MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Klienci polskiego banku nie mają dostępu do konta i nie mogą płacić. Co się dzieje i o jaki bank chodzi? Sprawdź

Anita Persona
Anita Persona
Masz problem z kontem w jednym z polskich banków? To może być awaria zdalnych usług bankowych.
Masz problem z kontem w jednym z polskich banków? To może być awaria zdalnych usług bankowych. Michal Jarmoluk/Pixabay
Klienci jednego z polskich banków mają obecnie spore problemy. Dotyczą one dostępu do konta bankowego zdalnie i przez aplikację mobilną, a tym samym nie ma możliwości płacenia i robienia przelewów. Jeśli masz konto w tym banku i doświadczasz trudności, to jest to awaria. Sprawdź szczegóły.

Spis treści

Awaria banku BNP Paribas – zgłoszenia

W cyfrowym świecie bankowość mobilna jest niezwykle istotna i każdy problem z nią może urastać do rangi ogromnego, jeśli pilnie chcemy z tych możliwości skorzystać. Nic więc dziwnego, że w przypadku wszelkich problemów z działaniem usług bankowych klienci danego podmiotu są w trudnej sytuacji. Taka natomiast dotknęła jednego z polskich banków, a konkretnie użytkownicy banku BNP Paribas zgłaszają awarię i brak dostępu do konta bankowego.

Sprawa dotyczy przede wszystkim zdalnego dostępu do konta w BNP Paribas Bank Polska, w tym zarówno usług bankowych online (53% zgłoszeń), jak i mobilnej bankowości poprzez aplikację. Raporty o problemach pojawiły się nagle po godzinie 8:00 rano i ciągle systematycznie spływają.

screen z downdetector banku PNP Paribas
Najwięcej zgłoszeń dotyczy awarii usług mobilnych i online banku PNP Paribas i aplikacji mobilnej. Downdetector/screen

Z mapy zgłoszeń na serwisie downdetector wynika natomiast, że problem z bankowością mobilną banku BNP Paribas dotyczy obszaru całej Polski. Co jednak zrobić? Najlepiej obecnie po prostu poczekać, bo choć zgłoszenia wciąż napływają, to obecnie już znacznie wolniej, niż w momencie apogeum. Może to więc oznaczać, że problemy są mniej odczuwalne i stopniowo zanikają.

Czym jest BNP Paribas Bank Polska

BNP Paribas Bank Polska to ważna i duża instytucja finansowa w Polsce, będąca częścią międzynarodowej grupy BNP Paribas z siedzibą we Francji. Bank działa w naszym kraju od wielu lat, w trakcie których przeszedł długą drogę kolejnych fuzji i przejęć, które wpłynęły na jego rozwój, a także ugruntowanie pozycji na rynku. W 2015 roku połączył się on z bankiem BGŻ, tworząc BGŻ BNP Paribas, a w 2019 roku zmienił nazwę na BNP Paribas Bank Polska.

Bank BNP Paribas oferuje usługi finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych, takie jak konta osobiste, kredyty, lokaty, usługi inwestycyjne i ubezpieczenia.

Jesteśmy na Google News. Dołącz do nas i śledź Gra.pl codziennie. Obserwuj Gra.pl!

Sprawdź też:

od 7 lat
Wideo

Powstaje aplikacja do monitorowania występowania kleszczy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Klienci polskiego banku nie mają dostępu do konta i nie mogą płacić. Co się dzieje i o jaki bank chodzi? Sprawdź - GRA.PL

Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki