Łódź: odwołany dyżur prezydent Hanny Zdanowskiej

  Łódź: odwołany dyżur prezydent Hanny Zdanowskiej

  (Ad.)

  Dziennik Łódzki

  Aktualizacja:

  Dziennik Łódzki

  Prezydent Hanna Zdanowska spotyka się z łodzianami w środę.

  Prezydent Hanna Zdanowska spotyka się z łodzianami w środę. ©Grzegorz Gałasiński

  Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi, odwołała zapowiadany na wtorek dyżur, podczas którego miała spotykać się z mieszkańcami miasta.
  Prezydent Hanna Zdanowska spotyka się z łodzianami w środę.

  Prezydent Hanna Zdanowska spotyka się z łodzianami w środę. ©Grzegorz Gałasiński

  We wtorek (11 stycznia) prezydent Łodzi Hanna Zdanowska wyjeżdża na cykl spotkań do Warszawy: do Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Sportu, Ministerstwa Kultury i najprawdopodobniej do Ministerstwa Obrony Narodowej. W ministerstwach prezydent Hanna Zdanowska będzie rozmawiać o realizacji kluczowych projektów dla Łodzi.

  W związku z nieoczekiwanym wyjazdem zostaje przełożony planowany wtorkowy dyżur prezydencki z mieszkańcami. Za to w środę (12 stycznia) spotkania łodzian z prezydent Łodzi będą dłuższe: w godz. 14.30-18. Nie ma potrzeby zapisywania się na dyżur, a już umówione spotkania są aktualne.

  Przypomnijmy: do kolejnych spotkań z łodzianami dojdzie już: 18 stycznia (w godz. 9.30-14) oraz 25 stycznia (w godz. 15-17). W sprawie tych dyżurów prosimy mieszkańców o skontaktowanie się wcześniej z sekretariatem prezydenta Łodzi, aby zasygnalizować problem (tel. 42 638 41 15 lub e-mail: sekretariat.prezydenta@uml.lodz.pl.

  Ponadto uruchomiony został e-mail (prezydent@uml.lodz.pl), pod którym prezydent Hanna Zdanowska czeka na opinie, uwagi i pomysły mieszkańców dotyczące naszego miasta.
  (Informacja prasowa UMŁ)

  Czytaj treści premium w Dzienniku Łódzkim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  czy już.....

  łodzianin (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 58 / 39

  czy Pani Prezydent już coś dla Łódzi zrobiła oprócz rozdawania stanowisk koleśom i gospodarskich wizyt w szpitalu.......Czy za przejazd samochodem w ramach Orkiestry Pani Prezydent zapłaciła /...rozwiń całość

  czy Pani Prezydent już coś dla Łódzi zrobiła oprócz rozdawania stanowisk koleśom i gospodarskich wizyt w szpitalu.......Czy za przejazd samochodem w ramach Orkiestry Pani Prezydent zapłaciła / ile / i ze swoich czy z naszych podatków?zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Czkający na spotkanie.

  pokrzywdzony (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 24 / 47

  Na spotkanie z Panią Zdanowską Prezydentem Miasta Łodzi w bardzo ważnej dla mnie życiowo sprawie zapisałem się 13.12.2010r.również w dniu 14.12.2010r.złożyłem na piśmie prośbę w tej sprawie-jak...rozwiń całość

  Na spotkanie z Panią Zdanowską Prezydentem Miasta Łodzi w bardzo ważnej dla mnie życiowo sprawie zapisałem się 13.12.2010r.również w dniu 14.12.2010r.złożyłem na piśmie prośbę w tej sprawie-jak dotąd na spotkanie mnie nie zaproszono jak i również nie odpowiedziano mi na moje pismozwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Żagrożenie życia i zdrowia.

  obywatel (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 47 / 46

  A co z psimi kupami?Wszędzie zasrane i zaszczane.Podwórka,skwery,trawniki,chodniki -pełno psich kup.Czy w tym mieście za to "KTOŚ" odpowiada?Co na to Pani Prezydent Zdanowska?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo