Lato w Łodzi:propozycje na środę i czwartek

  Lato w Łodzi:propozycje na środę i czwartek

  em

  Dziennik Łódzki

  Dziennik Łódzki

  Fani skatingu mogą w środę wziąć udział w bezpłatnej szkółce skateboardowej. Zajęcia odbywać się będą w godz. 14 - 21 w Galerii Łódzkiej przy al. J. Piłsudskiego 15/23.
  Lato w Łodzi:propozycje na środę i czwartek

  ©Łukasz Kasprzak

  Miłośnicy kina pod chmurką mogą w środę wziąć udział w filmowej uczcie z cyklu "Zjedz mnie". O godz. 21 w parku Julianowskim wyświetlany będzie film "Zaklęte rewiry". Wstęp wolny.

  W czwartek odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Picasso w pampersie". Od godz. 17.30 do 18.30 w klubokawiarni Różowe Okulary przy ul. Retkińskiej 104 a, dzieci od 2. roku życia uczą się eksperymentalnych technik plastycznych, np. malowania obrazków, które świecą w ciemności i malowania na mleku. Koszt jednorazowych zajęć 30 zł.

  Biblioteka im. Struga zaprasza dzieci do wspólnego spędzania wakacji. W Filii nr 1 dla dzieci i młodzieży przy ul.
  Ogrodowej 24, dzieci będą miały okazję wziąć udział w przeróżnych zajęciach i warsztatach. Od godz. 13 będą odbywać się zajęcia plastyczne, komputerowe, rozwiązywanie rebusów i łamigłówek. A w Filii nr 5 przy ul. Wschodniej 42 odbędą się "malowanki biblioteczne" z wykorzystaniem różnych technik , m.in. kolażu, farb i kredek.

  W czwartek w Skansenie Łódzkiej Architektury Drewnianej przy ul. Piotrkowskiej 282 odbędą się zajęcia plastyczne "Żywa pracownia plastyczna". W godz. 15.30- - 18.30 będzie można pomalować i porysować. Koszt zajęć to 7 - 10 zł za godzinę. Zapisy: 505 976 658.

  W sobotę od godz. 10 na dzieci czeka moc atrakcji za sprawą Juliana Tuwima. W pasażu Schillera stowarzyszenie "Na co dzień i od święta" zorganizuje spotkanie z zabawami muzycznymi i słownymi, a także konkursy recytatorskie z nagrodami. Spotkanie jest częścią cyklu "Kwiaty Łódzkie Tuwima". Wstęp wolny.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Słabo - ale jest zmiana na lepsze

  ŁodzianinPK (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5 / 9

  Redaktorzy zapomnieli jeszcze dodać , że w Manu - od czwartku będzie zlot miłośników fiata 126p....ale i tak jestem pełen podziwu, że się starają.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  proPOnuję

  przewodnik wycieczek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 11

  wycieczkę "Szlakami nieczynnych pływalni łódzkich"
  1. Anilana
  2. Olimpia
  3. Budowlanych
  4. Włókniarz

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo