III liga: Warta Sieradz - Start Otwock 2:1 [ZDJĘCIA]

Dariusz Piekarczyk
Warta Sieradz pokonała w sobotę na własnym boisku Start Otwock 2:1 i nadal jest liderem III ligi łódzko-mazowieckiej. Był to trzeci mecz tych drużyn w Sieradzu w rozgrywkach III ligi i trzecie zwycięstwo biało-zielonych.

Decydujący o wygranej Warty gol padł tuż przed końcem spotkania. Zdobył go kapitan sieradzan Marcin Kobierski, wykorzystując dokładne dośrodkowanie Przemysława Różyckiego. W tym czasie goście grali już w dziesiątkę po czerwonej kartce, za brutalny faul, dla Bartosza Bobrowskiego.

Pierwsi gola w tym meczu zdobyli jednak przyjezdni. W 29. minucie Kamila Adamka pokonał Paweł Bylak. W 43. minucie skutecznych strzałem popisał się Marcin Kobierski i było 1:1.