MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jakie majątki zgromadzili prezydent Pabianic Grzegorz Mackiewicz i jego zastępcy? Oświadczenia majątkowe za 2022 rok

Marcin Darda
Marcin Darda
Z treści oświadczenia prezydenta Grzegorza Mackiewicza wynika, że zarobił w minionym roku 246,5 tysiąca złotych brutto.
Z treści oświadczenia prezydenta Grzegorza Mackiewicza wynika, że zarobił w minionym roku 246,5 tysiąca złotych brutto. Prezydent Pabianic Grzegorz Mackiewicz/FB
Są już dostępne oświadczenia majątkowe za 2022 rok najważniejszych urzędników samorządowych w Pabianicach: prezydenta Grzegorza Mackiewicza i dwójki jego zastępców.

ILE ZAROBIŁ PREZYDENT PABIANIC GRZEGORZ MACKIEWICZ W 2023 ROKU?

Z treści oświadczenia prezydenta Grzegorza Mackiewicza wynika, że zarobił w minionym roku 246,5 tysiąca złotych brutto. Prezydent ma również oszczędności na poziomie 17 tysięcy złotych oraz 1 tysiąc euro i 300 dolarów, a w papierach wartościowych około 4,8 tysiąca złotych, natomiast jego udziały w PACO BANKU warte są około 1 tysiąca złotych, a akcje które posiada 17,6 tysiąca złotych, co przyniosło prezydentowi dodatkowe 5,2 tysiąca złotych zysku. Liczący 107 metrów kwadratowych dom szacowany jest na wartość 550 tysięcy złotych, a dwie inne nieruchomości, w tym domek letniskowy, łącznie na 320 tysięcy złotych. Prezydent Mackiewicz ma skodę octavię z rocznika 2017 wartą około 47 tysięcy złotych, volkswagena tiguana z 2016 roku wartego około 75 tysięcy złotych oraz trzynastoletnią przyczepę burnster trecento, wycenioną na około 28 tys. zł. Prezydent spłaca 23,4 tysiąca złotych kredytu.

JAKI MAJĄTEK MA WICEPREZYDENT PABIANIC ALEKSANDRA JARMAKOWSKA-JASICZEK?

Z kolei Aleksandra Jarmakowska-Jasiczek, wiceprezydent Pabianic, zarobiła 204,2 tysiąca złotych brutto. Stan oszczędności wynosi 25 tysięcy złotych, zaś mieszkanie - ponad 57 metrów kwadratowych - szacowane jest na wartość 280 tysięcy złotych, a drugie - o powierzchni ponad 44 metrów kwadratowych - na 220 tysięcy złotych. Wiceprezydent we współwłasności małżeńskiej ma dwa volkswageny: tiguana z 2014 roku oraz passata z rocznika 2011. Spłaca 145 tys. zł pożyczki.

JAK WYSOKI MAJĄTEK MA WICEPREZYDENT PABIANIC MAREK GRYGLEWSKI?

Drugi z wiceprezydentów, Marek Gryglewski, zadeklarował zeszłoroczne wynagrodzenie na poziomie 194,1 tysięcy złotych brutto. Zaoszczędził 4 tysiące złotych, nie jest właścicielem, ani współwłaścicielem żadnych nieruchomości. Samochód to range rover z rocznika 2012, zaś audi A6 z 2007 roku przekazał w darowiźnie synowi. Do spłaty wiceprezydentowi Pabianic pozostało ponad 22 tysiące złotych kredytu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki