18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Łódź: odwołany dyżur prezydent Hanny Zdanowskiej

(Ad.)
Prezydent Hanna Zdanowska spotyka się z łodzianami w środę.
Prezydent Hanna Zdanowska spotyka się z łodzianami w środę. Grzegorz Gałasiński
Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi, odwołała zapowiadany na wtorek dyżur, podczas którego miała spotykać się z mieszkańcami miasta.

We wtorek (11 stycznia) prezydent Łodzi Hanna Zdanowska wyjeżdża na cykl spotkań do Warszawy: do Ministerstwa Środowiska, Ministerstwa Sportu, Ministerstwa Kultury i najprawdopodobniej do Ministerstwa Obrony Narodowej. W ministerstwach prezydent Hanna Zdanowska będzie rozmawiać o realizacji kluczowych projektów dla Łodzi.

W związku z nieoczekiwanym wyjazdem zostaje przełożony planowany wtorkowy dyżur prezydencki z mieszkańcami. Za to w środę (12 stycznia) spotkania łodzian z prezydent Łodzi będą dłuższe: w godz. 14.30-18. Nie ma potrzeby zapisywania się na dyżur, a już umówione spotkania są aktualne.

Przypomnijmy: do kolejnych spotkań z łodzianami dojdzie już: 18 stycznia (w godz. 9.30-14) oraz 25 stycznia (w godz. 15-17). W sprawie tych dyżurów prosimy mieszkańców o skontaktowanie się wcześniej z sekretariatem prezydenta Łodzi, aby zasygnalizować problem (tel. 42 638 41 15 lub e-mail: [email protected].

Ponadto uruchomiony został e-mail ([email protected]), pod którym prezydent Hanna Zdanowska czeka na opinie, uwagi i pomysły mieszkańców dotyczące naszego miasta.
(Informacja prasowa UMŁ)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki