KORONA KIELCE - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO 15.10.2021 Śledź wynik meczu Korona - Widzew ONLINE

(dk, ww)
Korona Kielce vs. Widzew Łódź relacja na żywo. Spotkanie na szczycie zostanie rozegrane w Kielcach. Początek meczu o godz. 20:30. Zapraszamy na RELACJĘ LIVE.

MECZ KORONA KIELCE WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

KORONA KIELCE0
WIDZEW ŁÓDŹ1

Koniec meczu. Wielka radość widzewiaków. Lider odniósł bardzo ważne zwycięstwo w niesamowitych okolicznościach. Najpierw szaleńczo atakowała Korona, ale Widzew przetrzymał te ataki. Gospodarze faulowali i po jednym z rzutów wolnych zza linii pola karnego Letniowski strzelił na bramkę, piłka trafiła jeszcze w nos Montiniego i tak padł zwycięski gol. Meczu nie dokończył Letniowski, który ukarany został czerwoną kartką. W derbach z ŁKS nie zagrają Hanousek i Letniowski, którzy muszą pauzować po czwartych kartkach. Z kontuzją zszedł Nowak i też nie wiadomo, czy zagra. Po meczu Tanżyna mówił: Jestem dumny z drużyny. Teraz przed nami derby i od poniedziałku przygotowujemy się do tego ważnego meczu!
90+4 min. - Znów Wrąbel łapie piłkę strzeloną przez rywali
90+3 min. - Hanousek odbiera piłkę rywalom
90+2 min. - Ależ blisko była Korona. Piłka po strzale Koja mija bramkę Widzewa o pół metra
90 min. - Sędzia doliczył 4 minuty
90 min. - Wrąbel wybija piłkę spod własnej bramki
89 min. - Petrović strzela z bliska, Wrąbel wybija na róg
89 min. - Dejewski wybija piłkę głową spod bramki Widzewa
89 min. - Zmiana w Widzewie. Mucha za Danielaka
87 min. - Dwa razy wybija piłkę Michalski
85 min. - Piłkarze Korony nie zrozumieli się w polu karnym Widzewa
84 min. - Podgórski strzelił z dystansu, Wrąbel wybija piłkę. Widzew się broni
83 min. - Wrąbel broni strzał Łukowskiego z dwóch metrów
82 min. - Widzew stara się utrzymywać piłkę daleko od własnego pola karnego
80 min. - Podgórski do Łukowskiego, Wrąbel łapie piłkę
78 min. - Sierpina ukarany żółtą kartką. Zmiana w Koronie: Petrović za Zebicia
76 min. - Guzdek wychodzi sam przy środkowej linii, gdy został sfaulowany. Sędzia nie odgwizdał przewinienia kielczanina
74 min. - Korona wciąż atakuje. Stępiński wybił piłkę na róg. Po wrzutce Malarczyk fauluje Wrąbla
72 min. - Róg dla Korony. Ależ zamieszanie pod bramką Widzewa. Tanżyna i dwukrotnie Wrąbel wybijają piłkę.
72 min. - Widzew głęboko cofnął się do defensywy
71 min. - Gąsior faulowany pod polem karnym Korony
69 min. - Korona była blisko wyrównania, Nojszewski nie trafił dobrze w piłkę będący kilka metrów przed bramką. Po rogu Malarczyk strzelił tuż obok bramki Widzewa
67 min. - Guzdek nie przyjął piłki podanej przez Zielińskiego
65 min. - Zmiany w Koronie. Schodzą Błanik i Szpakowski, weszli Nojszewski i Pervan
65 min. - Jesteśmy z wami, RTS jesteśmy z wami - skandują kibice Widzewa
63 min. - Letniowski faulował i ujrzał drugą żółtą kartkę, w konsekwencji czerwoną. Po co faulował, akcja toczyła się pod bramką Korony. Widzew w dziesiątkę. Letniowski ma na koncie cztery żółte kartki i nie zagra w derbach
62 min. - Dobra akcja Michalskiego, dośrodkowaną piłkę wybili obrońcy Korony
60 min. - Letniowski ukarany żółtą kartką
60 min. - Po akcji Michalskiego Letniowski strzelał obok bramki Korony
59 min. - Dwie zmiany w Widzewie. Guzdek za Karaska, Michalski za Montiniego
59 min. - Zebić strzelał za wysoko
58 min. - Nieporozumienie pod bramką Widzewa, Stępiński wybił piłkę na róg
58 min. - Łukowski strzelał z linii pola karnego w nogi obrońców Widzewa
56 min. - Fauluje Karasek i został ukarany żółtą kartką. Oby nie było czerwieni
55 min. - Widzew teraz atakuje. Letniowski kapitalnie wrzucił piłkę w pole karne, ale Zieliński nie mógł się odwrócić i nie przyjął piłki
53 min. - Po strzale Kuna piłkę łapie Forenc. Przy wyprowadzaniu piłki został zahaczony przez Montiniego. Włochy ukarany żółtą kartką
52 min. - Danielak zatrzymany przez Koja
50 min. - Dejewski nastrzelił Łukowskiego, Widzew przejął piłkę
49 min. - Teraz Dejewski ujrzał żółtko. Robi się kolorowo. Trzeba uważać
48 min. - Danek ukarany żółtą kartką. Protestuje ławka rezerwowych Korony, trener też ukarany kartonikiem
47 min. - Sierpina strzelił z wolnego 2 metry na poprzeczką bramki Widzewa
46 min. - Letniowski faulował Podgórskiego
46 min. - Zaczynamy drugą połowę. Gramy. Jest na boisku Montini z bardzo czerwonym nosem.
Koniec pierwszej połowy. Korona atakowała, ale Widzew przetrzymał szturm i potrafił zaatakować. Piłkarzom Korony zaczęło już brakować sił. Po kolejnym faulu gospodarzy Juliusz Letniowski strzelał zza pola karnego z wolnego, piłka przypadkowo trafiła w twarz Mattię Montiniego i wpadła do siatki. Włoch ucierpiał, po tym zagraniu musiał skorzystać z pomocy lekarskiej i kończył pierwszą połowę z tamponem w nosie. Gole trzeba umieć strzelać, nieważne jak.
45+6 min. - Danielak faulował w narożniku boiska pod polem karnym Korony. Danielak ukarany żółtą kartką
45+5 min. - Po faulu na Danielaku żółtą kartką ukarany Szpakowski. Gospodarzom zaczyna brakować sił i faulują
45+4 min. - Montini wrócił i odebrał piłkę rywalowi
45+2 min. - Widzew dłużej utrzymuje się przy piłce
45 min. - Sędzia doliczył 6 minut
45 min. GOL DLA WIDZEWA. Letniowski strzelał z wolnego, piłka trafiła jeszcze w głowę, dokładniej w twarz Montiniego i wpadła do siatki
44 min. - Wolny dla Widzewa tuż zza linii pola karnego po faulu Gąsiora na Letniowskim. Piłkarz Korony ma szczęście, że nie ujrzał drugiej żółtej kartki
43 min. - Po podaniu Letniowskiego Karasek w ostatniej chwili zablokowany
41 min. - Dejewski zastąpuje Nowaka, który chyba doznał urazu mięśnia
40 min. - Gąsior faulował Danielaka, gracz Korony ukarany żółtą kartką
39 min. - Montini faulowany w środku boiska
37 min. - Kontuzja Nowaka, Błanik minął obrońcę Widzewa i zagrał wzdłuż bramki, piłkę wybił Kun
35 min. - Sędzia wznowił grę, choć nadal mało widać z trybun
34 min. - Kibice Widzewa śpiewają: Widzew, ole. Cały sektor jest zajęty przez fanów Widzewa. Ozdobili sektor flagą: Serce Łodzi
32 min. - Jednak zadymienie jest bardzo duże, sędzia przerwał mecz
31 min. - Kibice odpalili race, sędzia przerwał mecz na kilkanaście sekund
30 min. - Widzew chyba opanował sytuację, dłużej utrzymuje się przy piłce
29 min. - Letniowski faulowany, wrzucał z wolnego, ale Korona przejęła piłkę
28 min. - Dobra akcja Widzewa, Kun do Montiniego, ale Włoch stracił piłkę
26 min. - Stępiński zablokował Sierpinę, piłka dla Widzewa
24 min. - Zebić faulował Zielińskiego, żółta kartka dla gracza Korony
23 min. - Znów niebezpiecznie w polu karnym Widzewa. Znów róg
21 min. - Piłkarze Widzewa nie mogą utrzymać się przy piłce. Znów róg dla Korony. Wybił Nowak
20 min. - Wrąbel przejmuje wrzuconą piłkę w pole karne Widzewa
19 min. - Widzew nadal zepchnięty do obrony.
17 min. - Zieliński wybił piłkę na róg. Piąty dla Korony. Za długie dośrodkowanie
16 min. - Inicjatywa po stronie Korony. Gospodarze są przy piłce 75 procent czasu, Widzew 25 procent
15 min. - Błanik wywalczył róg. Zagrożenia nie było
14 min. - Zieliński ucierpiał przy starciu z Sierpiną, leży na murawie
12 min. - Hanousek faulował Zebicia i ujrzał żółtą kartkę. Hanouska nie zobaczymy w derbach Łodzi z ŁKS
12 min. - Widzew wciąż zepchnięty do defensywy
10 min. - Wrąbel uratował Widzew, rzucając się pod nogi Podgórskiego. Korona przeważa
9 min. - Kolejny róg i Łukowski strzelał zza pola karnego, ale posłał piłkę wysoko nad poprzeczką
8 min. - Po dośrodkowaniu strzelał Malarczyk, piłkę przyjął na pierś Nowak
7 min. - Nieudana interwencja Tanżyny - róg dla Korony
5 min. - Bardzo dobra kontra Widzewa: podanie Danielaka do Montiniego przeciął bramkarz Korony
3 min. - Po wrzutce z rogu Danek strzelił głową w poprzeczkę bramki Widzewa
3 min. - Teraz Podgórski zaatakował prawą stroną i wywalczył róg
2 min. - Błanik wbiegł w pole karne, Widzew zatrzymał atak
1 min. - Pierwszy gwizdek sędziego. Gramy.

