Grand Prix Sieradza dla drużyny ze Złoczewa (ZDJĘCJA)

Dariusz Piekarczyk
Grand Prix Sieradza dla drużyny ze Złoczewa
Grand Prix Sieradza dla drużyny ze Złoczewa Fot. Michal Sieczkowski/MOSiR Sieradz
Rozegrano finałowy turniej z cyklu Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej. Już przed rozpoczęciem finałów było wiadomo, że triumfatorem całego cyklu rozgrywek została Goł-Trans Złoczew.

W turnieju finałowym złoczewianie uplasowali się na miejscu drugim, bo przegrali decydujący mecz z Magicznymi Zachód 0:1. Miejsce trzecie wywalczyli piłkarze Sow-Dachu Sieradz-Męka, dzięki wygranej w „małym finale” z Lambdą 2:0. Za to w klasyfikacji generalnej na miejscu trzecim Scanfil, a dalej Lambda, Sow-Dach oraz Inter Sieradz-Woźniki. Królem strzelców Grand Prix został Adrian Sroczyński z Goł Trans - 18 goli. Najlepszym bramkarzem Bartosz Radwański z Magicznych Zachód. Rozgrywki Grand Prix wzorowo przeprowadził MOSiR Sieradz.