Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

MATURA ANGIELSKI 2018 ODPOWIEDZI. Sprawdź ARKUSZE I ODPOWIEDZI: 8.05.2018 ANGIELSKI ODPOWIEDZI. Zobacz, jak Ci poszło MATURA 2018 angielski

(fed)
MATURA 2018 ANGIELSKI. Sprawdź ARKUSZE I ODPOWIEDZI: 8.05.2018 ANGIELSKI ODPOWIEDZI. Zobacz, jak Ci poszło MATURA 2018 angielski
MATURA 2018 ANGIELSKI. Sprawdź ARKUSZE I ODPOWIEDZI: 8.05.2018 ANGIELSKI ODPOWIEDZI. Zobacz, jak Ci poszło MATURA 2018 angielski Przemysław Świderski/archiwum Polska Press
MATURA 2018 ANGIELSKI ODPOWIEDZI. ARKUSZE I ODPOWIEDZI na naszej stronie. MATURA ANGIELSKI 2018 ODPOWIEDZI. Od godz. 9, maturzyści piszą egzamin z angielskiego na poziomie podstawowym. MATURA: ANGIELSKI w tym miejscu znajdziesz arkusze i odpowiedzi na pytania egzaminacyjne, zaraz po opublikowaniu ich przez CKE. MATURA ANGIELSKI 2018 ODPOWIEDZI. Nie zapomnij odświeżać tej strony, by nie przegapić pojawienia się arkuszy i odpowiedzi. MATURA Z ANGIELSKIEGO tylko z nami. MATURA ANGIELSKI ODPOWIEDZI. Dowiedz się, jak poszedł Ci dzisiejszy egzamin. Sprawdź, czy zdałeś maturę z angielskiego!

MATURA 2018 ANGIELSKI

Godz. 14.05 - Mamy arkusze. Sprawdźcie:

Godz. 13.42 - Pojawiają się pierwsze memy dotyczące matury:

Godz. 13.33 - Już mniej niż pół godziny pozostało do publikacji arkuszy. Pamiętajcie o odświeżaniu strony!

Godz. 13.21 - Czekacie na arkusze? Już za chwilę będą na naszej stronie!

Godz. 12.44 - Już tylko nieco ponad godzina została do publikacji arkuszy. Zostańcie z nami i nie zapomnijcie o sprawdzeniu naszej galerii.

Godz. 12.10 - A jakie Wy macie odczucia po napisaniu egzaminu?

MATURA ANGIELSKI 2018 ODPOWIEDZI

Godz. 11.53 - Skończyli pisać. Czekamy na arkusze...

Godz. 11.16 - Już niedługo koniec egzaminu!

Godz. 10.41 - Coraz większa ilość maturzystów kończy pisać egzamin. Wydaje się, że nie było trudno...

Godz. 9.39 - Już prawie 40 minut maturzyści piszą podstawę z angielskiego. Egzamin potrwa do 11.50. Pamiętajcie - tu znajdziecie arkusze i odpowiedziz angielskiego!

MATURA 2018 ANGIELSKI

Matura 2018 z angielskiego na poziomie podstawowym rozpoczęła się we wtorek, punktualnie o godz. 9. Podczas egzaminu z angielskiego sprawdzane było rozumienie ze słuchu - w sali egzaminacyjnej odtworzone zostały dwukrotnie teksty, do których zadania następnie rozwiązać musieli maturzyści. Następna grupa zadań, z którymi zmierzyć musieli się maturzyści to te dotyczące tekstów pisanych umieszczonych w arkuszach egzaminacyjnych.

ANGIELSKI ODPOWIEDZI

Egzamin maturalny z angielskiego trwa 170 minut. Po jego zakończeniu, o godz. 14, CKE opublikuje arkusze egzaminacyjne, które natychmiast zamieścimy na naszej stronie. Nastepnie pod arkuszami zaczniemy zamieszczać rozwiązania zadań egzaminacyjnych tak, abyście mogli sprawdzić, czy udzieliliście na egzaminie prawidłowych odpowiedzi. Wszystko znajdziecie to w naszej galerii, do której prowadzi przycisk umieszczony poniżej:

MATURA ANGIELSKI ODPOWIEDZI

Jak czują się maturzyści przed egzaminem z angielskiego? Sprawdziliśmy, jakie nastroje panują w social media...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dzienniklodzki.pl Dziennik Łódzki