W Porcie Łódź, podobnie jak w innych miejscach tego typu, najpierw wznowiły działalność sklepy, a później dołączyły do nich kawiarnie i restauracje.
- W Porcie Łódź obecnie otwartych jest 100 proc. najemców, którzy mogą operować - głosi komunikat centrum przy łódzkiej Ikei. -Klienci ostrożnie ale coraz chętniej decydują się na zakupy stacjonarne, a sprzyjają temu liczne promocje organizowane przez najemców, wyprzedaże, a także najnowsze kolekcje, które można obejrzeć „na żywo” w sklepie.
Promocje są dostępne nie tylko w sklepach odzieżowych, ale wprowadziły je także sklepy z wyposażeniem wnętrz oraz perfumerie i drogerie. Największe rabaty sięgające nawet 70 proc. początkowych cen przygotowały m. in. CCC, Reserved, Mohito, House, Monnari, Jysk, Douglas, Empik oraz sklep jubilerski Yes.
Przedstawiciele centrum zapewniają, że zakupy są bezpieczne, a wpływ na to ma kilka czynników. Sprzyjają temu m.in. duża, jednopoziomowa powierzchnia Portu Łódź wynosząca 103 tys. mkw., szerokie korytarze, otwarte przestrzenie oraz liczne toalety rozlokowane na terenie całego centrum. To powoduje, że ludzie nie musza gromadzić się w jednym miejscu.
Wokół Portu Łódź działa bezpłatny parking zewnętrzny i zadaszony, który łącznie oferuje 5.100 miejsc. Pozwala bez problemu na parkowanie samochodów na co co drugim miejscu, gdyż takie są przepisy.
O ile na terenie zewnętrznym Portu Łódź nie trzeba nosić masek, to w środku - zarówno na korytarzach jak i w poszczególnych sklepach - są one obowiązkowe. Nie ma natomiast limitu klientów w sklepach, ale trzeba zachować odległość 2 metry od innej osoby.

Szymon Hołownia ma duże ego, większe ma tylko Lech Wałęsa
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?