9/14
Pisaliśmy już, ale musimy się powtórzyć, że wrócił stary,...

Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz)

Pisaliśmy już, ale musimy się powtórzyć, że wrócił stary, dobry Małkowski. 33-latek ciągle ma gaz i swobodę dryblingu. W spotkaniu z Bytovią zdobył bramkę z rzutu karnego.

10/14
Pierwsza połowa meczu z GKS-em Tychy należała do niego....

Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Pierwsza połowa meczu z GKS-em Tychy należała do niego. Dorzucił idealną piłkę na nos do Michała Rzuchowskiego, a w kolejnej akcji jego podanie przedłużył obrońca przeciwnika i wypuścił Kacpra Kostorza sam na sam.

11/14
Nie szło Chrobremu w meczu z GKS-em, ale w końcówce pojawiły...

Bartosz Machaj (Chrobry Głogów)

Nie szło Chrobremu w meczu z GKS-em, ale w końcówce pojawiły się okazje do kontry. Pierwszą z nich wykorzystał właśnie Machaj, a potem jeszcze podał na "pustaka" do Damiana Kowalczyka.

12/14
Garbarnia wygrała drugi mecz w sezonie, chociaż z przebiegu...

Tomasz Ogar (Garbarnia Kraków)

Garbarnia wygrała drugi mecz w sezonie, chociaż z przebiegu gry się na to nie zanosiło. W 66. minucie kapitan wykorzystał zamieszanie podbramkowe i wpakował piłkę do siatki.

WsteczDalej

Walking Futbol. Polscy "chodziarze" jadą na Puchar Świata

Nowi wiceprezydenci Łodzi powołani. Dlaczego nominowano ich tak późno? ZDJĘCIA/FILM

GORĄCY TEMAT

To się stało! Legia, legła w Sieradzu. Szaleństwo na stadionie.Warta-Legia II 1:0 FOT