III liga: Omega Kleszczów - Ursus Warszawa 1:1 [ZDJĘCIA]

Ewa Drzazga
Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie Omegi Kleszczów z Ursusem Warszawa. Warszawianie gola strzelili już w 30. minucie i wydawało się, że do końca spotkania uda im się utrzymać prowadzenie. Nie dowieźli go jednak do końcowego gwizdka, bo w 85 minucie gola dla gospodarzy strzelił z rzutu karnego Michał Czaplarski.

Omega Kleszczów – Ursus Warszawa 1:1 (0:1)

Bramki: Michał Czaplarski 85' (k) – Jakub Kabala 30'

Omega: Paweł Wiśniewski –Świstak, Słomian, Kabziński, Jacak, Robaszek, Czaplarski, Marciniak, Szymczyk, Rozwandowicz (75' Serwaciński), Piotrowski

Ursus Warszawa: Jan Barański - Skowroński, Zaborowski, Łowicki, Bulik, Sztybrych, Dobkowski, Kamiński, Sikora, Jarczak, Kabala