Hokeiści drużyny TME ŁKH Łódź wreszcie wygrali w I lidze

Doczekaliśmy się wreszcie pierwszego zwycięstwa hokejowej drużyny TME ŁKH w I lidze - informuje red. Wojciech Filipiak.

W swoim dwunastym meczu w tym sezonie drużyna z "Bombonierki" pokonała 5:4 (1:1, 1:2, 2:1) po dogrywce aktualnego mistrza I ligi Niedźwiadki Sanok. W sobotę łodzianie przegrali z Podhalem Nowy Targ 5:9 (1:2, 2:4, 2:3).
W meczu z Niedźwiadkami goście prowadzili już 4:2, ale w trzeciej tercji wyrównali Kirił Kasianczuk i Eduard Szybelbajn, a w czwartej minucie dogrywki gola strzelił Mateusz Kubiak. Wcześniej ŁKH prowadził 1:0 (Szybelbajn) i 2:1 (Mikita Antanowicz).
Na pierwszym miejscu w tabeli po zwycięstwach 6:2 nad Stoczniowcem i 5:1 nad SMS Toruń umocniła się Polonia Bytom. W najbliższy weekend ŁKH zagra dwa razy z SMS Toruń - w sobotę w Toruniu, a w niedzielę w Łodzi - kończy red. Wojciech Filipiak.