Pierwszym dzieckiem, które w 2017 roku urodziło się w Łodzi, jest Leonard. Przyszedł na świat kilkanaście sekund po północy w Centrum Medycznym im. Rydygiera przy ul. Sterlinga . Dorodny chłopczyk waży 4,4 kg i ma 58 cm wzrostu. Jego mama, która jest łodzianką, czuje się dobrze.

Pierwszym dzieckiem, które w 2017 roku urodziło się w Łodzi, jest Leonard.

Nasz synek urodził się o północy pośród huku petard i fajerwerków w wyniku cesarskiego cięcia. Oboje marzyliśmy, aby to był syn i tak się stało. Teraz będziemy marzyć o córce. Chcieliśmy, aby nasz synek miał rzadkie i oryginalne imię. Stąd Leonard, którego jeszcze nie było w naszych rodzinach - mówią szczęśliwi rodzice, 28-letnia Monika Nikodemiak i 30-letni Karol Antczak. Co ciekawe, oboje są pracownikami sieci handlowej Lidl, z tym że pracują w dwóch różnych marketach, przy czym pani Monika jest zastępcą kierownika.

W Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki przy ul. Rzgowskiej pierwszy poród miał miejsce o godz. 0.47, gdy urodził się Tobiasz, który waży 3,3 kg i ma 58 cm wzrostu. Jego matka jest mieszkanką Pajęczna i też czuje się znakomicie.

Natomiast w szpitalu Madurowicza przy ul. Wileńskiej jako pierwsza w dniu Nowego Roku o godz. 9.58 urodziła się – w wyniku cesarskiego cięcia - Marta, która waży 2,7 kg i mierzy 50 cm.

https://dzienniklodzki.pl/sylwester-20162017-w-lodzi-fajerwerki-w-manufakturze-lodzianie-powitali-nowy-rok-zdjecia-film/ar/11644947Sylwester 2016/2017 w Łodzi. Fajerwerki w Manufakturze. Łodzianie powitali Nowy Rok [ZDJĘCIA, FILM]

ZOBACZ |