WARTO PRZECZYTAĆ
  W Dzienniku Łódzkim

  NAUCZYCIEL NA MEDAL

  Rozwiń
  ŁKS zremisował w sparingu z Sokołem Aleksandrów [ZDJĘCIA]

  ŁKS zremisował w sparingu z Sokołem Aleksandrów [ZDJĘCIA]

  Paweł Hochstim, ab

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  ŁKS zremisował w sparingu z Sokołem Aleksandrów [ZDJĘCIA]
  1/21
  przejdź do galerii

  ©Krzysztof Szymczak

  Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego dalej są niepokonani w letnich sparingach. W sobotę w Rudzie Bugaj rozegrali kolejny mecz przed startem rozgrywek IV ligi. Rywalem był trzecioligowy Sokół Aleksandrów Łódzki. Wynik 0:0.
  - Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy, choć oczywiście widzę sporo mankamentów w naszej grze - mówi Wojciech Robaszek, trener ŁKS. - W pierwszej połowie gra była bardziej zachowawcza, ale po przerwie oba zespoły prezentowały już bardziej otwarty futbol. Dlatego można było odnieść wrażenie, że w drugiej połowie gra była lepsza - dodaje Robaszek.

  Do przerwy obie drużyny nie potrafiły stworzyć zagrożenia bramki rywala. - Ja bym doliczył się dwóch sytuacji u nas, w których brakło ostatniego podania - twierdzi Robaszek. Z kolei po przerwie najpierw świetną okazję dla ŁKS miał Jakub Ryplewicz, ale jego uderzenie obronił Sebastian Ostrowski.

  Z kolei im bliżej było końca meczu, tym groźniejsze były ataki drużyny z Aleksandrowa. Dwie okazje w jednej akcji miał Adam Grisgraber, ale najpierw jego uderzenie obronił Adam Sekuterski, a dobitkę zablokował Szymon Salski, przy okazji... trafiając w poprzeczkę własnej bramki.

  Nie ma wątpliwości, że piłkarzom obu drużyn nie pomagała pogoda. Mecz toczył się w dużym upale. Nic dziwnego, że w trakcie każdej z części meczu sędzia robił przerwy, by zawodnicy mogli napić się wody.

  Jak już informowaliśmy, czwarta liga, w której zagrają piłkarze ŁKS, rozpocznie rozgrywki za trzy tygodnie. Do tego czasu zespół Robaszka ma w planach jeszcze kilka meczów sparingowych. Dwa najbliższe rozegra na wyjazdach - w środę w Bełchatowie z PGE GKS II, a w sobotę w Radomsku z Mechanikiem.

  ŁKS - Sokół Aleksandrów 0:0

  ŁKS: Woźniak - Filipiak, Salski, Suścio, Białek - Jurkowski, Żytek, Kasztelan, Ślęzak, Sarafiński - Okoński. Grali także: Sekuterski, Zaleśny, Ryplewicz, Bielicki, Surowiec, Adamski, Jankiewicz, Zimoń, Płuciennik. Trener: Wojciech Robaszek.

  Sokół: Sima - Golański, Woźniczak, Staniszewski, Pawlak - Bierzyński, Antosik, Osowski, Ceglarz, Łągiewczyk - Kaczmarek. Grali także: Ostrowski, Grisgraber, Socha, Stawski, Kwiatkowski, Kujawski, Świątkiewicz. Trener: Maciej Szpak.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Mój reporter

  Zadaj pytanie swojemu reporterowi!

  Chcesz wiedzieć co wydarzyło się przed chwilą na Twojej ulicy?
  Zastanawiasz się gdzie zjesz w Łodzi najsmaczniejsze lody?
  Szukasz miejsc parkingowych w centrum?
  Chcesz wiedzieć ile zarabia prezydent?
  A może masz inne pytanie związane z naszym miastem?
  Zadaj je, a nasz reporter poszuka odpowiedzi!

  Dane kontaktowe

  Dziękujemy za przesłanie pytania, prosimy o cierpliwość. Opublikujemy je na stronie Mojego_reportera kiedy redakcja rozpocznie prace nad odpowiedzią.

  Oświadczenia:

  Użytkownik, który podał w powyższym formularzu dane osobowe klikając przycisk "WYŚLIJ" potwierdza, że: (czytaj dalej)
  • został poinformowany, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do publikacji przekazanych materiałów
  • został poinformowany, że jego dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 45, dla celów korzystania i publikacji przekazanych materiałów w internecie i prasie drukowanej, oznaczenia ich imieniem i nazwiskiem / nazwą autora oraz kontaktu z Użytkownikiem i korzystania przez Operatora z udzielonej mu na podstawie Regulaminu przez Użytkownika licencji
  • został poinformowany, że Polska Press Sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Właściciel danych ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania siedzibie spółki. Nadto ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw oraz cofnąć zgodę na przetwarzanie przez Spółkę danych w zakresie przewidzianym przez przepisy. Oświadczenia woli o w/w treści powinny by ze względów bezpieczeństwa wyrażone na piśmie.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo