0

Znicz Pruszków

2

Na stadionie zasiadło około 4500 kibiców.

96' Gwizdy na trybunach żegnają piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego
95' Koniec meczu. Wynik bez zmian. ŁKS po bardzo słabym występie przegrywa z drużyną Znicza Pruszków 0:2
94' Rzut rożny dla ŁKS. Żadnego zagrożenia...
93' Jeszcze rzut wolny dla łodzian. Może teraz? Gamrot dośrodkowanie... piłka opuszcza boisko.
91' Teraz powinna być bramka. 3 metry od bramkarza Łuczak trafia wprost w golkipera gości...
90' To już ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry. Wynik bez zmian.
87' Może teraz? Rzut wolny dla ŁKS... Wrzutka w pole karne, ale obrońcy ją wybijają.
85' Pyciak zbyt lekko zagrywa piłkę. Przejmują ją obrońcy. Radionow nie trafia z 5 metrów - tak dziś gra ŁKS.
83' Wynik bez zmian. ŁKS gra wolno, piłkarze już chyba nie wierzą, że można jeszcze powalczyć choćby o honorową bramkę.
81' ŁKS gra dziś bardzo słabe zawody. Piłkarze z Pruszkowa nie grają wielkiej piłki, a jednak prowadzą w Łodzi dwoma bramkami.
Bramka z 18 metrów - strzela ją Smoliński
78' GOL dla Znicza
78' Gwizdy na trybunach łódzkiego stadionu... Kibice domagają się lepszej gry swoich piłkarzy.
75' ŁKS nie potrafi zagrozić bramce Znicza. Piłkarze z Pruszkowa rozbijają próby łodzian.
73' Coraz mniej czasu zostaje piłkarzom ŁKS, by odrobić stratę
69' Próba Juraszka... niecelna
65'ŁKS próbuje, ale na razie ataki łodzian są po prostu nieudolne
63' Radionow z dystansu! Ale piłka mija bramkę Znicza
59' Wynik wciąż bez zmian. ŁKS przegrywa 0:1
56' Będzie zmiana w ŁKS. Radionow wchodzi za Zagdańskiego
53' ŁKS próbuje, ale łodzianie nie potrafią przeprowadzić składnej akcji, która otworzyłaby drogę do bramki rywala.
51' Tragicznie wykonana "jedenastka". Jesli ŁKS nie potrafi wykorzystać takich okazji, ciężko będzie uratować dziś choćby jeden punkt.
49' Wojciech Łuczak i... bramkarz znicza broni
Rzut karny dla ŁKSBryła faulowany przez bramkarza.
48' Wynik na razie bez zmian. ŁKS wciąż przegrywa 0:1 ze Zniczem.
46' Gramy w II połowie
Koniec pierwszej połowy meczu. ŁKS przegrywa 0:1
45' Teraz żółta kartka dla Pyrdoła za symulowanie.
Seria błędów piłkarzy ŁKS i Patryk Czarnowski pakuje piłkę do bramki
40' GOL dla Znicza Pruszków!
38' Teraz Klepczarek wybija piłkę po dośrodkowaniu Widejki z rzutu wolnego. Rzut rożny dla ŁKS
37' Wynik na stadionie ŁKS-u bez zmian 0:0

34'
Teraz zawodnik z Pruszkowa zagrał ręką, ale sędzia tego nie odgwizdał!
ŁKS próbuje, ŁKS się stara, buduje akcje, ale brakuje ostatniego podania.
30' Znicz w dogodnej sytuacji, ale na szczęście dla łodzian, goście się pogubili w ataku.
27' Dobra akcja łodzian, ale Kalinowski ratuje swój zespół dalekim wybiegiem
24' Troszkę chaosu w środkowej strefie, troszkę takiej szarpanej gry.
23' Mało agresywnie grają łodzianie, tu trzeba przyspieszyć, poszukać zagrań z pierwszej piłki, strzałów z dystansu - tego niestety jak na lekarstwo.
21'Dobra akcja ŁKS, ale zakończona na obrońcach Znicza.
19'ŁKS w ataku pozycyjnym.
16' Smoliński z dystansu, ale Kołba łapie piłkę i rozpoczyna grę.
14' Wynik bez zmian. ŁKS remisuje ze Zniczem 0:0
11' Faul na Smolińskim - rzut wolny dla Znicza - bez zagrożenia dla bramki Kołby.
9' Wreszcie dobra, składna akcja łodzian, strzał Pyciaka, ale bramkarz z Pruszkowa na posterunku.
6' Znicz gra odważnie, zdecydowanie bardziej agresywnie od łodzian.
4' Teraz dobra akcja drużyny Znicza, ale napastnika wyprzedził w ostatniej chwili obrońca ŁKS.
Dośrodkowanie w pole karne, ale piłka nad głowami piłkarzy opuściła boisko.
3' Na razie obie drużyny zachowawczo - bez akcji zaczepnych.
1' Zaczynamy! Łodzianie muszą u siebie wygrać, jeśli chcą wciąż liczyć się w walce o awans do wyższej ligi.
Mnóstwo serpentyn na murawie, dlatego mecz rozpoczął się z opóźnieniem

16.00 Piłkarze dopiero wyszli na murawę boiska. Za chwile pierwszy gwizdek arbitra.
15.55 Piłkarze kończą rozgrzewkę. Za chwilę zejdą z murawy, by po chwili powrócić i zacząć mecz.
15.40 Jesteśmy już na stadionie przy al. Unii. Za 20 minut początek meczu.

D. Kalinowski - M. Wasielewski, P. Klepczarek, A. Rybak, M. Rackiewicz, P. Kubicki, M. Machalski, M. Smoliński, A. Małachowski, P. Tarnowski, P. Czamowski

Skład ŁKS poniżej:

14:55 - W ostatniej kolejce II ligi wyniki idealnie ułożyły się dla drużyny ŁKS. Wszystkie teamy z czołówki straciły punkty. Tylko Łódzki Klub Sportowy wygrał i dopisał sobie komplet punktów.

Godz. 14:05 - ŁKS dzisiaj jeśli zdobędzie 3 punkty umocni się w czubie tabeli. Łodzianie mogą powiększyć przewagę i znacząco zbliżyć się do upragnionego awansu na zaplecze ekstraklasy! Trzymamy kciuki. Za chwilę podamy skład drużyny ŁKS.

RELACJA NA ŻYWO ŁKS - ZNICZ PRUSZKÓW - POCZĄTEK O GODZ 16.

Ustalono terminy rozegrania zaległych spotkań piłkarskiej drugiej ligi. Wiadomo już, że przełożony pojedynek 23. kolejki drugiej ligi ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany 1 maja. Nie jest jeszcze znana godzina rozpoczęcia tego meczu.

Wiadomo też, że zaległy mecz 22. kolejki między Gryfem Wejherowo i Olimpią Elbląg odbędzie się 25 kwietnia. Znane są też terminy innych przełożonych pojedynków w tej klasie rozgrywkowej.

ŁKS - ZNICZ PRUSZKÓW NA ŻYWO

Zaległe mecze 21. kolejki Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork i Garbarnia Kraków - Rozwój Katowice zostaną rozegrane 18 kwietnia. Pierwsze ze spotkań rozpocznie się o godz. 17, zaś drugie o 17.

Materiał oryginalny: ŁKS ŁÓDŹ - ZNICZ PRUSZKÓW RELACJA NA ŻYWO [7.04.18] ZAPRASZAMY NA RELACJĘ Z MECZU ŁKS - ZNICZ [MECZ NA ŻYWO, WYNIK, TRANSMISJA] - Express Ilustrowany