Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

III Liga: Broń Radom - Warta Sieradz 2:2 [ZDJĘCIA]

Dariusz Piekarczyk
W meczu 2. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej Warta Sieradz zremisowała z Bronią Radom 2:2, choć do 82 minuty przegrywała 0:2. Wtedy nastąpił popis Przemysława Różyckiego, który zdobył dwa gole.

Przemysław Różycki pokonał bramkarza miejscowych w 82 minucie, a potem w doliczonym czasie gry. Pierwszy gol dla Warty padł w zamieszaniu podbramkowym. Piłka wpadła do siatki obok słupka. Po tym golu biało-zieloni złapali wiatr w żagle. Zaczęło się oblężenie bramki miejscowych. W końcu Przemysław Różycki fantastycznym strzałem z około 30 metrów pokonał bramkarza miejscowych. Piękny gol! Chwilę później arbiter zakończył mecz.

To drugi z rzędu remis podopiecznych trenera Bogdana Jóźwiaka w III lidze. Na inaugurację rozgrywek, w meczu z Widzewem II Łódź było 3:3.

W najbliższą sobotę Warta gra na swoim boisku (godz. 17) z Mazurem Karczew. Pierwszych pięciu kibiców, którzy przyjdą na mecz z sobotnim wydaniem "Dziennika Łódzkiego" wejdzie na stadion za darmo.