ŁKS Commercecon - Developres Rzeszów 0:3. Brawa dla kibiców w Sport Arenie

Dariusz KuczmeraZaktualizowano
Brawa dla kibiców
Brawa dla kibiców Grzegorz Gałasiński
W meczu na szczycie Ligi Siatkówki Kobiet w Spor Arenie ŁKS Commercecon podejmował Developres Rzeszów.

Łodzianki kiepsko zaczęły mecz. Przegrywały 5:10. Mniej więcej taka przewaga utrzymuje się w tym secie. Mocno przeżywa mecz trener Michal Masek. Kibice doskonale dopingują.
Gospodynie zmniejszają przewagę rywalek. Jest 18:20. Niestety, nie uda się odrobić strat. Łodzianki przegrywają 22:25.

Drugiego seta ełkaesianki zaczęły od prowadzenia 2:1, ale po kilku następnych akcjach przegrywały 7:9. Tego dnia w Sport Arenie Developres gra dobrą siatkówkę, nasze dziewczęta nie potrafią wejść na swój poziom. ŁKS przegrywa 13:18. Rzeszowianki dzielą i rządzą. Łodzianki miały problemy z przyjęciem zagrywki. Przegrały seta do 17.

Nie do zatrzymania była Katarzyna Zaroślińska. To głównie dzięki niej w trzecim secie Developres prowadził 10:6. Było małe zamieszanie spowodowane błędami sędziów. Łodzianki nie były w stanie przeciwstawić się lepszym rywalkom. Straciły drugie miejsce w tabeli. Ale to nie koniec świata. Do końca sezonu daleko.

ŁKS Commercecon - Developres Rzeszów 0:3 (22:25, 17:25, 18:25)
ŁKS Commercecon: Regiane Bidias, Aleksandra Wójcik, Monika Bociek, Klaudia Alagierska, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Marta Wójcik, Anna Korabiec (l) oraz Krystyna Strasz (l), Ewa Kwiatkowska, Agata Wawrzyńczyk. Trener: Michal Masek.