Godz. 20:29 - Widzew zagra w czarnych strojach, Korona - w żółto czerwonych. Z głośników płynie piosenka Marka Grechuty: Dni, których nie znamy.

Godz. 20:25 - Trener Widzewa Janusz Niedźwiedź powiedział: - Liczy się drużyna. Szesnastu zawodników strzelało dla nas gole. Może dzisiaj dojdą następni. To mecz prestiżowy - gra lider z wiceliderem. Nie robiłem przesadnej napinki w szatni. Jest adrenalina i wszyscy nie możemy doczekać się tego meczu.

Godz. 20:23 - Trener Korony Dominik Nowak powiedział: - Emocje będą. Publika będzie nas niosła. Musimy być agresywni na boisku. Walczymy o trzy punkty. Widzew to zespół specyficzny, mający braki w defensywie. Nie można jednak dać się Widzewowi rozpędzić w ofensywie.

Godz. 20:22 - Zapowiadany jest rekord frekwencji na stadionie w Kielcach. Do tej pory najwięcej widzów zasiadało na trybunach Suzuki Arena podczas meczu Korona - Miedź (6334). Będzie więcej. Widzew jest magnesem. Ale na razie 10 minut przed meczem stadion świeci pustkami.

Godz. 20:20 - Mecz z trybun Suzuki Arena obejrzy duża grupa kibiców Widzewa. Będą wspierać dopingiem widzewskiego lidera.

Godz. 20:15 - Jak ważny to mecz niech świadczy fakt, że poprowadzi go sędzia ekstraklasy Tomasz Kwiatkowski z Warszawy. W tym sezonie prowadził osiem meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej, jeden mecz Pucharu Polski, a spotkanie Korona - Widzew będzie dla niego pierwszym meczem na zapleczu ekstraklasy. Ten sam sędzia prowadził w marcu tego roku derbowy mecz ŁKS - Widzew (2:2)

Godz. 20:10 - W minionym sezonie w Kielcach Widzew zremisował 1:1, a w Łodzi pokonał dzisiejszego rywala 2:0.

Godz. 20:05 - Fortuna legalny bukmacher typuje: wygrana Korony 2,47, remis 3,30, wygrana Widzewa 3,05.

Godz. 20:00 - W pierwszym meczu 13. kolejki Fortuna Pierwszej Ligi Puszcza Niepołomice rozbiła Odrę Opole 3:0 (Rafał Boguski 17, Grzegorz Aftyka 45+1, Konrad Stępień 58)

Godz. 19:55 - W przypadku zwycięstwa nad Koroną, łodzianie powiększą przewagę nad wiceliderem do 7 punktów. To potężny kapitał.

Godz. 19:45 - Trener Korony Dominik Nowak mógł już skorzystać z usług środkowego obrońcy Piotra Malarczyka, który wraca do składu po pauzie za kartki. Nie mogą grać Grzegorz Szymusik, Jacek Kiełb, Adam Frączczak.

Godz. 19:40 - Trener Janusz Niedźwiedź zdecydował się na wystawienie od pierwszej minuty Kacpra Karaska. Zdarzyło się to dopiero po raz drugi w tym sezonie (wcześniej w meczu z Odrą w Opolu). Na ławce usiadł natomiast Bartosz Guzdek. Do drużyny wraca też Juliusz Letniowski (zajął miejsce Mateusza Michalskiego).

Godz. 19:32 - Skład Korony: Konrad Forenc - Adrian Danek, Piotr Malarczyk, Michał Koj, Łukasz Sierpina - Marcin Szpakowski, Jacek Podgórski, Marcel Gąsior, Dawid Błanik, Mario Zebić - Jakub Łukowski.
Rezerwowi: Marcel Zapytowski, Radosław Seweryś, Zvonimir Petrović, Janusz Nojszewski, Marko Pervan, Oskar Sewerzyński, Dawid Lisowski, Przemysław Szarek, Maciej Bortniczuk.

Godz. 19:25 - Widzew Łódź zagra w składzie: Jakub Wrąbel - Paweł Zieliński, Krystian Nowak, Daniel Tanżyna, Patryk Stępiński - Karol Danielak, Juliusz Letniowski, Marek Hanousek, Dominik Kun - Kacper Karasek, Mattia Montini.

Rezerwowi: Konrad Reszka, Tomasz Dejewski, Mateusz Michalski, Paweł Tomczyk, Bartosz Guzdek, Patryk Mucha, Abdul Aziz Tetteh, Fabio Nunes, Radosław Gołębiowski.

Godz. 19:20 - Będący w dobrej formie Widzew ma szansę na poprawienie bilansu. Do tej pory oba zespoły rozegrały 26 spotkań, osiem wygrali łodzianie, dziewięć kielczanie, dziewięć raz był remis. Dzisiaj kibice z Łodzi liczą na 3 punkty.

Godz. 19:15 - Piłkarze Widzewa zagrają dziś w Kielcach z wiceliderem tabeli Koroną. Początek spotkania o godz. 20:30. Zapraszamy na RELACJĘ NA ŻYWO. Poniżej aktualna tabela I ligi...