantastycznie zlokalizowany i starannie zaprojektowany II etap Diasfery Łódzkiej to coś dla ciebie!

Położona nieopodal ścisłego centrum miasta, Diasfera Łódzka to miejsce zainspirowane przez dynamikę miejskiego życia. Park Źródliska, Piotrkowska, Księży Młyn i Galeria Łódzka to tylko niektóre atrakcje w bezpośrednim otoczeniu Diasfery. Ciekawemu sąsiedztwu towarzyszy intrygujące wnętrze: fasada nawiązująca do kamienicznej architektury Łodzi kryje 245 nowych, funkcjonalnych mieszkań.

Już 21.06 rusza sprzedaż 118 z nich, o metrażach od 26 do 78 m2!

Szczegóły:
www.diasfera.pl
telefon: 605 505 995

HRE Investments - Tuwima Gardens (ul. Tuwima 97)

To kameralne osiedle przy ul. Tuwima 97. Zaprojektowane w nowoczesnym stylu, będące częścią wciąż rozbudowującego się Nowego Centrum Łodzi. Budowę podzielono na kilka etapów. W pierwszym powstanie 165 mieszkań o powierzchni od28 do73 mkw. Będą to przestronne lokale od jedno- do czteropokojowych. Na parterze zaplanowano ogródki, na wyższych kondygnacjach balkony. W podziemnym parkingu powstanie 166 miejsc postojowych. Dobudowy obiektów zostanie wykorzystana betonowa płyta, co zapewni bezpieczeństwo i komfort na lata. Technologia ta jest zgodna z ideą tworzenia w duchu ekologii. Dobrze skomunikowana z centrum miasta inwestycja jest położona w sąsiedztwie terenów zielonych (Park 3 Maja, Park Baden Powella) oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych. Niedaleko znajdują się również placówki kulturalne (Monopolis, Pałac Herbsta), historyczne (Księży Młyn) oraz obiekty oświatowe i handlowo-usługowe. To znakomite miejsce dla rodzin lub osób samotnych, które cenią sobie wygodę i spokój.

Szczegóły:
www.tuwimagardens.pl
telefon: 798 006 500 lub 727 721 721

Widzew:

Maaran - Przędzelniana 80 (ul. Przędzelniana 80)

Przędzalniana 80 to kameralne osiedle położone w okolicach Księżego Młyna w Łodzi. W najbliższej okolicy są tereny rekreacyjne, sklepy, punkty gastronomiczne, usługowe oraz przystanki autobusowe i tramwajowe.
Inwestycja obejmuje 42 mieszkania o powierzchni 25-60 mkw oraz 2 lokale usługowe 40-57 mkw, zlokalizowane są one w 3 budynkach. Mieszkania zostały zaprojektowane z dużą elastycznością dla przyszłych właścicieli z możliwością wydzielenia z ogólnej przestrzeni dodatkowych pokoi. Sprzedawane są w standardzie deweloperskim oraz w przygotowaniu są mieszkania wykończone - gotowe do wprowadzenia.
Aktualnie trwa sprzedaż ostatnich wolnych mieszkań i lokali usługowych.
W ofercie zostały 3 mieszkania o powierzchni 46 mkw składające się z dwóch sypialni i salonu z aneksem kuchennym (idealne dla rodziny lub po wydzieleniu dodatkowego pokoju jako propozycja wynajmu) oraz mieszkania jedno i dwupokojowe o pow. 32 i 38 mkw. W sprzedaży są dostępne jeszcze lokale usługowe.

Mamy elastycznie godziny pracy, można oglądać mieszkania na żywo, wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin. Możliwość spotkania w ciągu tygodnia, ale również w weekendy.

Twoje nowe mieszkanie czeka gotowe do odbioru. Zadzwoń!

Inwestycja zakończona na początku 2021 roku, z pozwoleniem na użytkowanie (marzec 2021), w sprzedaży zostały ostatnie mieszkania.

Szczegóły:
www.przedzalniana80.pl
www.maaran.pl
telefon: 790 212 076 lub 505 209 002.
Spotkania z klientami bezpośrednio na: ul. Przędzalniana 80 w Łodzi.
Biuro mieści się na: al. Kościuszki 132 lok. 119 w Łodzi.

Płochocki Developer - ul. Pomorska 464

To wymarzony adres. Osiedle położone jest w pobliżu dzielnicy Nowosolna, w spokojnej i zacisznej okolicy, ale bliskiej infrastruktury miejskiej składającej się ze sklepów, szkół, przedszkoli, przychodni zdrowia, siłowni, gabinetów weterynaryjnych czy sal zabaw dla dzieci. „Na wyciągnięcie ręki” znajduje się także przystanek komunikacji miejskiej, który zapewnia wygodny i szybki dojazd do miasta.

Funkcjonalny, bezpieczny i wygodny do życia. Osiedle Pomorska 464 to kompleks 42 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej każdy z własnymi ścianami konstrukcyjnymi o powierzchni użytkowej ok. 100 m2.
Do każdego domu przynależy także zadaszona wiata na samochód (ok. 18 m2).

Nie masz czasu dbać o ogród? Domy na osiedlu Pomorska 464 powstają na działce o pow. 250 m2. Zbyt mało, by się zmęczyć koszeniem trawy, ale wystarczająco na wiosenne grillowanie, letnie opalanie czy zabawy z dziećmi na świeżym powietrzu. To komfort odpoczynku i rekreacji w zaciszu własnego ogródka. Idealne rozwiązanie dla zapracowanych.

Bezpiecznie, ale nie nudno. Pomorska 464 jest osiedlem zamkniętym, co daje duży komfort bezpieczeństwa i pozwoli Waszym pociechom, bez obaw szaleć na osiedlowym placu zabaw.

Szczegóły:
www.pomorska464.pl
telefon: 512 285 223 lub 500 417 764

JHM Development - Osiedle Leśne (Nowosolna, ul. Jugosławiańska 44)

Inwestycja znajduje się na terenie łódzkiego Widzewa tuż obok pięknego Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. W najbliższym otoczeniu osiedla przeważają tereny leśne, łąki i pola. To miejsce, gdzie można wypocząć z dala od zgiełku miasta. Własny dom na Osiedlu Leśnym to idealne miejsce do życia dla wszystkich, którzy cenią życie wśród piękna przyrody, a jednocześnie chcą mieć wszędzie blisko. W pobliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się szereg punktów handlowo-usługowych, placówek edukacyjnych i restauracji. Wystarczy 15 minut aby znaleźć się w centrum miasta. Do autostrady A1 można dotrzeć w ciągu 5 minut jazdy samochodem.

Zaprojektowane w nowoczesnej i minimalistycznej architekturze domy doskonale wpisują się w zielone otoczenie o każdej porze roku. Duże przeszklenia okienne zapewniają mieszkańcom dobre doświetlenie pomieszczeń, a okna budynków od wewnętrznej strony osiedla wychodzą na las. Każdy dom poza balkonami i tarasem posiada własny ogród.

Kompleks liczy 81 domów w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej. W metrażach od 146 do 244 m2. W ofercie sprzedaży znajdują się gotowe domy z I i II etapu.

Szczegóły:
www.jhmdedvelopment.pl
telefon: 603 755 068 lub 603 755 338

Orzeł Development - Perłowe Domy (ul. Lewarowa 16)

Luksusowe, kameralne i nowoczesne osiedle zlokalizowane w zielonej części Widzewa przy ulicy Lewarowej.
Dzięki niskiej, willowej zabudowie otoczenia oraz wszechobecnej zieleni przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się życiem z dala od wielkomiejskiego zgiełku, mając zagwarantowany dostęp do łódzkiej infrastruktury i szybki dojazd do centrum – 10 minut jazdy samochodem.

Każdy dom – parter, piętro i dwustanowiskowy garaż – to łącznie aż 176 mkw. Dzięki dużym, pełnym naturalnego światła przestrzeniom bez trudu można zaaranżować wnętrze w taki sposób, by spełnić potrzeby każdego domownika.
Na parterze będzie znajdował się przestronny salon z kuchnią, spiżarnią, jadalnią i wyjściem do ogrodu, a także hol i łazienka. Na piętrze dostępne będą trzy duże sypialnie, łazienka oraz garderoba. Każda z sypialni będzie posiadać wyjście na balkon oraz indywidualny taras.
Każdy dom będzie miał także przestronny, dwustanowiskowy garaż oraz pralnię.

Projekt zakłada modernistyczne bryły budynków, elegancką kolorystykę utrzymaną w odcieniach bieli, szarości i jasnego jesionu. Budynki zostały zaprojektowane z dbałością o detale. Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz sprawdzonym technologiom wnętrza zagwarantują wieloletni komfort użytkowania. Ekologiczne ogrzewanie pompą ciepła, możliwość zainstalowania fotowoltaiki na dachu oraz system rekuperacji przyczynią się do zmniejszenia kosztów eksploatacji i dbanie o środowisko. Rezydencje zostaną wykończone nowoczesnymi i pięknymi elementami oświetlenia, które nadadzą całości szyku.
Każdy dom będzie ogrodzony i podłączony do kanalizacji miejskiej.
W najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdują się sklepy spożywcze, kawiarnie, restauracje, butiki, szkoły, przedszkola, kluby fitness.

Aktualnie rozpoczęto realizację II etapu inwestycji, który składa się z 8 domów o powierzchni 176 mkw. każdy, zlokalizowanych na działkach od 580 do 620 mkw.
W I etapie oddano 6 domów, które można zobaczyć.

Szczegóły:
Facebook: Perłowe Domy
www.perlowedomy.pl
telefon: 576 555 988

województwo łódzkie:

NIKO Nieruchomości - Mieszkania Podleśna (Pabianice, ul. Staszewskiego 9-11)

Inwestycja położona na osiedlu Bugaj, niedaleko centrum Pabianic. Nowoczesny czteropiętrowy apartamentowiec o modnej kolorystyce elewacji, w którym zaprojektowano 40 mieszkań o pow. od 25 do 75 mkw. Są to lokale jedno-, dwu- i trzypokojowe. Całość charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością i wysokim standardem wykończenia. Przestronne balkony wykonane z kwasówki zapewnią maksymalne nasłonecznienie pomieszczeń. Komfortowe poruszanie się wewnątrz budynku zapewnią trzy cichobieżne windy.
W sąsiedztwie inwestycji znajdują się sklepy, punkty gastronomiczne i placówki edukacyjne. To znakomite miejsce dla osób ceniących sobie wygodę i spokój, a jednocześnie możliwość szybkiego dotarcia do centrum miasta.

Szczegóły:
www.niko-pabianice.pl
telefon: 880 600 180 lub 880 554 551

Termy Uniejów

Uniejów zaprasza do inwestowania

W sercu uzdrowiska trwa budowa nowego osiedla mieszkaniowego. Inwestor zapowiada, że pierwsi lokatorzy otrzymają klucze najpóźniej w październiku 2021 r. Nowi mieszkańcy znajdą w swoich łazienkach bonus w postaci dodatkowego "kurka" dostarczającego gorącą leczniczą solankę ze źródeł termalnych. Inwestorem jest King Cross Warsaw Sp. z o.o. Osiedle jest wyjątkowym miejscem do zakupu mieszkania dla siebie, jak również pod wynajem. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Uniejowie z powodzeniem wpisuje się w architekturę i uzdrowiskowy charakter miejscowości.

Szczegóły:
www.termyuniejow.pl/blog/nowe-osiedle
telefon: 506 040 534

Dodaj ogłoszenie